AVI -10 letni-GDYNIA - mial szczescie wrocil do wlascicielki

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

AVI -10 letni-GDYNIA - mial szczescie wrocil do wlascicielki

Postprzez Danka » Pt sie 13, 2010 5:30 pm

Oto nowy podopieczny, potrzebujący pomocy:

Przed chwilą trafił do Schroniska w Gdyni około dziesięcioletni pies, dalmatyńczyk imieniem AVI. Jego dotychczasowej pani przytrafiło się nieszczęście i znalazła się w szpitalu. Pies jest dosyć zadbany, tylko zadnie nóżki mu bardzo drżą (nie wiem jeszcze czy to wynik stresu, czy coś się z nimi dzieje). Próbuje nieśmiało merdać ogonkiem, sprawia wrażenie bardzo miłego. Niestety niewielkie są szanse na jego powrót do domu rodzinnego. Sąsiadki nie znalazły niestety książeczki psa, dlatego musi on odbyć czternastodniową kwarantannę i zostać zaszczepiony w Schronisku.
Szukamy dla niego domu na końcówkę psiego żywota. Zdjęcia Aviego postaram się dodać wkrótce.
:cry: :cry: :cry:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » N sie 15, 2010 12:39 pm

Dzwoniłam do schroniska . Pani wróciła ze szpitala i zabrała Aviego do domu
:D

Dodane po 59 sekundach:

Zostawiłam namiary na nas , gdyby mieli jakiegoś dalmatynczyka. :) :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N sie 15, 2010 5:25 pm

To znaczy AVI jest na 100% w domu , wrocil do swojej wlascicielki???
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » N sie 15, 2010 7:10 pm

Tak pół godziny wisiałam na telefonie , sprawdzali jeszcze raz . wrócił do domu. :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm


Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron