Siro_Krasnystaw/MA DOM

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Siro_Krasnystaw/MA DOM

Postprzez gosia » Pt mar 22, 2013 11:47 pm

Ogłoszenie o psiaku znalazłam na "tablicy", skontaktowałem się z właścicielem, bo ogłaszał go jako reproduktora i okolica (woj. lubelskie) nieciekawa dla psów. Napisał, że zabrał go 4 lata temu ze schroniska, psiak miał wtedy rok lub 2 lata. Jest ruchliwy, przeskakuje facetowi przez niski płot i zwiedza okolice, przez to są kłopoty i facet postanowił znaleźć nowy dom dla Siro. Tak go opisałam w ogłoszeniach: "Siro to około 6 letni piesek. Cztery lata temu został wzięty ze schroniska, ale niestety znów szuka domu. Piesek jest łagodny w stosunku do innych zwierząt i ludzi, w tym dzieci. Potrafi zostawać sam w domu i zachowuje w nim porządek. Szuka kochającej rodziny, która da mu dom już do końca jego psiego życia". (wszystkie informacje mam od właściciela). Psiak jest ładny, szkoda, żeby znów trafił do schronu :(


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Siro_Krasnystaw

Postprzez gosia » Pt mar 29, 2013 10:10 am

zrobiłam chłopakowi trochę ogłoszeń i jedną z rodzin zainteresowanych adopcją Siro skontaktowałam z właścicielem psa. Ludzie mieszkają blisko obecnego miejsca pobytu psiaka, właściciel sam sprawdził rodzinę i uznał, że może im powierzyć Siro. Chłopak w sobotę jedzie do nowego domu. Powodzenia piesku.
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Siro_Krasnystaw

Postprzez dalmibea » Pt mar 29, 2013 3:39 pm

Trzymam kciuki za chlopka, super Gosia ze twoje ogloszenia dom dla Siro przyniosly :)
Ale przesune go do zaadoptowanych jak naprawde juz pojedzie i po tygodniu nie wroci , he,he,he :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Siro_Krasnystaw

Postprzez gosia » So mar 30, 2013 5:27 pm

Ja też trzymam kciuki za chłopaka. A to dostałam dziś emailem od nowej rodziny Siro: "Dziękujemy Pani za pomoc w znalezieniu domowego pupila całej naszej rodziny jakim bez wątpienia został SIRO, który jest cudownym pieskiem, cieszy tym bardziej że tak wspaniały mądry i poukładany pies mógł trafić do naszej rodziny. Cieszę się tym bardziej że Siro zaczyna się odnajdywać w nowym miejscu i w nowym otoczeniu. Obok niego nie można przejść obojętnie."
Poprosiłam o zdjęcia psiaka z nowego domu, jak dostane to wrzucę
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Siro_Krasnystaw

Postprzez dalmibea » N mar 31, 2013 1:27 pm

:)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Siro_Krasnystaw

Postprzez gosia » Wt kwi 02, 2013 6:42 pm

pozdrowienia od Siro i jego nowej rodziny

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra


Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron