PILNE! 3 sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka - grozi im schron

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

PILNE! 3 sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka - grozi im schron

Postprzez Achajka » N paź 28, 2012 9:54 pm

UWAGA * PILNE * UWAGA

Nad suniami z hoteliku zawisło widmo schroniska. Hotelik opłacony jest tylko do grudnia. Potem niestety sunie trafią do schroniska. Dla nich to wyrok. Pomocy.
Sunie są malutkie. Ważą ok 7-10 kg (?). Prawdopodobnie to mama i dwie córki. Sunie są łagodne, lgną juz do człowieka. Nie są skomplikowane. Nadaja sie również do dojrzałych ludzi. Najstarsza na nasze oko może mieć ok 7-9 lat. Młodsza 6-8 i najmłodsza ok 5-6. Musimy im pomóc :(



Będąc w hoteliku u Yoko i Robina, poproszono nas żeby pomoc w znalezieniu domku dla trzech maluśkich suniek, które zostały odłowione z jakiegos pustostanu, nie wiadomo ile tam przebywały, sa strasznie przestraszone, ponoc byl problem zeby je wogole zlapac, sa naprawde cudne, delikatne, i smutne. Dzisiaj wyszly w koncu ze swojego boksu, odważyły się :D To chyba jest mama i jej 2 corki.

Robocze imiona :)
1) Luna - najstarsza 2) Lusi - średnia 3) Luka - najmłodsza
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Luna, Luka, Lusi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: trzy sunie z hoteliku

Postprzez dalmibea » Pn paź 29, 2012 1:00 am

Achajka, ja je moge u siebie oglaszac, ale wtedy potrzebuje konkretnie zdjecie z osobna kazdej sunki, musze miec jakies imie od nich, ile mniej wiecej lat maja .
A tak to nawet nie maja ludzie mozliwosci mi przez telefon powiedziec o ktora sunie pytaja, to po lewej na pierwszym zdjeciu , albo o ta po prawej na trzecim ?
Ja je musze porozdzielac i z osobna kazdej watek zalozyc zeby sie nie pogubic. Moge sprobowac , moze ktos je wypatrzy.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: trzy sunie z hoteliku

Postprzez Achajka » Pn paź 29, 2012 1:16 am

Dobrze Bea, to ja umowie sie z hotelikiem na sobote, porobie kazdej z nich oddzielne zdjecia, i nadam im imiona, dzisiaj nie bylo szans, sunie musza przywyknac do ludzi, zero agresji ale strach jest ogromny i tak ze do nas z boksu wyszly to naprawde bylo zaskoczenie wlasciecieli hoteliku, a nie mozna ich na razie wyprowadzic wszystkie bo jest obawa ze moga uciec. Mi najbardziej do serducha przypadla ta najmlodsza brazowa, chyba najbardziej strachliwa, mysle ze za tydzien to beda juz inne psiaki.
A przy okazji sprawdze co u Robina :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: trzy sunie z hoteliku

Postprzez dalmibea » Pn paź 29, 2012 2:31 am

ok, super, to poczekam :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez Achajka » Pn paź 29, 2012 10:29 pm

Nadałam suniom robocze imiona :)
Luna - najstarsza, Lusi - średna, Luka - najmłodsza
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez Achajka » Wt paź 30, 2012 11:32 am

Zupelnie zapomnialam jak zastanawialam sie jak nazwac te maluchy, że mamy już Lunę :/ jeżeli macie pomysl na jakies imie dla staruszki pozmieniamy :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez dalmibea » Wt paź 30, 2012 11:16 pm

To zamiast Luna moze Luma ??? :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez dalmibea » Wt paź 30, 2012 11:40 pm

Ach i jeszcze jedno, to sa naprawde wyjatki ktore sa na naszym forum i je oglaszamy, a to tylko z tego powodu ze sa na zaprzyjaznionym hoteliku w ktorym przebywaja nasze Dalmaty i beda informacje na bierzaco. Inaczej zrobi sie zbierania wszystkich innych psiakow na forum , a to nie jest naszym celem i nie bedzie fizycznie ani czasowo do ogarniecia.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez Achajka » Pn lis 05, 2012 10:59 pm

Sunie juz zdecydowanie odważniejsze, coraz wiecej ufaja panu z hoteliku, nawet daja sie glaskać, jeszcze tylko najmlodsza Luka jest nieufna ale i to juz tylko troszke, tym trio rządzi Luna to ona przewodzi temu stadu, fajnie by bylo jakby trafily wszystkie do jednego domku :D

Luka, Luna, Lusi :D
Obrazek

Lusi, Luka, Luna
Obrazek

Luna
Obrazek

Lusi
Obrazek

Luna
Obrazek

Lusi, Luka
Obrazek

Lusi
Obrazek

Lusi, Luna
Obrazek

Luka
Obrazek

Luka, Lusi, Luna :D cudne dziewczynki
Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez dalmibea » Wt lis 06, 2012 1:21 am

A wiesz ile maja one mniej wiecej lat ? Z oczek wygladaja te dwie na staruszki
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez Achajka » Wt lis 06, 2012 8:16 am

tylko mozna szacowac, sa odlowione wiec wiek mozna okreslac z wygladu
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez dalmibea » Wt lis 06, 2012 10:29 am

Achajka napisał(a):tylko mozna szacowac, sa odlowione wiec wiek mozna okreslac z wygladu

Wiem, ale tobie jest lepiej je szacowac z wygladu jak mi, ty je na zywo widzialas a ja na zdjeciach.
Ja wiem ze to wszystko szacowane, ale widzialas jak sie poruszaja jaka maja postawe, jak oczka lsnia , tak ze powiedz co myslisz. Bo wedlug zdjec wygladaja te dwie okolo 10 lat i w gore a ta trzecia miedzy 7 -10.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez Achajka » Śr lis 07, 2012 1:20 pm

najstarsza 10 latek co najmniej, mlodsza 7-8, a najmłodsza i najbardziej strachliwa 4-5 :) tak na moje oko, sa sprawne, nic im nie dolega oprocz wychodzacej siersci, w koncu zaczely pomieszkiwać w ogrzewanym pomieszczeniu :) a nie w zimnym pustostanie, spią wszystki razem
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: trzy sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka

Postprzez magmal » So gru 29, 2012 9:16 pm

sunie są pod opieka innej fundacji.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: PILNE! 3 sunie z hoteliku Luna, Lusi, Luka - grozi im sc

Postprzez magmal » N lis 03, 2013 7:50 pm

Jak w pierwszym poście.
Dziewczyny , suniom grozi schronisko. Mają czas do grudnia. Dla nich to wyrok. Rafał włożył dużo pracy żeby oswoic dziewczynki. Nie sa juz tak strachliwe jak na początku. Są malutkie. Nadaja się tez do osób starszych. Z racji na ich przeszłosc, warto aby w przyszłej rodzinie nie było małych dzieci. Sunieczki są juz dojrzałymi damami i potrzebuja spokojnych, zrównoważonych domów, które zapewnią im stabilizację, ciepłe posłanko i milość. Nie pozwólmy żeby trafiły do schroniska.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Następna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron