Niko ma dom

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Niko ma dom

Postprzez gosia » Cz paź 18, 2012 11:50 am

Niko to młody - niespełna 2 letni piesek w typie dalmatyńczyka. Jest psem radosnym i chętnym do zabawy. Ponieważ jest psiakiem młodym jest żywiołowy i ruchliwy. Kocha ludzi i szuka z nimi kontaktu, pomimo, że poprzedni opiekun oddał go do schroniska. Niko jest łagodny i bezkonfliktowy.
Przebywa w schronisku w Opocznie - czy to miejsce dla tak ślicznego i młodziutkiego pieska? :( Pomóżmy mu znaleźć domek zanim zacznie się zima.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra


Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez gosia » N paź 21, 2012 6:17 pm

Pozdrowienia od Niko, który był dziś na spacerku z wolontariuszką ze schroniska

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez chili1304 » N paź 21, 2012 7:15 pm

ale fajny jest! :) znajdziemy domek piesku nie martw się !
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez dalmibea » N paź 21, 2012 10:15 pm

szoda ze nic nie napisaly jaki byl na spacerze , jak sie zachowuje do innych psow , jaki do ludzi jest na dworze itd :(
A chlopak jest naprawde sliczny :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez Szafranmaria » Pn paź 22, 2012 8:34 am

Śliczny młody piesio myślę że szybko znajdzie domek ,powodzenia Niko.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez gosia » Wt paź 23, 2012 9:34 am

pytałam jak Niko zachowywał się na spacerku - ponoć jak na psiaka, który 2 tygodnie nie wychodził z boksu schroniskowego to nawet grzecznie chodził na smyczy. Stał spokojnie i czekał, żeby mu założyć obroże i zapiąć smycz. Jest młody i wszystkim zainteresowany, ale nie wyrywa rąk. W stosunku do ludzi bardzo towarzyski, zero agresji. Co do innych piesków nie miał z nimi kontaktu na spacerku, ale w schronisku nie zauważono, alby był z tym problem, raczej szuka towarzystwa do zabawy, a nie do bójki
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez gosia » Wt lis 27, 2012 6:27 pm

Znalazłam na stronie schroniska informację, ze Niko znalazł dom, skontaktowałam się z osobą, która wcześniej mi o nim udzielała informacji i napisała mi tak: "Piesek rzeczywiście nie przebywa już w schronisku,ale cały czas czeka na dom. Obecnie znajduje się u swojego właściciela,który oddał go do schroniska bo go nie chciał,a pracownikom powiedział,że Niko pogryzł dziecko. Będzie u niego przebywał póki nie znajdzie odpowiedniego domu. Ktoś się pospieszył z tą wiadomością"
Także Niko cały czas szuka domu niestety :( a jedyne co dobre, że nie siedzi w schronie
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez dalmibea » Wt lis 27, 2012 10:28 pm

No to moze podzucilaby ta dziewczyna kontakt do tego pana i tak moglybyscie zaczerpnac informacji o nim z pierwszej reki.
Moze jakies Fotki albo troche wiecej info o nim jaki jest. A z drugiej strony to bardzo odwazne oddac psa wlascicielowi ktory go nie chce i do schroniska oddal. Ciekawe jak mu tam :evil:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez dalmibea » N sty 06, 2013 3:25 am

Niko odszedl juz chyba calkiem w zapomnienie. Wie moze ktoras z was co z nim wogole sie dzieje ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez gosia » Pt lut 01, 2013 11:28 pm

Dostałam dziś wreszcie informacje i kilka nowych fotek Niko. W zeszłym tygodniu do Magdy dzwonił jakiś mężczyzna i wypytywał o Niko, skontaktowałyśmy go z tpz opoczno, które opiekuje się psiakiem, oto co dziś od nich dostałam: "odezwaliśmy się do pana zainteresowanego Nikiem, ale na razie nie zapadła żadna decyzja. Odwiedziliśmy także, Nika w jego obecnym domu i zrobiliśmy parę nowych zdjęć i dowiedzieliśmy się też parę nowych rzeczy. Niko tak naprawdę nazywa się Gacek. Mieszka w małym kojcu, w domu mieszkają dzieci z którymi lubi się bawić. Zna też podstawowe komendy jak podawanie łapy i siadanie. Ma skłonności do uciekania".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez dalmibea » So lut 02, 2013 1:09 am

Jak ja bym musiala siedziec w kojcu to bym miala tez zdolnosci do uciekania :evil:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez chili1304 » So lut 02, 2013 11:05 am

dalmibea napisał(a):Jak ja bym musiala siedziec w kojcu to bym miala tez zdolnosci do uciekania :evil:

"wyjełaś" mi to z ust poprostu Bea,święte słowa
Amen!
mam nadzieje,że dom się szybko znajdzie bo ileż można wegetować w kojcu
ja regularnie odświeżam chłopakowi ogłoszenia
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez gosia » N kwi 28, 2013 4:06 pm

Niko miał dziś jechać do nowego domu, ale jego nowy Pan ma jakieś problemy zdrowotne i niestety adopcja przesunie się na koniec maja :(
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Niko_schronisko w Opocznie

Postprzez gosia » N cze 02, 2013 5:52 pm

Niko nadal szuka domu, Pan go nie odebrał, powinniśmy niedługo dostać nowe zdjęcia
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Następna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron