Sunia Zakopane, znaleziona

Moderatorzy: dalmibea, roma_121, magmal

Sunia Zakopane, znaleziona

Postprzez dalmibea » Pt cze 08, 2012 5:24 pm

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Cytat z FB 08.06.2012

Elżbieta Hoły SOS Dalmatyńczyki

Wczoraj koło godziny 18:00 znalazłam dalmatyńczyka nieopodal Szklanych Domów w Zakopanem. Suczka jest urocza, nieagresywna, ufna, ma obrożę (bez namiarów). Jest strasznie zmęczona i wyczerpana, ale będzie żyć! Weterynarz podał kroplówkę, aktualnie ją poję i karmię. Może zostać u mnie tylko do dziś, potem idzie do schroniska :(
Bardzo proszę KAŻDEGO, kto wie coś o właścicielu suczki lub ewentualnie chciałby adoptować psinę, o kontakt!

Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Sunia Zakopane, znaleziona

Postprzez dalmibea » So cze 09, 2012 9:56 am

Wlasnie taka wiadomosc dostalam dzisiaj z rana

"Znalazł się właściciel! Dziękuję za pomoc, jestem bardzo wdzięczna!

suczka ma 13 lat, ma na imię Kaja i często pani uciekała. teraz czekam na właścicielkę. zwrócę uwagę na brak namiarów do właściciela na obroży! jeszcze raz dziękuję za pomoc!"
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do ZAGINIONE/ZNALEZIONE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron