BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: BOLO/3 lata/DT/Zarezerwowany

Postprzez magmal » N lis 13, 2011 5:12 pm

Bolek jest w domu tymczasowym u Kamili od piątku.
Kamila powoli go ogarnia. Bolek próbuje rządzić w domu. Bardzo słucha się męża Kamili. Przed Kamilą trochę pracy, ale mam nadzieję, że okiełzna Bolka i chłopak będzie chodziła jak w zegarku. Bolo się szybko uczy.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/Zarezerwowany

Postprzez magmal » Śr lis 16, 2011 12:31 am

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/Zarezerwowany

Postprzez Vilena » Śr lis 16, 2011 8:48 am

Super, że ma tam kontakt z dzieckiem, to na pewno przyda się psiakowi :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez magmal » So lis 26, 2011 10:30 pm

u Bolesława była behawiorystka. Dała kilka wskazówek Kamili jak go szkolić. Teraz chłopak zostanie porządnym psem. Małymi kroczkami Kamila osiąga cel. Największe wyzwanie - chodzenie na smyczy bez wyrywania rąk....

Monika - behawiorystka powiedziała, że Kamila ma zadatki na dobrego trenera - jest opanowana i konsekwentna - a to podstawa.

Dziewczyny nie zapominajmy o nim. Czy ma odnowione ogłoszenia?
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez chili1304 » So lis 26, 2011 10:39 pm

zrobie mu nowe jak skończe Frodo oki ? :oops:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » So lis 26, 2011 11:28 pm

U Bola byla juz zrobiona u nas kontrola ,jest pozytywna.Narazie wstrzymajcie sie z ogloszeniami , o tym wie tez Magda.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez chili1304 » N lis 27, 2011 12:03 am

ok to się wstrzymuje,ogarniam Frodusia w takim razie po spokoju :wink:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez magmal » So gru 03, 2011 7:57 pm

taki oto dialog miałam z Kamilą :)

Ja:
Pani Kamilo, jak Pani myśli, czy Bolek jest kocim kilerem? Czy zagryzłby kota? Czy raczej tylko pogonił jakby zobaczył? Czy mogłby mieszkać w domu z kotem?


Kamila:
Hahaha no to mnie Pani rozbawiła do łez;)koci killer hihihihihi,no troszke jest problemik,bo ja nawet nie dopuszczam Bolka do kota i nawzajem - kot go nie lubi i to baaaaardzo,ale nie sadze zeby Bolo pogryzl kota. Lecial za nim ale nie z zebiskami, tylko raczej z ciekawosci, kot kolo niego czmychnął i tez za wiele nic z tym nie zrobil. Problem polega na tym ze to moj kot nie lubi wszystkich piesków, najlepiej gdyby ten kotek byl przyjazny do psow i dal sie Bolkowi obwachac i wtedy bedzie ok:) no a moj to mnie strasznie podrapal jak podtykalam go pod Bolka noska:) i niestety wyprowadzilam kota na pietro..:)z pewnoscia zrolby mu krzywde(kot Bolkowi oczywiscie) i dlatego juz nie probuje znowu ich zapoznawac,jesli osoba ktora chce go zaadoptowac jest pewna ze jej kot toleruje wszystko co sie szybko przemieszcza tak jak Bolinka hehe - to moga spokojnie razem zamieszkac:)
Pozdrawiamy:)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » So gru 03, 2011 8:07 pm

Bardzo dziekuje za ta super wiadomosc , Bolek koci przyjaciel ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez roma_121 » Pn gru 05, 2011 3:42 pm

świetne zdjęcia :) jak sobie leżą na kanapie :) moja też goni kota ale to raczej forma zabawy niż próba pogryzienia kota ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez Vilena » Cz gru 22, 2011 4:50 pm

dalmibea napisał(a):U Bola byla juz zrobiona u nas kontrola ,jest pozytywna.Narazie wstrzymajcie sie z ogloszeniami , o tym wie tez Magda.

I jak Bea, wyszło coś z tego?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez magmal » Pt gru 23, 2011 12:12 am

Vilena napisał(a):
dalmibea napisał(a):U Bola byla juz zrobiona u nas kontrola ,jest pozytywna.Narazie wstrzymajcie sie z ogloszeniami , o tym wie tez Magda.

I jak Bea, wyszło coś z tego?


a owszem wyszło :)

Bolo jedzie do domu 28/12 :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez Vilena » Pt gru 23, 2011 5:15 am

Też? :D Super! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez roma_121 » Wt gru 27, 2011 10:15 am

czekamy na zdjęcia z nowego domku ;) Boluś bądź grzeczny i pokaż się z jak najlepszej strony ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BOLO/3 lata/DT/SZUKA DOMU

Postprzez Przemek » Śr gru 28, 2011 2:25 pm

Grzeczny był, grzeczny..... trochę pośpiewał w drodze, trochę po kopał, próbował zjeść klatkę, ale mu nie zasmakowała... musi być nie lubi OSB :wink:

pojechali dalej....
Jeśli czynisz dobro, oskarżą Cię o egoizm i ukryte motywy
MIMO TO - CZYŃ DOBRO
Dobro, które czynisz natychmiast będzie zapomniane
MIMO TO - CZYŃ DOBRO
Avatar użytkownika
Przemek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So maja 21, 2011 9:50 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron