TOLA/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez Achajka » Pt lip 29, 2011 11:26 pm

hehe, no i sie dzieje :) moja jest okrutnie zazdrosna, nie jest latwo dwa pieski w podobnym wieku, do tego moja dominuje, chlopaki poszli drugi raz z nimi na spacer, moze to zmeczy dziewczyny troche.
Tola jest dokladnie taka jak napisala Kamilka, spokojna, ulegla, wychudzona bardzo, naprawde grzeczny piesek.
Nie ma w niej oznak agresji choc widac ze jest zagubiona, powinna trafic do domu gdzie bedzie sama albo juz jest starszy piesek, moja jej nie da zyc. Musimy szukac szybko domku :( myslalam ze beda sie dogadywac bo sa w podobnym wieku ale niestety.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez dalmibea » Pt lip 29, 2011 11:41 pm

skoro Magda i Nicole sie dogadaja , to zaczne znowusz tutaj szukac domow , mysle ze powinno sie cos dla niej i inych psiakow szybko cos znalezsc.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez kamilka91 » So lip 30, 2011 12:37 pm

Achajka napisał(a):Nie ma w niej oznak agresji choc widac ze jest zagubiona, powinnam trafic do domu gdzie bedzie sama albo juz jest starszy piesek, moja jej nie da zyc.

Z moją się bez problemu dogadała, choć początkowo się jej bała. Ale moja to jest taka, że kocha cały świat... ;)

Szkoda, że dziewczyny nie potrafią się dogadać... A jak jest teraz? Coś się zmieniło?
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez Achajka » So lip 30, 2011 12:48 pm

Po przespanej nocy (Tola spala z moim synem) wstalismy ok 9, absolutnie nie bylo juz takiego wariactwa jak tuz po przyjezdzie suni do nas, choc *tlukly* (bawily, podgryzaly)sie dziewczyny caly czas. Spacerek z Tola to sama przyjemnosc, nie ciagnie, odwracala sie zeby sprawdzic czy wszyscy jestesmy. Jest bardzo czystym pieskiem. W domu ani chwili spokoju, Zakladka o wszystko zazdrosna, do tego wciaz dominujaca ale Tola juz dzisiaj to inny piesek, nie dawala sobie w kasze nadmuchac. Pomimo pobytu w schronisku nie ma odruchu jedzenia szybko, ona chrupala po jednym chrupku. zakochalam sie w niej od pierwszego wejrzenia ale...Tola dzisisaj pojechala do nowego domku na stale :D Madzia dostala info i rodzina chciala ja natychmiast, sadze ze pokochali sunie rownie mocno jak i my. Tola zaakceptowala ich od razu, widac ze przypadla dziewczynka rodzinie do gustu, trzymam kciuki za to zeby wszyscy byli szczesliwi, acha...rodzina dostala blogoslawienstwo od starszej pani kiedy bylismy na spacerku :P jak uslyszala ze oni biora sunie wyrwana ze schroniska do siebie. Jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze.
Troche mi smutno, kilka godzin a naprawde sie przyzwyczilam, kilka lez uronilam kiedy zostalam juz sama :wink:
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez dalmibea » So lip 30, 2011 12:54 pm

super , wspaniala wiadomosc , to wlasciwie jestes teraz wolna na przyjecie Lady ze schroniska ;) , ona juz tak dlugo czeka i zawsze jakis inny psiak jest wazniejszy a ona jest spychana na bok . Juz tyle innych psiakow wyszlo ze schronu a ona dalej czeka i czeka :( :( :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez kamilka91 » So lip 30, 2011 1:09 pm

Super! Bardzo się cieszę... :D

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc! Bez Was mała nie przeżyłaby schronu...
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez Achajka » So lip 30, 2011 1:23 pm

Bea, nie mowie nie :) ale jak juz wiedzialam ze Tola u mnie nie zostaje umowilam sie na cyklinowanie podlogi, musze to zrobc, bo az sie prosi jest taka znszczona przez psiaki, zwlaszcza poprzedniego, do sprawy pewnie wrocimy, wiem ze na FB dziewczyny zalozyly temat Lady zeby sie zadeklarowac z wplata i ja chetnie bede sie dokladac do hoteliku jesli Lady wyjdzie zza krat. Porozmawiam z Magda, i cos wymyslimy, dziekuje ze przypomnialas o tej suni, faktycznie jakos ona ciagle umyka.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez dalmibea » So lip 30, 2011 1:47 pm

Lady czeka juz tak dlugo , tak ze poczeka jeszcze troche az skonczysz robic podloge ;)
Mysle ze jakby wyszla ze schronu na DT to moze by miala wtedy lepsze szanse na znalezienie DS , chociazby z tego powodu ze wtedy jest lepiej sunie opisac i cokolwiek o niej powiedziec
A co do Toli , to jest mlodziutkim dzieciaczkiem i ma tyle do nadrobienia , normalne ze nie usiedzi spokojnie na tylku , tylko bedzie chciala sie bawic , biegac szalec , mysle ze rodzina liczy sie z tym ze spokoju narazie w domu nie bedzie i ze psiak duzo ruchu i zajecia potrzebuje.
Trzymam za Tole kciuki , naprawde sliczna z niej dziewczynka i takie miala szczescie ze tak szybko znalazl sie domek . super :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez Vilena » So lip 30, 2011 2:52 pm

Jaka fajna ta Tolcia :) Ale szybko znalazła dom!!! To chyba rekord :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez chili1304 » So lip 30, 2011 3:19 pm

dalmibea napisał(a):super , wspaniala wiadomosc , to wlasciwie jestes teraz wolna na przyjecie Lady ze schroniska ;) , ona juz tak dlugo czeka i zawsze jakis inny psiak jest wazniejszy a ona jest spychana na bok . Juz tyle innych psiakow wyszlo ze schronu a ona dalej czeka i czeka :( :( :(

ta Lady!??? o kurde super by było! fakt ona już za długo tam siedzi...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez chili1304 » So lip 30, 2011 3:21 pm

super,że znalazła dom tak szybko :D z ogłoszeń jesłi można wiedzieć? czy jakoś inaczej?
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez magmal » So lip 30, 2011 10:59 pm

chili1304 napisał(a):super,że znalazła dom tak szybko :D z ogłoszeń jesłi można wiedzieć? czy jakoś inaczej?


Kochana, z ogłoszeń, z ogłoszeń :)

W sprawie psiuńki z Lublina też już rozmowy prowadzimy.... :)

Więc jak tylko masz siły to rób jak najwięcej ;)

Dzięki :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez chili1304 » N lip 31, 2011 6:33 pm

och to super :D
moge robić ogłoszenia nie ma problemu,tylko potrzebuje wiedzieć,którego teraz ... więc dziewczyny jak chcecie żeby odświeżyć któregoś psiunia lub dojdzie jakiś nowy to piszcie :wink: acha i co z Basterem mam robić mu ogł? czy zostaje w DT na stałe?
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: 7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez agrazka » N lip 31, 2011 8:15 pm

Tola bardzo sympatycznie wygląda :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Tola -7-miesięczna w Bydgoszczy

Postprzez Achajka » Wt sie 02, 2011 12:23 pm

naszą Tolę znalazłam na TVN Warszawa :D to sie nazywa reklama

http://www.tvnwarszawa.pl/ogloszenia.najnowsze.4037.htm

swoja droga czekam na wieści co u dziewczynki slychac :D znalazla miejsce w moim sercu a mialam ja tylko *chwilke*
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

cron