MONDI (Zorro)/1,5 roku/DT W-wa

Moderatorzy: dalmibea, magmal

MONDI (Zorro)/1,5 roku/DT W-wa

Postprzez magmal » N lip 17, 2011 10:23 pm

W weekend do brata Danusi (na razie do kojca z sunią kundelkiem - Fantą) trafił bezdomny psiak z Kozienic.

Danusia podjęła taką decyzję, ponieważ pies był w coraz gorszej formie. Jak się okazało - była to słuszna decyzja. Pies był totalnie zapchlony i zakleszczony (danka udzieliła juz pierwszej, niezbędnej pomocy). Wychudzony, brudny i śmierdzący.

Zorro 1-1,5 roku, (jeśli chcecie może mieć inne imię) jest psem łagodnym. Nie ma w nim agresji w stosunku do ludzi i zwierząt. Mimo smutnego losu jaki go spotkał jest bardzo oddany i spragniony kontaktu z człowiekiem. Umie chodzić na smyczy, więc musiał być tego uczony. Na razie kilka roboczych zdjęć.

Dziewczyny, bardzo proszę o ogłoszenia dla niego. Dzięki.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: ZORRO / 1-1,5 toku / Warszawa

Postprzez chili1304 » N lip 17, 2011 11:43 pm

ale biedaczysko :( jutro on i Dina będą mieli ogłoszenia biore chłopaka na siebie
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: ZORRO / 1-1,5 toku / Warszawa

Postprzez Vilena » Pn lip 18, 2011 2:13 pm

Super, że Danka uratowała tego biedaka no i cieszę się, że Pani z Kozienic najpierw napisała do nas, a nie zadzwoniła do schroniska.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała


Re: ZORRO / 1-1,5 toku / Warszawa

Postprzez Vilena » Śr lip 20, 2011 8:38 am

Dzięki Justynka :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ZORRO / 1-1,5 toku / Warszawa

Postprzez dalmibea » Cz sie 11, 2011 12:16 am

Czy jest szansa na wiecej info o nim , czy cos mu dolega , jaki jest teraz , poprostu cos nowego o nim ,w koncu jest blisko zrodla , u Danki brata ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ZORRO / 1-1,5 toku / Warszawa

Postprzez moniulek » Wt sie 16, 2011 11:09 am

dalmibea napisał(a):Czy jest szansa na wiecej info o nim , czy cos mu dolega , jaki jest teraz , poprostu cos nowego o nim ,w koncu jest blisko zrodla , u Danki brata ;)


Czy otrzymamy więcej zdjęć Zorro?
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZORRO- ok. 1,5 roku/ DT w Warszawie

Postprzez magmal » Wt sie 16, 2011 6:23 pm

Cytuję Dankę :)

Zoro , paskudne imię , nie pasuje do niego ,
jest psiakiem około 1,5 roku , ma za soba spore niezbyt miłe przejscia z ludźmi .
Moim zdaniem był zabawką dla dzieci i był bity jak się próbował bronić , małych dzieci nie lubi ale nie jest agresywny .

Boi się zmian , ale szybko się przyzwyczaja , dosłownie "wyje" za człowiekiem i bardzo kocha ludzi . ale na początku jest bardzo ostrożny , on nie jest wyluzowany tylko spięty , dopiero teraz zaczyna nabierać do mnie pełnego zaufania . Wcześniej stawał na baczność i czekał co ja zrobię. Jest karny i posłuszny , koty raczej nie , na smyczy chodzi ładnie , trochę ciągnie ale jak coś zobaczy , szybko się uczy


Zdjęcia będą w ratach :)

Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: ZORRO- ok. 1,5 roku/ DT w Warszawie

Postprzez Vilena » Wt sie 16, 2011 6:26 pm

Ładnie się chłopak prezentuje :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ZORRO- ok. 1,5 roku/ DT w Warszawie

Postprzez dalmibea » Śr sie 17, 2011 12:02 am

Mi tez sie Zorro nie podoba , a wam ???
Czy jest szansa na zmiane imienia ??? jakies takie milsze , np.Plamek , bo ma plamki na oczach :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ZORRO- ok. 1,5 roku/ DT w Warszawie

Postprzez moniulek » Śr sie 17, 2011 8:26 am

Plamek też nie :P ja bym mu dała jakieś wesołe :D
Widać w nim energie i chęć do życia oraz figli :mrgreen:

Może nie radosne: Rocky, Uzo/Uzi, Carlos ?
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZORRO- ok. 1,5 roku/ DT w Warszawie

Postprzez dalmibea » Śr sie 17, 2011 9:25 am

Gismo ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ZORRO- ok. 1,5 roku/ DT w Warszawie

Postprzez Vilena » Śr sie 17, 2011 2:17 pm

Plamek też mi się nie podoba ;) A Gismo... Był nie dawno szczeniak Gizmo to znów takie same imię? Eeee, nie wiem :lol:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ZORRO- ok. 1,5 roku/ DT w Warszawie

Postprzez dalmibea » Śr sie 17, 2011 7:05 pm

Vilena napisał(a):Plamek też mi się nie podoba ;) A Gismo... Był nie dawno szczeniak Gizmo to znów takie same imię? Eeee, nie wiem :lol:

Faktycznie , Vilena masz racje , calkiem o nim zapomnialam 8 moze dlatego ze niebyl dalmatem i nie jest na mojej liscie ;)fajnie jest zeby kazdy sie inaczej nazywal , to sie potem nie placza o ktorego chodzi , zwlaszcza jak sa zaadoptowane i ktos po dluzszym czasie jakas nowinke napisze i wtedy trzeba szukac ktory to z nich jest ktory ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ZORRO- ok. 1,5 roku/ DT w Warszawie

Postprzez dalmibea » Śr sie 17, 2011 7:08 pm

No to moze Mondi ??? Mond oznacza Ksiezyc , a on ma takie plamki jak prawie takie dwa polksiezyce ;) he,he
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron