Tarek/ 2 lata

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez Achajka » Pt cze 03, 2011 11:40 am

Ja poznałam Monię, Madzię i mamę Madzi (którą pozdrawiam) :D kiedys powinnysmy się umowic i spotkać w pelnym gronie.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez chili1304 » Pt cze 03, 2011 11:44 am

fajny artykuł:) i ja też dziewczyny widze Was po raz pierwszy oprócz Beatki bo widziałam ją w galerii,i dołaczam się do Achajki,super byłoby się kiedyś spotkać :D
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 4:41 pm

Strasznie mi sie podoba Tarek, czy on jest psem aktywnym bardzo czy raczej spokojnym w domu?
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 5:55 pm

Tarek jest w domu bardzo spokojnym zrownowazonym psem , na dworze aktywny .
tak go odebralam przez dwa dni ktore z nim spedzilam .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez magmal » Wt cze 07, 2011 8:21 am

Dokładnie. Tarek jest spokojny w domu. Lubi się bawić i biegać na dworze, jak to młody pies. Jest karny i zna komendy. Można go łatwo nauczyć nowych rzeczy. Zgadza się z suczkami i łagodnymi, niedominującymi psami. Jak go nikt nie zaczepia, to nie wszczyna awantur.

Dziś jest kastrowany, więc mam nadzieję, że jego lekkie zapędy dominacyjne zmniejszą się w niedalekiej przyszłości. Wiadomo, że nie od razu, ale za kilka miesięcy hormony się unormują.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez magmal » Pn cze 13, 2011 11:07 am

Jajka ciachnięte, dziś wraca do hoteliku.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez roma_121 » Śr cze 22, 2011 7:57 am

co tam u Tarka ? jest jakies zainteresowanie ? może nowe zdjęcia by były ? :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez magmal » Śr cze 22, 2011 8:25 am

niestety zainteresowania nie ma żadnego.......
w ostatnim czasie maile i telefony milczą niestety.

Tarek ma się dobrze. Jest bardzo fajnym psem. Nie przepada za rowerzystami (chyba się ich boi).

Nowych zdjęć na razie nie będzie bo przez 2 tygodnie jestem bez samochodu.....
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez roma_121 » Śr cze 22, 2011 8:31 am

kurcze okres wakacyjny się zaczyna i ludziom nie zbyt na rękę adoptowanie psów teraz... ehh.. szkoda bo Tarek to śliczny pies i zasługuje na prawdziwy dom ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez Aggnieszka » Cz cze 23, 2011 3:50 am

Witam. Ja wracam pod koniec czerwca- i tak jak wczesniej pisalam zaoferuje mu chetnie dom tymczasowy, jedyną moja obawa sa koty, najchetniej bym podjela sie opieki nad pieskiem ktory mial stycznosc z kotami i jest do nich przyzwyczajony. Jak wroce bede sie z Panstwem kontaktowala telefonicznie, mam zapisany numer.
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez magmal » Pt sie 05, 2011 8:07 pm

Nasz piękny, młody Tarek nadal czeka na swój kochający dom. Nie mogę pojąć dlaczego tak długo. Tarek umie chodzić na smyczy. Bez problemu dogaduje się z suczkami i łagodnymi psami. Jest przewodnikiem, więc podporządkowuje sobie pozostałe psy. Lubi dzieci. Nie interesują go już rowerzyści. Bardzo się ucywilizował i z utęsknieniem czeka na dom. Szybko przyswaja nową wiedzę.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=adSo1p_iP0Q
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez dalmibea » Pt sie 05, 2011 11:27 pm

Fajny filmik , szkoda ze taki krotki :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez Vilena » So sie 06, 2011 6:06 pm

Chili Tarkowymi ogłoszeniami ja się zajmowałam, patrz na rozpiskę proszę ;) Ale dzięki :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Tarek/ 2 lata

Postprzez chili1304 » So sie 06, 2011 11:55 pm

Wiem,że Ty ale ostatnio pisałaś,że masz dużo pracy więc chciałam pomóc w ogłoszeniach ale ok,ok juś bez pytania nie będę się wtrącać :wink:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron