Bemol/Cezar i jego metamorfoza

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Bemol/Cezar i jego metamorfoza

Postprzez dalmibea1 » So lut 27, 2010 12:51 am

Czy mnie jeszcze ktos pamieta?
Tak wygladam teraz,wie ktos kto ja jestem?


Kto ja jestem? Obrazek

Dodane po 1 minutach:

Obrazek

Dodane po 33 sekundach:

Obrazek

Dodane po 56 sekundach:

I co ?wie juz ktos kto ja jestem??? Obrazek

Dodane po 51 sekundach:

Obrazek

Dodane po 46 sekundach:

Obrazek
dalmibea1
 
Posty: 83
Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 10:53 pm

Postprzez dalmibea1 » N mar 14, 2010 12:54 am

Chyba musze sama rozwiazac zagadke, tak wygladal Bemol jak do nas 6 stycznia 2010 przyjechal, a teraz zrobil sie z niego sliczny chlopak, az nie dopoznania
oryginalny tekst ze strony Fundacji Nero

BEMOL 4-5 letni dalmatyńczyk ,były "ulubieniec " pani z okolic Radomska której drugim "ulubieńcem" jest alkohol.
Głodzony, maltretowany, bity. Cierpienie jakiego doświadczył Bemol w swoim zyciu , jest nie do opisania.
Wońcu psiak został odebrany przez panie z Toz-u przez interwencję i został oddany do schroniska, nie miały możliwości zaopiekowania się nim , więc szukały na wszelkie sposoby pomocy dla nieg.
Jesteśmy z nimi w kontakcie.
Natomiast nasze koleżanki z "Pomocy dalmatyńczkom",przesłały do nas zdjęcia Psiaka i poprosiły o pomoc dla niego.
Tak Bemol stał się kolejnym podopiecznym Fundacji Nero.
BEMOL na razie jest w klinice ELWET w Warszawie , gdzie trwają badania , wiemy już ze ma anemię , leukocytozę , piasek w nerkach , odleżyny i jest zagłodzony.
Ale będzie dobrze musi byc , bo Bemol to cudownie grzeczny i posłuszny psiak , będzie pięknym dalmatyńczykiem , ponieważ ma śliczne umaszczenie.
Jest w klinice od wtorku i poza czasem, w którym ma badania - śpi , po raz pierwszy czuje się bezpiecznie.
I tak już będzie zawsze , nie pozwolimy zeby ktokolwiek znowu go skrzywdził.


Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek
dalmibea1
 
Posty: 83
Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 10:53 pm

Postprzez FiGa » Cz maja 13, 2010 2:37 pm

Nieeeeee :shock: Niech mnie ktoś uszczypnie! To nie może byc ten sam pies! :D Wyglada cudownie!
FiGa
 

Postprzez dalmibea » Wt lip 13, 2010 11:19 am

Bemol / Cesar musial 20 czerwca 2010 zpowodu choroby jego starszej opiekunki przeprowadzic sie do nowego domu .
Jest to rodzina zastepcza z mozliwoscia przejecia Cesar pod stala opieke po uplywie 4 -6 tygodni.

Bemol / Cesar aktualne zdjecia

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Wt lip 27, 2010 1:35 pm

Wlasnie wczoraj zostala podpisana umowa o przejecia Bemola/ Cesara pod stala opieke.
Umowilam sie z nowymi opiekunami na duzy spacer i mialam tak mozliwosc porobienie paru zdjec.
Jest to mloda , bardzo mila rodzina z Dortmundu, chodza z Bemolem juz do szkoly.
Bemol nie sprawia zadnych problemow, wyrosl na dostojnego dalmata.
za pare dni wiecej zdjec.

Dodane po 59 sekundach:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr lip 28, 2010 11:25 pm

A tak wyglada nowa rodzinka od Bemola.
Bemol musial sie ze wzgledow zdrowotnych bylych jego opiekunow przeprowadzic .

Dodane po 7 minutach:

Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz lip 29, 2010 3:05 pm

Kochany BEMOL , pamiętam w jakim stanie przyjechał , w kilinice dostał pierwsza pomoc i wyjechał , a teraz................... buziaki dla opiekunów i dla Cesara/Bemola :D :D :D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N paź 24, 2010 5:34 pm

Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Pn mar 28, 2011 10:40 pm

Bylam u Bemola/Cesara na kontroli ,
Cesar jest naprawde spokojnym i bardzo zrownowazonym psem , na poczatku bylo podejrzenie u niego ze ma spondylose , naszczescie zostalo potwierdzone to przez dwoch lekarzy ze jest zdrowy i nie ma zadnych zmian na kregoslupie .
Cesar nie sprawia zadnych problemow.
Obrazek Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Pn mar 28, 2011 10:44 pm przez dalmibea, łącznie edytowano 1 raz
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Pn mar 28, 2011 10:44 pm

Jest piękny! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała


Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron