4 letni Jean Paul, Orzechowce

Moderatorzy: dalmibea, magmal

4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez figa. » Wt maja 24, 2011 12:58 pm

Na imię mi Jean Paul, lat 4. Mówią - piękny pies, lubię dalmatyńczyki. I odchodzą.
Bywają dni, że nie przychodzą wogóle. Wtedy tracę nadzieję.

Kilka tygodni temu mój Pan wziął mnie na spacer jak zawsze. Wsiadłem do samochodu, lubię przejażdżki. Nagle otworzył drzwi i... odjechał. Zostałem sam, przygarnęli mnie ludzie, którym szybko znudził się "pies w kropki".

Mieszkam w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. Jestem psem bardzo ciekawskim, uwielbiam spacery i wciąż poszukuję nowych wrażeń.

Moim marzeniem jest nie wracać do boksu, ale do prawdziwego domu. Takiego z człowiekiem tuż obok. Takiego, gdzie będę miał własny kocyk w ciepłym kącie.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

http://www.dogomania.pl/threads/208324

Kontakt w sprawie adopcji psa
tel. 694 789 169
mail: ania6931@gazeta.pl
figa.
 

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez roma_121 » Wt maja 24, 2011 1:24 pm

jak bym tego skur... dorwała w swoje ręce to też bym go tak potraktowała... to jest jedno z najgorszych sposobów porzucenia psa !!! wyrzucenie, przywiązanie do słupa itp.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Porobię mu ogłoszenia w nocy w miarę czasu. I proszę o kontakt do schroniska bo trzeba się upewnić że chcą naszej pomocy :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez roma_121 » Wt maja 24, 2011 1:55 pm

rozmawiałam już z tą dziewczyną ;) postara się dowiedzieć jaki pies jest do innych psów i kotów ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez roma_121 » Wt maja 24, 2011 2:05 pm

Roma, kierownik był przed chwilką z chłopakiem u kotów - raczej nie polecamy Tzn. niby bez agresji ale jak kociaki zaczęły uciekać, to psiur od razu włączył instynkt łowcy i chętnie pobiegłby za nimi.

Jeśli chodzi o psy - jak najbardziej w porządku. Ogólnie wystąpił brak zainteresowania, jest bardzo spokojny i uległy.

A apropos ciągnięcia na smyczy o którym mówiłam Ci przez telefon - to też na pewno z braku wybiegu... Może jakby sobie pośmigał po trawce, to chęć rządzenia na smyczy minęłaby.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez chili1304 » Wt maja 24, 2011 3:14 pm

o rany następna bida :( Roma jak pomocy potrzeba z ogłoszeniami to polecam się:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez Gość » Wt maja 24, 2011 7:56 pm

Dzięki wielkie za wątek i ogłoszenia. Teraz miejmy tylko nadzieję, że chłopak nie będzie musiał długo czekać i szybko znajdzie wspaniały dom :)
Gość
 

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez Vilena » Wt maja 24, 2011 7:59 pm

Kolejny w schronie :( :( :( masakra!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez roma_121 » Śr maja 25, 2011 8:24 am

i szukamy dla niego domu tymczasowego. Najlepiej gdzieś blisko miejscowość w której jest ale jeżeli nie było by problemu z transportem to i dalej też. Fundacja pokrywa koszty karmy i opieki weterynaryjnej. Więc szukamy kogoś kto poświeci mu trochę wolnego czasu i da mu odrobinę miłości. Więc dziewczynki jeżeli macie kogoś w woj. podkarpackim lub w okolicach to molestować go żeby psine wziął do siebie na tymczas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

proszę dziewczyny o umieszczenie go na FB z napisaniem że szukamy dla niego DT lub DS ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez moniulek » Śr maja 25, 2011 10:06 am

Już mały jest na fb. Mam nadzieję, że coś się ruszy w jego sprawie :D
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez roma_121 » Śr maja 25, 2011 10:18 am

Monika dziękuje bardzo :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez Vilena » So maja 28, 2011 10:15 am

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez Vilena » So maja 28, 2011 10:17 am

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez Vilena » So maja 28, 2011 10:18 am

Obrazek Obrazek Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez dalmibea » Pn maja 30, 2011 10:35 pm

widok dalmata za kratami dobija mnie calkiem :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez Vilena » Wt maja 31, 2011 7:54 am

Na dogo wyczytałam, że ktoś interesuje się tym psem i zastanawia się nad adopcją :o I nie rozumiem jak to tak nie przez Sos Dalmatyńczyki?
Przecież my mu DT cały czas szukamy!
Roma, Ty masz kontakt z dziewczyną od tego psa? Mogłabyś się zapytać o co chodzi z tą adopcją?
A może trzeba by go już zarezerwować w schronisku na fundację, żeby nam gdzieś nie zniknął?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron