4 letni Jean Paul, Orzechowce

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez roma_121 » Wt maja 31, 2011 8:07 am

Mnie też to zdziwiło, bo myslałam że dziewczyna zrozumie że jak my szukamy mu domu to jest nasz niestety okazało się że jest zarezerwowany dla jakiegoś państwa z przemyśla do których mają dzwonić i pytać się czy go biorą....

jedyna nadzieja to zeby Ci państwo zrezygnowali a my szybko wzieli... wiecie dziewczyna mi pisała że w tym tygodniu pies ma przejść kastracje ( jak żadna suczka z ciążą im nie wpadnie) wiec ja szukałam domu powolutku zresztą najprawdopodobniej by poszedł to tej dziewczyny z Bielska Białej zamiast Bastera ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez roma_121 » Śr cze 01, 2011 8:31 pm

Jean pojechał dzisiaj do nowego domu. Z rozmowy jaką przeprowadziłam rano z dziewczyną ze schroniska to jest to dom z ogrodem, psiak na pewno nie będzie spał na dworze tylko w pomieszczeniu pan nawet zapewniał łóżko ( ale do tego podchodzę z pewnym dystansem). Kontroli przed adopcyjnej jako tako nie było ale do domu zawiózł go kierownik i odrazu miał sprawdzić warunki. Ja osobiście będe przypominać o tej kontroli po adopcyjnej, nowych zdjęciach i ciachaniu jajek tak dla bezpieczeństwa bo psiak jest ładny i szkoda żeby gdzieś przypadkiem z tego pseudo nie wyszło ;)

Ja mam nadzieje że trafił na dobrych i kochających ludzi aczkolwiek na pewno będe chciała mieć wieści od nowych właścicieli wraz ze zdjęciami ;)


Fundacja SOS Dalmatyńczyki nie przeprowadzała adopcji i nie jest odpowiedzialna za dalsze losy psa.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez Vilena » Śr cze 01, 2011 11:03 pm

Super, że ma dom, ale wiecie co, moim zdaniem to nie powinno tak wyglądać. Albo fundacja zajmuje się szukaniem domu, albo robi to ktoś inny na własną rękę.
Nie wiem jak Wy uważacie, ale w końcu poświęcamy czas; dzwonimy, szukamy, pytamy, prosimy itp, żeby pomóc, a tu nagle okazuje się, że pies jest już zarezerwowany,
a my w tym czasie mogłyśmy zająć się innym psem.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez dalmibea » Cz cze 02, 2011 12:35 am

Tak t jest z psami innych fundacji albo ze schroniska , nie jestesmy ich wlascicielami i kazdy ma do nich prawo , dlatego zawsze bede za tym , najpierw umowa przejac psa a potem dla niego zaczac szukac dom . Powoli same dojdziecie do tego ;)
Ja tak samo , dopiero co go wstawilam na strone ,robie opis i to nie na dwa zdania , wstawiam zdjecia , czytam forum zeby cos sie nim dowiedziec , bo mnie caly tydzien nie bylo , roboty sie nazbieralo , czas sie tylko na takie cos marnuje .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: 4 letni Jean Paul, Orzechowce

Postprzez roma_121 » Cz cze 02, 2011 9:12 am

wiecie patrząc na to że na prawdę mamy duzo psiaków to jest to dla nas dobra wiadomość że psiak znalazł dom ;) rozmawiałam z Magdą i Danką wczoraj i dziewczyny nie miały nic przeciwko że pies został adoptowany byleby dom był sprawdzony i właściciel nie chciał robić pseudo ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron