BASTER 7 lat/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

BASTER 7 lat/MA DOM

Postprzez roma_121 » Cz maja 19, 2011 10:01 pm

Przedstawiam Wam BASTERA kolejnego psa do adopcji. Jego właściciele skontaktowali się z Danusią że przeprowadzają się i psa muszą oddać. Po rozmowie wnioskuje że pies jest PILNY ponieważ pan co chwile się mnie pytał kiedy go weźmiemy. Z Vileną szukamy kogoś tutaj z okolic śląska żeby przejął go chociaż na DT żeby nie pokrywać już żadnych kosztów transportu.

Co do informacji : pies mieszkał z suczką do tej pory więc jeżeli chodzi o kontakt z innymi psami a zwłaszcza z suczkami jest ok, wychowywał się z dziećmi, co do chodzenia na smyczy ciężko mi powiedzieć bo właściciele mieszkali w domu więc pies chodził spuszczony przez kilka lat. Państwo chcą go oddać szybko bo im ucieka i robi szkody.

Zdjęcia jakie ja dostałam :

Obrazek

Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez Vilena » Cz maja 19, 2011 10:04 pm

Biedny, kolejny na bruk :(
A ile on ma lat?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez roma_121 » Cz maja 19, 2011 10:11 pm

luka w pamięć- zabijcie mnie ale przez tą sunie z Cieszyna zapomniałam ile ma lat coś mi świta ale nie chce podawać fałszywego wieku :roll: obiecuje to uzupełnić jutro :mrgreen:

Państwo mieli 2 psy jego i suczkę - suczkę wzięli rodzice a pies został ;(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez Vilena » Cz maja 19, 2011 10:14 pm

Nie no spoko ;) Trzeba by zrobić mu jak najszybciej ogłoszenia, a kontakt do kogo podawać?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez roma_121 » Cz maja 19, 2011 10:19 pm

Danka ma mi przesłać jeszcze zdjęcia jakie ona ma więc się wstrzymajmy jeszcze chwilkę :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez dalmibea » Cz maja 19, 2011 10:20 pm

Postaraj sie prosze o wiecej zdjec i o wiecej info o nim , szczepienia aktualne , jaki do psow innych ???
A przedewszystkim fotki gdzie go calego widac .
Jezeli panstwu zalezy na szybkiej adopcji , to musza nam w tym pomoc , im wiecej informacji o psie , kazda drobnostka jest wazna , czy znosi jazde autem , czy zostaje sam w domu , co znaczy ze robi szkody ??? Czy jest czysty w domu .
Zdjecia sa tak samo wazne jak opis .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez roma_121 » Cz maja 19, 2011 10:23 pm

Co do czystości w domu będzie ciężko pies mieszkał w ogrzewanym garażu, co do reszty postaram się jak najszybciej dowiedzieć :wink:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez dalmibea » Cz maja 19, 2011 10:26 pm

No to super , w garazu !!! Co za luksus w porownaniu do tych z budy :evil:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez Vilena » Cz maja 19, 2011 10:29 pm

W garażu? Jakoś nie wyobrażam sobie posłania dla psa między olejem silnikowym, a wiertarką :x
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez Majka i Czester » N maja 22, 2011 8:13 pm

roma_121 napisał(a):Co do czystości w domu będzie ciężko pies mieszkał w ogrzewanym garażu, co do reszty postaram się jak najszybciej dowiedzieć :wink:

Baster ma 7 lat od 3 lat mieszka w garażu wcześniej mieszkał w domu , Jako 2 letni psiak został potrącony przez samochód , miał złamaną łapkę , od tego czasu jak dłużej biega , trochę go boli i trzyma ją w górze .
Wychowywał się z małymi dziecmi . mieszka z kotem. Albo pomozemy mu i zabierzemy go do wtorku , albo trafi do sąsiada na ogród do budy.
Jest bardzo łagodny , bawił się z suczką sąsiadów. Kocha ludzi ( chociaz nie wiem za co?) :(
Majka i Czester
 

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez Majka i Czester » N maja 22, 2011 8:17 pm

Powód oddania podany mnie jest taki że sprzedają dom i przeprowadzają się do mieszkania w bloku :(
Majka i Czester
 

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez chili » N maja 22, 2011 8:47 pm

no to faktycznie z....sty powód :( biedny pies,do tego trzymany w garażu;/ przykre... :(
chili
 

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez Vilena » N maja 22, 2011 9:00 pm

Cały czas szukamy z Romą DT dla niego...
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez roma_121 » Pn maja 23, 2011 8:11 am

szukamy szukamy... cholera nie rozumiem tego jest to konkretny czas - 2 tygodnie tylko :( przecież to nie jest tak dużo :cry:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BASTER - okolice Gliwic

Postprzez roma_121 » Pn maja 23, 2011 8:31 pm

Mamy domek dla Bastera i to bezpłatny :) Kasia z Będzinia go weźmie do 6.06 :) - tyle dobrych wiadomości

teraz złe- od 15 próbujemy się z Danusią do dzwonić do właściciela Bastera i za przeproszeniem szlag chce mnie trafić bo gościu ma telefon wyłączony- przychodzi mi na myśl tylko jedno ;(

naszczęscie Kasia jest chętna przyjąć go obojętnie w jaki dzień, wiec ja się nie poddam i jak już oddał tego psa do ogrodu to ja go postraszę ( coś z punktu prawniczego się znajdzie naciągane ale zawsze cuś) i mam nadzieje że da nam psa :evil: :evil: :evil: :evil:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron