Cherry dalmatynka z Celestynowa

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez roma_121 » Śr maja 04, 2011 7:57 pm

Sylwia nie narobiłaś problemów. Dzięki za info. Nie jesteśmy w stanie kontrolować każdych schronisk wiec kazda informacja o dalmatach w potrzebie jest na wagę złota ;) myślę że sunia będzie operowana zwłaszcza że jest w ciąży. Ale jeżeli byłabyś w tym tygodniu to zobacz czy faktycznie ma te zabiegi zrobione ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez Majka i Czester » Śr maja 04, 2011 8:06 pm

Poprosiłam swoją dobrą znajomą duszę o pomoc dla niej i czekam na telefon
Majka i Czester
 

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez roma_121 » Śr maja 04, 2011 8:09 pm

Danusia oni nam jej nie wydadzą przed zabiegiem. Dopiero w następnym tygodniu po zabiegach można by ją zabrać.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez Achajka » Śr maja 04, 2011 8:16 pm

jeśli nic konkretnego sie nie dowiemy tutaj na forum, moge podjechac do schroniska w sobote z mezem, nie wiem czy to jest sens czy wogole bedzie z kim rozmawiac, dajce znac czy mamy jechac :D Mozecie sie tez przylaczyc jakby cos miejsca beda w aucie :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez roma_121 » Śr maja 04, 2011 8:20 pm

Achajka Chili ma jechać tam. Ja ugadałam się z tą Panią tak że niech zrobią te zabiegi suni ( mają je zrobić w tym tygodniu ) wiec sunia do adopcji będzie już w następnym tygodniu. Wiec w okolicach wtorku ja tam zadzwonię i przypomnę się. Jeżeli Danusia znalazła by jej dom tymczasowy od następnego tygodnia było by rewelacyjnie bo wtedy odrazu sunie zabieramy ze schroniska i ja bym zadzwoniła do tej Pani że ktoś od nas przyjeżdza po nią.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez Achajka » Śr maja 04, 2011 8:23 pm

ok, super, teraz juz wszystko wiadomo, polecam sie gdyby byla jednak potrzeba pojechania do schroniska :) na tygodniu niestety wracamy zbyt pozno zeby jechac ;/ 17-19 to juz pozno
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez sylwia » Śr maja 04, 2011 10:08 pm

Dziekuje Wam z całego serca za pomoc! Ja w weekend planuje jechac do Celestynowa. Dam znac czy sunia jest po operacji. Sugeruje nie mowic Pani Dyr o tymczasie bo suni nie wyda. Byc moze jednak bedzie miała do Was zaufanie bo jestescie fundacja a my tylko "dzieciakami" ktore robia jej problemy:)
sylwia
 

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez Majka i Czester » Cz maja 05, 2011 6:43 am

Nie mam dla niej DT , bo jesteśmy "zapchane" chorymi psiakami , ale szukam i prosze o pomoc . :(
Majka i Czester
 

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez roma_121 » Pn maja 09, 2011 10:53 am

Obrazek


to jest lepsze zdjęcie tej suni - przed zabiegiem jeszcze

dzwoniłam dzisiaj- rozmowa przebiegała w niezbyt miłym nastroju, pies jest leczony jeszcze ale nie wiem jak bo na moje pytanie Pani odpowiedziała " że nie powinno mnie to interesować " ale po zabiegu

chili pojedzie jej zrobić zdjęcia bo jak to pani powiedziała " nie ma nic do ukrycia"

ja uważam że kontakt z tym schroniskiem jest najgorszy, negatywne nastawienie pani jest tak duże że uważa nas za swoich wrogów jak byśmy działali na jej niekorzyśc :| nic nie dowiedziałam się o suni rozmowa dość lakoniczna, rozmawiałam już z paroma schroniskami i wiem że nie zawsze są to miłe rozmowy ale rozmowa z tą Panią jest okropna :(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez roma_121 » Pn maja 09, 2011 7:35 pm

Dyrektor TOZu nakaże pani dyrektor ze schroniska współpracować z nami, okazało się także że Tatiana ( od Sziszy) zna tą panią więc dojście do suni mamy ;)

prawdopodobnie sunia przeszła tylko zabieg sterylizacji bez oczu :(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez dalmibea » Pn maja 09, 2011 7:38 pm

Kochana nie bierz sobie tego tak bardzo do serca ,
ten typ juz tak ma , nic nie zmienisz , to chyba jeszcze pozostalosci po komunie .

Czy ona ma jakies imie ???
Biedulka nawet imienia u nas nie ma,
dajcie jej prosze roboczo jakies imie , moze Cherry ??? od oczek jakie ma ??? (cherry eye )
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez roma_121 » Pn maja 09, 2011 7:43 pm

Beata nie biore tego do siebie ale za przeproszeniem wkurza mnie takie podejście, człowiek dzwoni pyta chce pomóc ( wiedząc jaka jest sytuacja schroniska ) a tu takie teksty od kobiety dorosłej :shock:

w ogóle w tym schronisku w sobote była akcja z tego co mi Tatiana mówiła- bo młodzi wolontariusze przyszli zrobić zdjęcia psów chorych, pogryzionych i powiedzieli że tak tego nie zostawią. Powysyłali zdjęcia gdzie tylko się dało tych psów.



Magda ma rozmawiać z Tatianą i ma ją prosić żeby ugadała tą babe żeby jak przyjedzie tam Chili to tego schroniska żeby informacje zostały jej udzielone, ale Tatiana powiedziała że nie wszystko co powie ta kobieta bedzie prawdą niestety.. możemy jej nadać takie imię ;)

Bo mi Pani nie chciała żadnych informacji udzielić a krzyków jej i głupich gadek nie chciało mi słuchać... :evil: Za przeproszeniem nie rozumiem jak dyrektor TOZu może trzymać tą babe na tym stanowisku ja ją już bym dawno wyrzuciła z tego stanowiska. Gdyby to było schronisko samorządowe już bym wyskrobała skargę na tego.... babe (nie będe używać obraźliwych słów bo to forum publiczne :!: )
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez dalmibea » Pn maja 09, 2011 7:47 pm

Mi po prostu slow brakuje , dotej pory Danka z Magda uzeraly sie same ze schroniskami , dobrze ze ma teraz w was wsparcie .
To nie pierwszy i nie ostatni przypadek takiego podejscia schroniska do nas :(

Malutka strasznie wyglada , te oczka musza byc jak najszybciej leczone , ona moze oslepnac !
Strasznie , az sie plakac chce .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmatynka w Celestynowie

Postprzez dalmibea » Pn maja 09, 2011 7:51 pm

roma_121 napisał(a):suczka będzie operowana w schronisku na oczy. Suczka nie jest gruba tylko w ciąży. Wiec w tym tygodniu zabiegi będą robione. Umówiłam się z tą Pania na telefon i jak coś to chili mogłabyś w następnym tygodniu pojechać tam ( tylko podaj dzień i porę która by Ci pasowała tak że jak będe dzwonić w następnym tygodniu to żebym już wiedziała). Pani na poczatku była nie nastawiona pozytywnie ale wytłumaczyłam jej że nam chodzi o dobro psa i żadnego wyzysku ze schroniska nie chcemy. Oczywiście Pani otwarta jest na współpracę. Nie obiecałam jej że sunię wyciągniemy odrazu bo wiem że sytuacja z domami jest okropna.

Oprócz tego w schronisku są dwa ala dalmatyńczyki.


Co z ta jej ciaza ??? Miala juz sterylke aborcyjna , czy cos nie doczytalam ???
Co z tymi dwoma innymi dalmatami co tam sa ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Cherry dalmatynka z Celestynowa

Postprzez roma_121 » Pn maja 09, 2011 7:55 pm

sterylizację aborcyjną przeszła... oprócz tego miała przejść operacje oczu tam w schronisku ale z tego co widać na zdjęciu które jest z soboty i tego co mówiła Tatiana oczu prawdopodobnie nie miała robionych. Co do tych dwóch pozostałych rozmawiałam już z Chili i ona pojedzie juto lub w środę do tego schroniska i zrobi zdjęcia suni i tych dwóch pozostałych niestety nie wiem na ile te dwa pozostałe wyglądają na dalmatyńczyki myślę że trzeba poczekać na fotki.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron