Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukamy DT

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 3:49 pm

Ja mieszkam w Warszawie, jest duzo parkow do okola, ale smycz bedzie koniecznoscia. Do okola jezdza samochody i jest sporo ludzi, ja mieszkam w duzym mieszkaniu ponad 120m2, mialam juz tutaj aktywnego psa owczarka szkockiego, ale dobrze sie czul w tym mieszkaniu, bo jestem osoba aktywna i mnostwo czasu spedzalismy w parkach, na lakach itd. :)
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 3:52 pm

Tez mysle ze da sie je oswoic, jezeli pies bedzie z natury lagodny.
Ten pies ktorego mialam na tymczasie mial 4 miesiace, byl spory bo rosnie do wielkosci okolo owczarka niemieckiego, i koty sie go panicznie baly, a on niestety szczekal i gonil, ale wczesniej nigdy w zyciu kota nie widzial. Z czasem, staly sie neutralne. Zalezy mi tez zeby pies byl dosc przyjazny w stosunku do innych psow, poniewaz czesto bedzie przebywal z Jackie- mojej mamy psem, bo ona czasami wyjezdza i wtedy ja przejmuje opieke nad nią.
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 3:55 pm

A co myslisz o Tarku ??? Jest w Warszawie na hoteliku , mozesz go zobaczyc zanim zdecydujesz sie na tymczas , jest psem aktywnym , super chodzi na smyczy , bezproblemowy co do suniek , ale niestety nie wiem jak z kotami , do tej pory nie sprawdzony .
Baron jest tez tam , proponuje zapoznac sie z psami i wtedy zadecydowac , szkoda tylko ze dopiero za dwa trzy tygodnie .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 3:59 pm

Przykro mi ale naprawde wczesniej nie dam rady. Tak naprawde ja przypadkowo trafilam na to forum. Ja chcialam kupic szczeniaka dalmatynczyka i prosilam o opinie Vieny, ktora kupila go w jednej z hodowli. ona mi zaproponowala sprawdzenie tej strony. Ja zakladam mozliwosc adopcji pieska jesli Dom staly sie nie znajdzie. Jezeli sie znajdzie to super, pomoge nastepnemu, ale jesli nie to zostanie ze mną :).
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 4:00 pm

Vileny* przepraszam :)
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 4:01 pm

Tak naprawde bede sie kierowala sugestia osob zajmujacych sie ta fundacja. Dla mnie nie ma znaczenia ktory to będzie pies tak naprawde, jedynym kryterium jest to aby nie był agresywny w stosunku do ludzi i zwierzat.
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 4:02 pm

Dostalam informacje rowniez o piesku Edim ktory bedzie potrzebowal DT, czy moze jest tu jego watek?
Przepraszam za nieujmiejetnosc znalezienia jesli jest.
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 4:07 pm

Tarka poznalam osobiscie , zero agresji , Parysa tez poznalam osobiscie zero agresji , troche bojazliwy i nieufny , potrzebuje czasu zeby zaufac nowym ludziom i otoczeniu , zero agresji , Baron kochana ciapa bez agresji , nie znam go osobiscie .
Santa kochana sunia o bardzo dobrym wrecz matczynym sercu , wiem ze jej serce bedzie pekac z tesknoty za Tarkiem , bo byly w jednym dniu razem wyciagane ze schronu i od razu do niego sie przyzwyczaila . Nie wiem jak do kotow , ale tez ja osobiscie poznalam i moge powiedziec sunia jest po prostu kochana .
Ale tak jak pisalam , najlepiej bedzie jak porozmawiasz z Magda ialbo Danka , a za trzy tygodnie sprawa z psami moze juz wygladac calkiem inaczej , moze usmiechnie sie los do ktoregos i trafi w tym czasiu do domu .
Byloby wspaniale jakby Santa i Tarek mogly w tym samym dniu jechac do nowych DT , dla Santy mam najpozniej za dwa tygodnie , do trzech , to by pasowalo , Tarek do ciebie na DT a Santa tez ale do innej rodziny , wtedy zaden by sie nie zostal sam na hoteliku , nie bedzie takiej tesknoty .
Ale decyzja nalezy do ciebie i do Magdy z Danka , bo sa one na miejscu .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 4:11 pm

Edi i koty ?????
tutaj jest jego watek , wrocil z adopcji bo trzeba nad nim pracowac , potrzebuje domu najlepiej bez kotow i psow , i czlowieka konsekwentnego i stanowczego ktory popracuje nad nim .
viewtopic.php?f=4&t=382&start=30

Postprzez magmal » Pn maja 30, 2011 2:46 pm
żywiołowy i energiczny charakter Ediego niestety przerasta możliwości rodziny.

Edi potrzebuje domu bez innych zwierząt (kotów psów). Potrzebuje spokoju i konsekwentnego prowadzenia. Przede wszystkim potrzebuje domu, który zaakceptuje go takim jaki jest. Edi musi prowadzic aktywny tryb życia, żeby spalać nagromadzone pokłady energii.

Rodzina, u której był starała się się, ale niestety opieka nad Edim przerasta jej dalsze mozliwości.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 4:12 pm

W Tarka opisie martwi mnie tylko ostatnie zdanie "W nowym domu nie powinno być kotów."
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 4:17 pm

nie wiem czy byl sprawdzony na koty ???
ma lagodny charakter i jest inteligentnym psiakiem ktory moim zdaniem bardzo szybko sie uczy i rozumie co sie od niego wymaga i wie kiedy i co zrobil zle .
Proponuje go najpierw poznac i samej sobie wyrobic zdanie o nim . Baron bez problemu do wszystkich zwierzakow , tylko tak jak pisalam on chyba jeszcze w zyciu miasta i ruchliwych ulic nie widzial .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 4:20 pm

jezeli chcialabys tak naprawde pomoc jakiemus dalmatowi to nie wiem czy juz Danka z Magda maja jakies wyjscie dla Fary , kochana starsza sunia , ktora ma DT do konca czerwca a dalej nie wiemy , Fara jest glucha i slabo widzic , szanse na adopcje prawie zero , tona jest naprawde kochana .
viewtopic.php?f=4&t=367&start=90
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 4:28 pm

A czy wiadomo cos o tym Edim?

Chcialabym wziac pieska bardziej sprawnego, poniewaz jestem aktywna osoba, lubie duzo biegac, jezdzic na rowerze itd,

Czyli jesli dobrze zrozumialam Parys jest w domu tymczasowym juz, tak? Wiec dostepny jest Tarek albo Baron, Tarek mi sie podoba bardzo, Edi tez.
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 5:59 pm

Parys jest na hotelu , takie przytulisko gdzie przebywa razem z innymi 49 psami .To nie jest dom tymczasowy ;taki jaki ty bedziesz mogla mu dac .
Edi jest aktywnym psem , ale z charekteru nie latwym psem , pisalam ze trzeba nad nim pracowac , i ze koty i psy nie powinny byc razem z nim w domu .
Prosze zadzwon do Magdy ona ci dokladnie na twoje pytania odpowie i dopasuje psa ktory bedzie do ciebie pasowal .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 6:28 pm

Ok dziekuje
z pewnoscia spotkaktuję sie z Magdą, czy Parys przebywa w Warszawie?
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron