Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukamy DT

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Vilena » Śr maja 11, 2011 8:04 am

Roma to może uda się zdobyć zdjęcia Parysa z tego hotelu? Bo te co mamy są straszne ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez magmal » Śr maja 11, 2011 7:44 pm

są dwa zdjęcia z telefonu, na razie muszą wystarczyć ;)
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Vilena » Śr maja 11, 2011 8:35 pm

No te już trochę lepsze (siku :mrgreen: )
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez roma_121 » Cz maja 12, 2011 6:36 am

te zdjęcia wyglądają lepiej tutaj niż na telefonie ;)

jest piękny ;) ładne ma umaszczenie :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez magmal » Śr cze 01, 2011 11:58 pm

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » Cz cze 02, 2011 1:21 am

Magda , nie umiem ani malych ani jak otworze tych duzych zdjec zapisac , potrzebuje je u mnie na strone , ja nie mam ani jednego zdjecia Parysa w swoim aparacie .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Vilena » Cz cze 02, 2011 7:42 am

Zdjęcia ze strony:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 2:23 pm

Witam,
Czy Parys nadal poszukuje domu tymczasowego?
Mam pytanie odnosnie jego stosunku do kotow, i w jakim miescie przebywa piesek?

Pozdrawiam
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 3:13 pm

Parys szuka dalej domu tymczasowego bezplatnego albo co byloby duzo lepszym rozwiazaniem dla niego domu stalego .
Co do kotow jest ciezko powiedziec , pokazuje zainteresowanie kotem ,napewno go od razu nie rozszarpie bo Parys nie jest agresywnym dalmatynczykiem , raczej spokojny ktory potrzebuje troche czasu zanim sie otworzy i przekona swoj maly strach przeciwko nowym ludziom i otoczeniu .
Sprawdzalismy go na koty , ale to byly sztuczne warunki , kot na rekach a Parys na dole , chcial do niego isc , ale merdal przy tym ogonem , mysle ze jezeli kot nauczony jest psa to Parys przy odpowiednim prowadzeniu do niego sie przyzwyczai i nic mu nie zrobi . Zeby byc calkiem pewnym ze nic sie nie stanie proponowalabym najpierw w pierwszym dniu nie pokazywac Parysowi kota , niech sie zapozna z zapachem kota w domu , a na drugi dzien mozna zalozyc mu taki z materialu kaganiec i puscic do kota , o ile bedzie sie do niego zucal , to niestety ale trzeba wkroczyc i kategorycznie mu rego zabronic , nawet krzyczac na niego i chwytajac za kark potrzepac zeby zalapal ze zle zrobi . z reguly po paru dniach pies kotu zawsze odpusci .
Jezeli jest pani zainteresowana Parysem prosze zadzwonic do Prezesa fundacji , pan Grzegorz Bielawski , on powie pani na jego temat wiecej bo byll przy tym jak Parys spotkal sie z kotem i przebywa w pensjonacie miedzy Poznaniem a Trzcianka .
Tel.0512100550
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Vilena » So cze 04, 2011 3:17 pm

Prosiłam Agnieszkę o numer telefonu, Magda chciałaby się skontaktować telefonicznie.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 3:24 pm

ok , super
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 3:36 pm

Obecnie jestem na mazurach, wracam dopiero za 2-3 tygodnie. Zalezy to od stanu mojej babci, bo ostatnio nie czuje sie najlepiej i po prostu przyjechalam jej pomagac.
Moje koty nie sa przyzwyczajone do psa, bardzo sie boją psów, szczegolnie duzych dlatego zalezy mi na lagodnosci psa w stosunku do nich.
Czytalam o tym ze baron ma dobry kontakt z kotami, moze w takim razie bezpieczniej bedzie dac jemu dom tymczasowy?
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » So cze 04, 2011 3:44 pm

Baron zgadza sie ze wszystkimi wszystkim , prosze najlepiej porozmawiac z pania Danka na jego temat .
Nie wiem jak i gdzie pani mieszka , ale Baron nie jest nauczony zycia w duzym miescie , chodzenia na smyczy po miescie i sklepach , nie wiem czy kiedykolwiek byl w restauracji i umie sie zachowac .
Jest z charakteru lagodnym i kochanym psem , zero agresji , do tej pory poznal zycie na podworku i byl czesto pozostawiany sam sobie co przyczynilo sie z nudow ze robil sobie wycieczki sam po wiosce .
Mysle ze pani Magda albo pani Danka pomoga dobrac dla pani dalmatynczyka ktory bedzie najlepiej pasowal . W koncu zalezy nam wszystkim na tym zeby i tymczas i pies byl zadowolony i do siebie pasowali
Danka – 602 605 408
Magda – 605 636 441
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Aggnieszka » So cze 04, 2011 3:45 pm

Dodam jeszcze że ja juz mialam szczeniaka na domu tymczasowym, z dogomanii, wzielam go ze schroniska, piesek miał parwowiroze i babeszjoze, co wyszlo dopiero kiedy zamieszkal ze mną, zaczal wymiotowac i mial suchy nos oraz byl apatyczny. Wyleczylam pieska kroplowkami i zastrzykami, niestety druga suczka ktora byla chora odeszla, poniewaz reakcja jej domu tymczasowego prawdopodobnie byla za pozna :(... Jackie jest cudowną suczką, zostaje w mojej rodzinie. Mieszka z moimi rodzicami, ktorzy mieszkaja w Warszawie. Wyprowadzili sie dopiero tydzien temu, a ze Jackie upodobala sobie najbardziej moją mame to zamieszkala wlasnie z nia, chociaz odwiedzam ja codziennie. A ja aktualnie mieszkam sama z moimi kotami dlatego zdecydowalam sie na kolejny dom tymczasowy.
Aggnieszka
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 5:10 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez Vilena » So cze 04, 2011 3:47 pm

Koty na pewno szybko się przyzwyczają. Psa też można do kotów oswoić, wszystko zależy od chęci :)
U mnie kot i psy piją z jednej miski, każdy po kolei ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron