Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukamy DT

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukamy DT

Postprzez roma_121 » Cz kwi 21, 2011 1:47 pm

Pies jest pilny na gwałt. U osób u których przebywa nie może długo zostać. Państwo nie chcą go oddawać do schroniska. Liczą bardzo na naszą pomoc.


We wtorek (19 kwietnia) po południu w miejscowości Zębowo koło Słupska znaleziono psa rasy dalmatyńczyk. Być może komuś się zgubił, ale bardziej prawdopodobne jest to, że ktoś bestialsko przywiązał go do drzewa w lesie, bo na szyi miał zaciśnięty sznurek.
Dalmatyńczyk szuka właścicieli, którzy nigdy go nie porzucą.
Wychudzony, przestraszony i bardzo nieufny błąkał się w miejscowości Zębowo, oddalonej od Słupska o około 10 km. Na szyi miał sznurek w szarym kolorze z pętlą, która zaciskała się wokół.
Na początku trudno było go namówić, aby wszedł do domu, ale w końcu głód i pragnienie okazały się silniejsze. Kiedy już znalazł się w środku, od razu położył się na kropkowanym kocu i za nic nie chciał wyjść. Poczuł się dobrze i co najważniejsze bezpiecznie. Po kilku godzinach zaczął już radośnie machać ogonkiem i był skory do zabawy. Pies jest bardzo spokojny. Przez cały czas leży na kocu i obgryza pluszową kaczuszkę ;-) Jest jednak bardzo bojaźliwy i boi się wychodzić z domu.
Sprawia wrażenie grzecznego, ułożonego psa, chociaż ma kłopoty z chodzeniem na smyczy. Jego znalazcy nie mogą go zatrzymać. Szukamy więc kogoś, kto chciałby go przygarnąć i stworzyć mu kochający dom.

Jak wygląda Kropek?
Jak rasowy Dalmatyńczyk ;-) jest biały w czarne plamki, a uszy ma prawie całe czarne. Jest dość duży, ale wygląda raczej na młodego psa.

Dziękujemy Martuli za informację o psiaku.

Obrazek

Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz kwi 21, 2011 3:02 pm

o kurcze jaki biedak,Roma tylko jaki wiek mam mu wpisać do ogłoszeń? i jedna rzecz mnie martwi u niego..."szczurzy ogon" mu się robi....przepraszam,że tak sugeruje ale ja po Brunie jestem bardzo przewrażliwiona jakimikolwiek zmianami skórnymi...wszędzie "węsze " cushinga" :(
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Cz kwi 21, 2011 3:08 pm

wiesz psiak był znaleziony 19 kwietnia wątpie żeby psiak był u weta który określił by wiek psa... wiec nie pisz... poszukujemy dla niego DT lub DS jak najszybciej... Państwo którzy go wzieli mają nóż na gardle i muszą mu znaleźć inne schronienie.. możliwe że jedna z ich znajomych weźmie psiaka na góra 2-3 tygodnie ....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz kwi 21, 2011 9:12 pm

chili1304 napisał(a):o kurcze jaki biedak,Roma tylko jaki wiek mam mu wpisać do ogłoszeń?

Chili ja go ogłaszam! Zaczęłam od razu jak Roma wstawiła psiaka.
Proszę Was, czytajcie co piszę, żebym nie musiała powtarzać się w każdym wątku!
Vilena napisał(a):Nie ma sprawy, zajmę się nim :)

Napisałam to dzisiaj o 15!!!
http://dalmatynczyki.mojeforum.net/view ... c&start=90 !!!

Zaglądajcie czasem tutaj
to nie będzie nie porozumień:
http://dalmatynczyki.mojeforum.net/viewtopic.php?t=486
na bieżąco dopisuję nam psy!!!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz kwi 21, 2011 9:17 pm

Vilena nic się nie stało ;) jak chilli będzie wchodziła na stronki z ogłoszeniami napewno zobaczyła że już jest ogłoszenie ;)


w ogóle z tego co mi Danusia mówiła jest możliwość że przejmą psiaka dziewczyny z Pogotowia dla Zwierząt na dłuższy okres i dzięki temu na spokojnie będziemy szukać mu domu ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am


Postprzez Danka » Pt kwi 22, 2011 7:39 pm

Pies jest właściwie juz pod nasza opieką , nie zostanie wydany bez naszej wiedzy , DT do końca przyszłego tygodnia , Po tym czasie musimy go zabrać, zgadza się z innymi psami i kotami , Bardzo , bardzo spokojny wręcz przestraszony :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » Pt kwi 22, 2011 8:21 pm

Danusia, a wiadomo w jakim on jest wieku?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała


Postprzez Danka » Pt kwi 29, 2011 9:04 pm

Ma około 2 lat , jest grzeczny , OK z innymi psami , tylko na smyczy nie potrafi chodzić , czysty w domu. Posłuszny. Ale jak to dalmatyńczyk jest psem energetycznym. lubi ruch. W weekend zabiera go Grzegorz i przyjedzie do Warszawy. Ma chyba DT w Warszawie , miła rodzina , psiarze jak my.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Pt kwi 29, 2011 9:08 pm

Najważniejsze że nie trafi do schroniska ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re:

Postprzez dalmibea » N maja 01, 2011 11:35 pm

Danka napisał(a):Ma około 2 lat , jest grzeczny , OK z innymi psami , tylko na smyczy nie potrafi chodzić , czysty w domu. Posłuszny. Ale jak to dalmatyńczyk jest psem energetycznym. lubi ruch. W weekend zabiera go Grzegorz i przyjedzie do Warszawy. Ma chyba DT w Warszawie , miła rodzina , psiarze jak my.


Ico z tym DT w Warszawie , udalo sie ?
Jest szansa na pare zdjec?
Kto go na te dwa lata ocenil ? Mi sie on ze zdjec wydaje troche starszy

wiesz z czego sie usmialam , jak napisalas ze to "energetyczny pies" , czy energiczny ??? no ja juz zwatpilam , bo wiesz jak u mnie z jezykiem polskim ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez roma_121 » Pn maja 02, 2011 5:40 pm

Psiak będzie u Aleksandra przebywał ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez dalmibea » Wt maja 10, 2011 11:28 pm

czy juz dojechal ???;
Wiadomo cos nowego co z nim ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Parys psina znaleziona w okolicach Słupska pilnie szukam

Postprzez roma_121 » Śr maja 11, 2011 6:47 am

ja wiem że już dojechał ;) przebywa w tym samym hotelu co Filou ( jak się nie myle) ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron