REJN/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez roma_121 » Pt wrz 30, 2011 2:07 pm

Rejn przecież kocha zabawe balonikami ;) ciesze się że udało mu się pomóc :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez Vilena » Pt wrz 30, 2011 3:03 pm

Na drugim zdjęciu wygląda jakby dmuchał ten balon :lol:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez magmal » Pn mar 19, 2012 9:23 pm

Pani Magdo, pozdrawiamy serdecznie. Szelki te same, Rejn coraz bardziej dojrzały. To wspaniały pies i nasz wielki przyjaciel.
Serdecznosci dla Pani i Wszystkich w fundacji..

Pozdrawiam - Lila. Zawsze zapraszam do nas z wizyta


Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez agrazka » Pn mar 19, 2012 10:12 pm

przystojniak :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez chili1304 » Pn mar 19, 2012 10:30 pm

cudny :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez roma_121 » Wt mar 20, 2012 6:56 am

no proszę jaki przystojniak się z niego zrobił ;) świetnie ;) szkoda że tylko jedno zdjęcie...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez dalmibea » Cz mar 29, 2012 1:31 pm

sliczny psiak , a co tam u was jeszcze w marcu snieg lezy ????
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez magmal » Pn lis 19, 2012 10:48 am

Pani Magdo, Rejn jest wspanialym psem. Zabiera nas codziennie na spacery - nie tylko piechota, biega obok roweru. Lubi podroze, bylismy razem nad morzem. W jakims sensie odmienil i uporzadkowal nasze zycie. Nie spi zazwyczaj na kanpie, ale sie skrada....i mozna go czasem tam przylapac.....Jest ukochanym psem mojego meza i laczy ich jakas tajmena wiez. Jest bardzo madry i prawdziwy z niego pies przyjaciel. I ma wspaniala ceche - ma wielu psich kolegow, bo jest przyjazny i sie z nimi goni na spacerach....a nie walczy.
Serdecznie pozdarwawiam. Zapraszamy do nas. Lila


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: REJN 15 miesięczny dalmatyńczyk szuka nowego domu

Postprzez roma_121 » Pn lis 26, 2012 11:14 am

super ;) ciekawa jestem czy otworzyl się na ludzi ? bo w swoim starym domku z tego co wiem bał się obcych... super, że taka rodzina mu się trafiła ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: REJN/MA DOM

Postprzez magmal » N mar 02, 2014 9:25 pm

Pani Magdo - przesyłam zdjęcie naszego REJNA - który trafił do nas dzięki pośrednictwu Fundacji.
Pozdrawiamy serdecznie - jaki widać, Rejn wygląda na całkiem dobrze zaadoptowanego w nowym domu. I tak też jest - ale leżenie na kanapie nie do końca jest „legalne”.
Pozdrawiam, śledzę Państwa stronę internetową - życzę wszystkiego najlepszego...


Wyrósł, wydoroślał i jest świetny. Ma instynkt łowczego. A poza tym - lubi spacery na smyczy i nie lubi być sam w ogrodzie. Jest w domu b. grzeczny, umie sam zostawać jak trzeba - naprawdę jest z niego super-pies. A gdy jest wybiegany na polach - to mógłby służyć wszystkim „dalamtyńczykowłaścielom” za wzorzec - jak to fajna rasa.

Pozdrawiam Panie bardzo, często myślę - jak to nam się udało.


Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: REJN/MA DOM

Postprzez roma_121 » N mar 09, 2014 3:07 pm

ale gościu się z niego zrobił ;) z psa troche wystraszonego stał się psem pewnym siebie ;) no proszę proszę - zdjęcie mówi samo za siebie :) super !
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron