ALSTA SUNIA W SCHRONIE - ZAMOŚĆ

Moderatorzy: dalmibea, magmal

ALSTA SUNIA W SCHRONIE - ZAMOŚĆ

Postprzez chili1304 » So kwi 16, 2011 10:30 am

Dziewczyny widziałyście może tą bidulke już? http://www.dogomania.pl/threads/136450- ... aki-szukają-domów-i-miłości/page268
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez Vilena » So kwi 16, 2011 10:34 am

O rany! Ja nie widziałam, biedna suńka!

Obrazek

Chili spróbuj coś może o niej dowiedzieć się więcej co?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Gość » So kwi 16, 2011 11:21 am

ok tylko w poniedziałek bo mam niestety puste konto w tel:(
no chyba,że któraś z Was przedzwoni dziś
Chili
Gość
 

Postprzez Gość » So kwi 16, 2011 1:56 pm

właśnie zobaczyłam na fejsowskim profilu dalmatyńczyków,że jakaś Pani wkleiła tą suńke na Waszą tablice więc napisałam do niej czy ma jakieś obszerniejsze wiadomości o tej bidulce
Chili
Gość
 

Postprzez roma_121 » So kwi 16, 2011 2:12 pm

chili jeżeli nie dostaniesz żadnej odpowiedz i nie będziesz miała kasy na tel to dajcie numer to zadzwonie i zapytam...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Gość » So kwi 16, 2011 4:34 pm

"ja o suni nie wiem zbyt wiele ,ale dziewczyny z Zamoscia z pewnoscia beda cos wiedziec .Zaraz do nich napisze by sie z Toba skontaktowaly. Problem polegana tym ,ze wspolpraca z zamojskim schroniskiem jest ...dosyc ciezka. Psy sa wydawane bez sterylek i jak sama sie domyslasz w tamtych okolicach najczesciej trafiaja na lancuch :( lub jesli sa w typie rasy sluza jako maszynki rozrodcze do zarabiania pieniedzy :(. Nie wiem czy bywasz na Dogomani,jesli tak to napisz moze w miedzyczasie do Toli z watku Zamojskiego ,ona najczesciej bywa w schronisku. Ja tez postaram sie cos dowiedziec"
dostałam taką wiadomość od tej Pani
Chili
Gość
 

Postprzez dalmibea » N kwi 17, 2011 1:13 am

Biedulka sliczna , ma taka dluzsza siersc na lapkach jaby cos z Setera miala .
Sliczna .
Vilena albo Roma , zajmniecie sie tez i nia ?( troche wiecej info i tak jak zawsze ;) )
dzieki
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Gość » N kwi 17, 2011 6:49 am

Dowiedzcie się ile ma lat , i kto ja moze wyciągnąc ze schronu i przywieść do Warszawy , może wezmę ją do Fanty ?Co o tym :cry: myślicie?
Gość
 

Postprzez chili1304 » N kwi 17, 2011 9:31 am

dziewczynka ma 3 lata,niestety więcej info nie mam narazie dlatego iż jest weekend tak mi napisała ta Pani i trudno żeby ktos powiedział cos bliżej,podobno do tego schronu wolontariusze nie mają wstepu??!! także sytuacja robi się nieciekawa..czekam na więcej info więc nie denerwujcie się że założyłam jej wątek a nic bliżej o niej nie wiem,sorry ale czasem działam impulsywnie,myślałam,że zaraz napłyną wiadomości o suni.Jeśli któraś z Was jest zalogowana na dogo to wydaje mi się że tam jest jeszcze jeden dalmat...
"W szpitaliku jest jeszcze jeden dalmatyńczyk. Pochodzi prawdopodobnie z pseudohodowli, bo został znaleziony z innym pieskiem cierpiącym na to samo schorzenie.
Są odizolowane od reszty psów, ale wet mówi, że po zakończeniu leczenia będą " jak nowe ".
tak jak napisałam wcześniej czekam na info chyba,ze któraś z Was jest bardziej operatywna i szybciej to ogarnie to przejmujcie wątek suni a ja oczywiście zrobie jej ogłoszenia,ja niestety nie ogarniam dogomanii:(
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez Gość » N kwi 17, 2011 10:09 am

Dziewczyny , te psy nie przeżyja bez naszej pomocy . SZukamy dojść do schroniska , Ja dzisiaj będę dzwonić
Gość
 

Postprzez roma_121 » N kwi 17, 2011 2:44 pm

ja pisałam do tej Toli co prowadzi ten watek na dogomani ale nic nie dostałam... jeżeli do jutra nic nie bedzie wiadomo to postaram się dogadać jakoś ze schroniskiem i tam zadzwonić...

jutro będe dzwonić do schroniska...

Dodane po 2 godzinach 40 minutach:

dzwoniła do mnie dziewczyna od tych psiaków ;) nasza Danka jest błyskawiczna jutro prawdopodobnie pies zostanie wzięty... dzisiaj miał zostać zabrany ale nie wypaliło... ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Gość » N kwi 17, 2011 5:04 pm

Ja już wszystko wiem te psiaki są z pseudo , Dalmat z chorobą skóry jest leczony w szpitaliku schroniskowym, sunia nie jest w dobrym stanie , jest jeszcze szczeniak. Jutro jestem umówiona z Kierownikiem na telefon , dzisiaj rozmawiałam z wetem.
Gość
 

Postprzez Danka » Pn kwi 18, 2011 6:01 pm

Szczeniak nie jest dalmatem. Sunia jedzie do Warszawy do kliniki w Łazach. Dzięki za pomoc Pawłowi z Vivy :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn kwi 18, 2011 6:58 pm

Dajcie jej jakies imie , to zaczne ja tutaj oglasza ,
ale takie bez sz ,cz, dz, rz, bo gdyby miala tu trafic to sobie niemcy jezyk polamia , tak jak z Bandzi , i mowia Bandci ;)

Moze byc Alsta ????
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Pn kwi 18, 2011 7:02 pm

moze :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron