BANDŻI/3 lata/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

BANDŻI/3 lata/MA DOM

Postprzez magmal » Śr kwi 13, 2011 11:12 pm

Bandżi, ok. 3 lata.

http://www.sosdalmatynczyki.pl/newsflash/46-bandzi.html

Odebrany dzisiaj. Pogotowie zawiadomiła sąsiadka. Pies był juz wcześniej zostawiany sam na długi czas, beż żadnej opieki. Właścicielka nie karmiła go, nie dbała o niego. Od poniedziałku pies był zamknięty w mieszkaniu. Wył i szczekał. Psa zabrano przez okno. Sąsiadka, która nas powiadomiła, czasami go dokarmiała, jak miała możliwośc wrzucenia jakiegoś jedzenia

Na razie przebywa w klinice. Przejdzie badania. Jutro będziemy wiedziały więcej.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Diana » Śr kwi 13, 2011 11:22 pm

Jak pieknie umaszczony.... cudny chłopak...choinka dlaczego mam "tylko 3 psy" ?!!!!!! Dlaczego???? Od razu bym go brała na tymczas... brałabym.... Jest piekny...cudny.... Nieee...ja wysiadam.... z tego autobusu..... Cholera, jak mi sie on podoba....
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez Vilena » Cz kwi 14, 2011 8:11 am

Nie nie nie! Tylko nie kolejny biedaczek w kropki... :( :( :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz kwi 14, 2011 8:34 am

na prawde wielkie dziękuje się należy tej sąsiadce za pomoc dla tego psiaka... bo gdyby nie ona to nie wiadomo jak by się skończył tego psiaka los..


kurcze wiecie co dziwi mnie ta nasza Polska :roll:

kurcze słyszy się przypadki jak psa zabiera się właścicielowi tylko dlatego że własciciel troche dłużej pracuje i pies jest sam w domu ale własciciel dba o niego długie spacery, opieka weterynaryjna tak żeby wynagrodzić temu psu czas spędzony sam.... i takiej osobie pies jest odbierany

natomiast u tak wrednych ludzi którzy oprócz tego że psa zostawiaja w domu samego to bez jedzienia i możliwości załatwiania swoich potrzeb....

pies jest śliczny i mam nadzieje że jak dojdzie do siebie to szybko znajdzie nowy dom :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez moniulek » Cz kwi 14, 2011 8:58 am

Kurcze..kolejny kropek wychudzony :(
Trzymam kciuki za niego!
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » Cz kwi 14, 2011 12:07 pm

Wczoraj była szybka akcja ratowania Bandżiego.
Grzegorz z Pogotowia dla Zwierzat zatelefonował do nas ze ma takie zgłoszenie. Paweł z Vivy , pojechał na interwencje na naszą prosbę .
Dziękujemy im serdecznie za pomoc :*

Danka
Gość
 

Postprzez roma_121 » Cz kwi 14, 2011 9:49 pm

dobrze że go zabrano... ciekawa jestem czy właścicielka się w ogóle skapnie że psa nie ma... :roll:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez edytatbg » Pt kwi 15, 2011 8:44 am

Matko kochana co to się dzieje :( Kolejny, zabiedzony, zaniedbany .... ehh;/
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez roma_121 » Pt kwi 15, 2011 1:00 pm

jak już o psinie będziecie coś wiedzieć to dajcie znac... także czy szukamy napierw dla niego domu tymczasowego czy też stałego... i od kiedy mam go ogłaszać ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez magmal » Wt kwi 19, 2011 1:28 am

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm


Postprzez magmal » So kwi 23, 2011 10:52 pm

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez moniulek » N kwi 24, 2011 6:45 pm

Cudo z niego :)
Chwila moment i znajdzie nowy dom. Gdyby nie to, że moi psi mężczyźni nie tolerują innych samców namawiałabym TŻ na drugie kropkowe szczęście
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez moniulek » Cz kwi 28, 2011 10:34 pm

Jak u Bandżiego?

Ktoś się o niego dopytuje? Pytam bo jaki jedyny psiak jest obserwowany przez 2 osoby na allegro
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Cz kwi 28, 2011 10:39 pm

Moniulek z tego co wiem było zainteresowanie psem po ogłoszeniach Pauliny ale dziewczyny są dość ostrożne bo boją się że dotychczasowa właścicielka będzie chciała go znów wziąść :x
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron