FLORIAN (ŁATEK)/4 lata/INTERWENCJA/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Vilena » Wt kwi 19, 2011 3:39 pm

Super, że dochodzi powolutku do siebie :)
Oby tylko domek się znalazł dla tego przystojniaka!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez magmal » So kwi 23, 2011 10:51 pm

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » N kwi 24, 2011 7:40 am

O dobre wieści o Łatku :)

Magda, ja dalej nie mogę zapisać sobie zdjęć ze strony.
Jak daję 'zapisz element docelowy jako' to zapisuje mi się cała strona Łatkowa, a nie konkretne zdjęcie.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez moniulek » N kwi 24, 2011 6:47 pm

Też mam ten problem :( na fb biorę zdjęcia tylko z forum. Ze strony nie udaje mi się zapisać
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez magmal » Wt kwi 26, 2011 11:25 am

Dziewczyny, trzeba zapisywać na miniaturkach. jak się kliknie na miniaturce prawym guzikiem myszy 'zapisz element docelowy jako" to się zapisuje zdjęcie.

Jak się zapisuje otwarte zdjęcie, to faktycznie zapisuje się strona.

Spróbujcie. Jeśli nadal będą problemy to zgłoszę jeszcze raz.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » Wt kwi 26, 2011 4:33 pm

Faktycznie działa! :) A ja cały czas na otwartym zdjęciu próbowałam :oops:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez Majka i Czester » Śr maja 04, 2011 6:33 am

Łatek trafił do Dt w Warszawie , wspaniali ludzie , mieli 15 lat psiaka w typie dalmatyńczyka.
Łatuś ma biegunke i jest potwornie chudy , chociaż juz przytył wczesniej ale znowu stracił na wadze . :( Teraz ma opiekę i gotowane jedzonko , będzie dobrze.
Majka i Czester
 

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez dalmibea » Śr maja 04, 2011 4:05 pm

To jak teraz z nim ???
To moze poczekamy do nastepnego tygodnia zanim pojedzie do domu , to troche do sil dojdzie po tej biegunce , a moze do tego czasu znajdzie sie po drodze domek jeszcze dla innego , to pojada dwa.
Fajnie by bylo dostac pare nowych zdjec z DT
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez roma_121 » Śr maja 04, 2011 4:06 pm

a Łatek nie ma domu już stałego ? jak ostatnio rozmawiałam z Danusią to mówiła że ma dla niego jakiś dom w Polsce... chyba że już imiona pomieszałam :roll:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez magmal » Śr maja 11, 2011 10:22 pm

Łatek ma teraz na imię Florian i zostaje na stałe w DT. Mieszka w Warszawie.

http://www.sosdalmatynczyki.pl/w-nowym-domu/item/37-%C5%82atek.html
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez dalmibea » Śr maja 11, 2011 10:51 pm

Wspaniala wiadomosc , Florian trzymaj sie , zycze ci piesku obys byl juz zawsze szczesliwy i mial zawsze pelna miske i nigdy juz nie musial glodowac .
Szczegolne podziekowania dla rodziny ktora zdecydowala sie na przejecie Floriana , oby takich ludzi bylo wiecej .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez roma_121 » Cz maja 12, 2011 6:24 am

Magda TY wiesz jak dać troche radość :*

Ciesze się bardzo oby mu się udało ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez Vilena » Cz maja 12, 2011 7:51 am

Florian :D Super, że mu się poszczęściło! :D :D :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez moniulek » Cz maja 12, 2011 12:41 pm

Florian zamieszkał gdzieś w moich okolicach? Widziałam na zdjęciu komin elektrociepłowni :P może ta obok nas :)
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ŁATEK/4 lata/ INTERWENCJA

Postprzez magmal » Wt wrz 20, 2011 6:46 pm

Witam.

Przesyłam kilka zdjęć z ostatniego spaceru, doślę jeszcze filmik, tylko go trochę zedytuję.

Zdjęcia głównie robiłam jak tarzał się w trawie, co jest chyba Foriana ulubioną rozrywką na spacerze. Zabawkami nie umie się bawić. Na spacerach raczej nie spuszczamy go ze smyczy, tylko na terenach bardziej oddalonych czy zamkniętych (chodzimy też na działkę). Głównie dlatego, że nie zatrzymuje się przed ulicą i potrafi daleko odbiegać, ale teraz ma 3-metrową rozwijaną smycz, więc nie jest to tak uciążliwe.
Naturalnie nie jest też tak potulny jak był na początku i potrafi czasem pokazać komuś zęby :)
Bardzo się przyzwyczaił i jest rodzinny, bardzo się cieszy jak ktoś wraca i bardzo nie lubi zostawać sam. Teraz śpi na łóżku obok jak aniołek :)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron