Nana -Roczna mix . Sopot

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Nana -Roczna mix . Sopot

Postprzez figa » Wt kwi 05, 2011 1:39 pm

http://www.dogomania.pl/threads/205486- ... ie-dalmatyńczyka.-Roczna-domowa-sunia-w-schronisku.-Uratujesz?p=16640204#post16640204

Na stronce schroniska także jest jej fota:

www.schronisko.sopot.toz.pl


Suczka jest takim fajnym materiałem na pieska rodzinnego. Trochę mniejsza od dalmatyńczyka,wielkośc tak lekko ponad kolano, czysta,łagodna,pogodna i odrobinke zwariowana-ma dopiero rok. Chętnie by pobiegała i poszalała,tymczasem kraty,kraty,kraty i setka innych psów dookoła.

Fajny z niej piesek,przed depresją ratuje ją otwartość charakteru i nieskomplikowane myslenie młodego psa.

Gdyby opusciła schronisko szybko,uniknie degeneracji,jaka zawsze jest udziałem młodych psów,które zapuszczają w schronisku korzenie...

na razie jest domowym,kochanym pieskiem.

Jej schroniskowy nr to 47/11



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zna komende siad.

Obrazek


Aparat wyraźnie ja krępuje.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Nie jest miłosniczka kotow,chętnie by je pogoniła.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Wt kwi 05, 2011 2:08 pm

Dzieki Figa
ale sliczna , podobna do naszej Wiki :)
Czy ma ktos z was kogos znajomego w Sopocie ??? albo okolicach ???
Trzeba sie mala zajac .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Wt kwi 05, 2011 2:11 pm

Następna biedulka :(
Ale ma sympatyczną mordkę :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez moniulek » Wt kwi 05, 2011 3:28 pm

Jak zobaczyłam zdjęcie pomyślałam, że to moja Doti :)
Gdybym mogła to już byłaby moja..
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Wt kwi 05, 2011 8:15 pm

świetne sunia mam nadzieje ze szybko znajdziemy jej domek ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am


Postprzez Vilena » So kwi 09, 2011 2:54 pm

Ech... pytał ktoś czy osoba która dała sunię na dogo zgadza się na naszą pomoc?

Dostałam wczoraj dwie obraźliwe wiadomości za te ogłoszenia które jej zrobiłam.

Mamy jej nie ogłaszać ponieważ Pani "nie podawała suni do żadnej fundacji".
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » So kwi 09, 2011 3:49 pm

Dlatego zawsze mowie i pisze , zanim wstawi tutaj ktokolwiek jakiegos psa prosze zapytajcie sie najpierw o pozwolenie czy mozemy go oglaszac .
Ja tez bym nie chciala zeby kazdy kto chce i gdzie chce dalmatynczyki ktore sa pod opieka fundacji oglaszal.
Dlatego pamietajcie prosze , zanim wstawicie tutaj jakiegokolwiek psa , zapytajcie sie o pozwolenie prawnego wlasciciela , tak unikniemy niepotrzebnych nieprzyjemnosci .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » So kwi 09, 2011 3:55 pm

Uczymy się na błędach...

Od teraz najpierw pytamy ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » So kwi 09, 2011 4:03 pm

ja tez sie tak uczylam , to normalne ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Cz kwi 21, 2011 8:53 pm

dziewczyny, na wątku dogomanii jest w tytule że sunia wyadoptowana.

Kto miał kontakt z dogomanią?

ustalmy czy sunia faktycznie znalazła dom.

Jej schroniskowy nr to 47/11

Schronisko dla Zwierząt w Sopocie
Sopot, ul. 1-go Maja 32
tel.: 0-58-551-24-57
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Cz kwi 21, 2011 8:57 pm

jutro z rana za dzownie i się dowiem ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz kwi 21, 2011 10:01 pm

Wolontariusze z tego schroniska podziękowali mi bluzgami za ogłoszenia, które zrobiłam tej suni. Najpierw sunia jest na SOS (więc myślałam, że trzeba się za nią zabrać), a potem zostaję zasypana wiadomościami, że się wtrącam nie proszona!
Aha i Ci wolontariusze prosili też by nie dzwonić do schroniska w sprawie tej suni, no ale trzeba zadzwonić, bo inaczej nie dowiemy się co z nią w końcu jest.

Strasznie to wszystko skomplikowane ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz kwi 21, 2011 10:12 pm

nie powiem że jestem z Fundacji tylko że jestem zainteresowana sunia ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz kwi 21, 2011 10:18 pm

tak zawsze bylo z niektorymi schroniskami , jest i nie wiem czy to sie wogole kiedykolwiek zmieni . Jakby sie bali ze im psow zabraknie . Zamiast sie cieszyc ze sie chce psu pomoc robia z tego Dramat jakbysmy byli marsjanami !!!!
Dlatego jeszcze raz , zawsze na poczatku pytac sie o pozwolenie oglaszania psa i o wykorzystanie zdjec zanim trafia na forum i porobicie ogloszenia . Zaoszczedzicie sobie nerwow i czasu .
Dla nas to juz nic nowego ze niektore schroniska tak reaguja , Magda z Danka mogly by wam duzo na ten temat poopowiadac .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron