Stejsi /Sosnowiec /znalazła się właścielka

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Stejsi /Sosnowiec /znalazła się właścielka

Postprzez Vilena » Pt kwi 01, 2011 2:17 pm

2 dni temu w Sosnowcu przy ulicy Andersa została znaleziona suczka dalmatynka.
Obecnie przebywa u znajomego, ale dłużej nie może u niego zostać.

Szukamy właściciela bądź nowego domu.
Nr kontaktowy: 503 037 911

Obrazek

Skopiowałam to z dogo.

Nie wygląda na zaniedbana, może się zgubiła i ktoś jej szuka.
Poogłaszam ją.
Dałam jej robocze imię: Stejsi.
Ostatnio edytowano So kwi 02, 2011 7:00 pm przez Vilena, łącznie edytowano 1 raz
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Pt kwi 01, 2011 2:46 pm

Ale sliczna , byla juz u weta ? Moze ma czipa ???
Czy moze ktos opisac mniejwiecej jej charakter , ile ona moze miec lat ?Wyglada na mloda i faktycznie na zadbana
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Pt kwi 01, 2011 3:16 pm

Próbuję tam dzwonić, ale tel. jest wyłączony.

Od osoby, która napisała o suni na dogo, dowiedziałam się, że:
*nie była u weta, nie wiadomo czy ma czip
*na oko pana u którego sunia teraz przebywa, ma 5-7 miesięcy
*jest bardzo łagodna i grzeczna
*nie wiadomo jak długo może zostać u tego pana, ale jakby miała trafić do schroniska to ma dać znać
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez agrazka » Pt kwi 01, 2011 11:52 pm

ładna, młoda sunia
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez dalmibea » So kwi 02, 2011 9:58 am

Moze ma czipa i wtedy znajdzie sie wlasciciel:
Zaczne ja tez tutaj oglaszac .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 10:40 am

jeżeli znajdziecie kontakt z tymczasowym właścicielem to ja w poniedziałek będe w sosnowcu..
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » So kwi 02, 2011 10:43 am

tu jest numer , sprobuj moze tobie sie poszczesci , jakbys byla w Sosnowcu moze wpadlabys tam na chwile , porobisz zdjecia , zapytasz jak dlugo moze sunia tam zostac itd
Nr kontaktowy: 503 037 911
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez chili1304 » So kwi 02, 2011 10:55 am

ale śliczna maleńka...aż nie chce się wierzyć,że mogła zostać porzucona...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 10:57 am

ok postaram się tam dzwonić... ale jak by komuś innemu udało się tak zadzwonić to dajcie mi znać... ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » So kwi 02, 2011 2:22 pm

Dodzwoniłam się do Pana.
Ponoć Pan ma chętną koleżankę z Bielska, która może sunie adoptuje. Mieszka w domu i podobno może zapewnić jej dobre warunki, ma dać mi znać, jeśli zdecyduje się ją przygarnąć... Panu zależy, żeby szybko domek się znalazł, bo sunia nie może zostać u niego, ale nie wiem dlaczego dokładnie.

A ogólnie to została znaleziona w czwartek, na początku wymiotowała jakimś 'dziadostwem', ma wystające żebra.
Pan powiedział, że dobrze ją karmi i że wet ją widział i wszystko jest 'w porządku'.

Jeśli Roma byłaby w stanie tam zajechać to moim zdaniem byłoby fajnie, nie ukrywam, że dość trudno rozmawiało mi się z tym Panem przez telefon.
Osobiście na pewno było by lepiej i jakieś fotki mogłaby zrobić.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 3:00 pm

ok jutro zadzwonie i zapytam czy da radę osobiście zobaczyć sunie i porobić parę jej zdjęć ... :)

niestety dzisiaj sąsiedzi robią remont i mam taki huk w domu że nic sie słychać :evil:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » So kwi 02, 2011 6:58 pm

Dziewczyny! Oddzwonił do mnie ten Pan przed chwilą, zgłosiła się do niego właścicielka!
Suńka podobno posikała się ze szczęścia na widok Pani, a Pani się popłakała.
Sytuacja wygląda tak, że psina jest schorowana, ma gronkowca w uszach, a właścicielka jest biedną kobietą, nie ma nawet telefonu! Zobaczyła ogłoszenie na mieście o znalezionej suni. Przedstawiła Panu książeczkę zdrowia suni, na dowód, że jest jej właścicielką i powiedziała, że chodzą do weta często, mimo, że są biedni to kochają i nie chcą oddać suni...

Jest jeszcze sprawa taka, że sunia uciekła w trakcie cieczki!
Pan powiedział, że gdy ją znalazł miała dość spuchniętą... wiecie co. Także nie wiadomo czy nie będzie mieć szczeniaczków!
Dziewczyna, która dała suńke na dogo chce zrobić zbiórkę pieniędzy na sterylizację i USUNIĘCIE CIĄŻY - TO TAK WOLNO? Pan ponoć spisał adres Pani i ma się z nią kontaktować w prawie sterylki.
A i ona ma 3 lata.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 7:18 pm

Galastop na samym początku likwiduje ciąże... natomiast niewiem czy można usunąć ciąże przez sterylkę...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez moniulek » So kwi 02, 2011 8:03 pm

Można usunąć ciąże poprzez sterylke tzw sterylizacja aborcyjna.
Zalecany okres to do 30 dni ciąży :)
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dalmibea » N kwi 03, 2011 12:44 am

jezeli ciaza nie jest zaawansowana to mozna zrobic sterylke aborcyjna , tak jak juz moniulek pisala. Mysle ze to by bylo najrozsadniejsze wyjscie .
Te szczeniaczki tak i tak trafia do schroniska , rodzina jest biedna , dlatego uwazam osobiscie za wspanialy gest od dziewczyn z dogomani ze zbieraja na sterylke aborcyjna. To bardzo rozsadna decyzja , wiem ze serce boli , ale co pozniej ze szczeniakami ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości