Megi -5-6 lat-ze schroniska we Wrzesni

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Megi -5-6 lat-ze schroniska we Wrzesni

Postprzez Vilena » Pn mar 21, 2011 3:31 pm

Dla zainteresowanych adopcja :
Najwazniejsze i aktualne informacje dotyczace Megi sa tutaj ,
http://www.sosdalmatynczyki.pl/pod-opie ... -megi.html

Wczoraj do schroniska trafił 2-3 letni dalmatyńczyk skóra i żebra! Pojadę z kumpelą do schroniska, zabierzemy go na wybieg, mam nadzieję że zrobimy zdjęcia (bo na kwarantannie nie pozwalają ale tak z ukrycia)

Taką wiadomość dzisiaj dostałam.
Czekam teraz na więcej informacji i zdjęcia od wolontariuszki (jeśli uda się jej je zdobyć). Na razie wiemy, że to suka i ew.za tydzień można by ją zabrać ze schroniska (po kwarantannie).
Może uda się przez ten tydzień coś dla niej zorganizować? Jakiś DT...? Kurcze, kolejne nieszczęście :(
Września jest jakieś 40km od Poznania.

Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Danka » Pn mar 21, 2011 8:42 pm

Września to mordownia , tam jest katownia dla zwierzat, jutro będzie ogarnięta , dam znać

Dodane po 2 godzinach 47 minutach:

Mam potwierdzenie , jutro zostanie zabrany
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » Pn mar 21, 2011 8:52 pm

Danusia! Ty jesteś niesamowita!!!

A gdzie sunia zostanie umieszczona?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Danka » Wt mar 22, 2011 8:07 pm

Ta suńka zostanie jutro zabrana ze schroniska , dzisiaj była u weta . Na kilka dni ma tymczas u koleżanki ale szukamy dla niej miejsca albo domu stałego :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Cz mar 24, 2011 6:36 pm

Młodziutka piękna Czarusia z Wrześni potrzebuje DT

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 24, 2011 6:38 pm

czy on czegoś nie ma z odbytem ? i czy słyszy ?

( przepraszam że tak pytam o tą głuchotę ale dalmatyńczyki z niebieskimi oczami są bardziej narażone na głuchotę )
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz mar 24, 2011 9:28 pm

roma_121 napisał(a):czy on czegoś nie ma z odbytem ? i czy słyszy ?

( przepraszam że tak pytam o tą głuchotę ale dalmatyńczyki z niebieskimi oczami są bardziej narażone na głuchotę )


moze ma rozwolnienie , ale wiesz ze mi tez ten odbyt wpadl zaraz w oko.
Biedulka , to nie mozliwe , taka sliczna mloda i tak juz skrzywdzona .

Dodane po 1 minutach:

Danka , mozesz dac jej inne Imie , czy naprwde nazywa sie Czarusia , tutaj sobie jezyk polamia a tego nie wypowiedza .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 24, 2011 9:34 pm

no nie wiem....obyś miała rację... albo może psina ma robaki i jeździła tyłkiem po ziemii.... załamać się można gdzie takie za przeproszeniem skur****ny się uchowały bo ludzimi to ich nazwać nie można :evil: :evil: :evil:

wybaczcie ale po rozmowie z koleżanką na temat psów jestem tak zdenerwowana że już literki w laptopie mi od mocnego walenia w klawiature poszły ;/

a te zdjęcia to ze schroniska sa ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz mar 24, 2011 9:41 pm

kurde oby to nie były gruczoły okołoodbytowe (przetoki)wyglada to niezbyt ciekawie,strasznie rzuca się w oczy ten odbyt:( biedna psinka:(
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez magmal » Cz mar 24, 2011 9:57 pm

przechrzciłam ją na Pippi ;)

imię międzynarodowe. Biedna psina. Już ją na naszej stronie umieściłam....
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 24, 2011 9:58 pm

wiecie jeżeli była u weta do napewno nie przeszedł obok tego obojętnie... trzeba poczekać co Danusia napisze ;]
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz mar 24, 2011 10:01 pm

magmal napisał(a):przechrzciłam ją na Pippi ;)

imię międzynarodowe. Biedna psina. Już ją na naszej stronie umieściłam....


ale sie usmaialam , Pippi znaczydokladnie siusiu , tak sie mowi jak sie chce siku !!!
Ja ja przechrzcze na Magma , he,he , nie moge wolac na psa siusiu , ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Cz mar 24, 2011 10:07 pm

bardziej chodziło mi o Pippi Långstrump :)

Pippi miała kropki na buzi i kropkowanego konia :)

ale niech będzie Magma, to zmieniam. Zeby było jednolicie
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » Pt mar 25, 2011 9:37 am

Ona podobno nadal jest w schronisku?

Pippi to jest siku? To mnie rozbawiło :D Ja pomyślałam o piegowatej Pippi z filmu ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Pt mar 25, 2011 10:36 am

tutaj sie mowi do dziecka rob Pipi , albo nawet dorosli mowia jak musza siku ze ida robic Pipi , tak jest ,
smiesznie by to wygladalo jak by sunia gdzies daleko od pani stala i by ona ja na caly glas wolac musiala , Pipi ,
Siku !!!!! :)
Na zdjeciach widac ze sunia ruchliwa i zywa , chudziutka taka, oby zdrowa byla .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron