Bronko -wyniszczony dalmat na lancuchu na wsi pod Szczecinem

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Bronko -wyniszczony dalmat na lancuchu na wsi pod Szczecinem

Postprzez Danka » Cz mar 17, 2011 5:04 pm

Link dla osob zainteresowanych pomoca i adopcja Bronka

http://www.sosdalmatynczyki.pl/pod-opie ... ronko.html

Dzisiaj odebrałam telefon z od Grzegorza z naszego Pogotowia dla Zwierząt .
Jutro jedzie z interwencją . Historia jest taka : było 7 dalmatyńczyków kilka lat temu zabranych z tej wsi w stanie skrajnego wyniszczenia, Ale nikt nie sprawdzał domu więc wzięli nowe dalmatyńczyki ,wiemy że dwa lub trzy odeszły z głodu i zimna został jeden , który jutro zostanie zabrany . Jeżeli zdążymy :cry:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz mar 17, 2011 5:10 pm

bravo !!!!
Czasami nie wystarczy tylko zabrac psy i koniec ,
gdyby sie od czasu do czasu takie domy po nterwencji sprawdzalo nie doszlo by do takiego dramatu
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz mar 17, 2011 5:39 pm

Obrazek Obrazek Obrazek

On ma około roku ::evil:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 5:46 pm

ryczeć się chce..... ;( przywiązany gdzieś do jakiegoś słupa bez schronienia... TYM PROKURATURA POWINNA SIĘ ZAJĄĆ .... :evil: :evil: :evil:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Cz mar 17, 2011 5:47 pm

On był przez zimę dokarmiany przez sąsiadów , zdjęcia nie oddaja jego stanu , On jest w bardzo złym stanie :cry:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 6:06 pm

Danka napisał(a):On był przez zimę dokarmiany przez sąsiadów , zdjęcia nie oddaja jego stanu , On jest w bardzo złym stanie :cry:


to czemu sąsiedzi nie dali znać wcześniej... wystarczyło zadzwonić na policję, straż miejska....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Cz mar 17, 2011 6:33 pm

Byli juz tam wszyscy a baba nie chce oddac , musi tam jechać nasz G. :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 6:38 pm

jak to niechce zabieram psa i koniec kropka... juz się biedaczysko wymęczyło w tych drastycznych warunkach... :evil: :evil: :evil: :evil:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz mar 17, 2011 6:46 pm

o mój Boże:( takiej babie co psa katuje na łańcuchu kudły ze łba bym powyrywała! ludzie to potwory ale za wszystko przyjdzie zapłata gdzieś tam kiedyś...ratujcie tego psa

Dodane po 59 sekundach:

sorry za słownictwo ale rozwaliło mnie to - biedny dalmat;(
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez dalmibea » Cz mar 17, 2011 9:16 pm

ja juz boje sie na forum wchodzic ,
slow mi brak,
nazwalam go "roboczo" Bronko
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz mar 17, 2011 9:59 pm

roma_121 napisał(a):jak to niechce zabieram psa i koniec kropka... juz się biedaczysko wymęczyło w tych drastycznych warunkach... :evil: :evil: :evil: :evil:


Nie odbierają bo udają ze robią interwencję , musi pojechać tam kompetentna osoba z ramienia towarzyszenia ,ktore rzeczywiście chce psu pomóc . To POLSKA WŁASNIE! :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 10:05 pm

a na koniec niech przywiąże tą babe to tego łańcucha i przywiąże to tego słupa czy co to tam jest... niech poczuje co to znaczy cierpieć .... przydałby się kodeks Hammurabiego oko za oko, zab za zab...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz mar 17, 2011 10:28 pm

roma_121 napisał(a):a na koniec niech przywiąże tą babe to tego łańcucha i przywiąże to tego słupa czy co to tam jest... niech poczuje co to znaczy cierpieć .... przydałby się kodeks Hammurabiego oko za oko, zab za zab...


jestem za tym ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez agrazka » Cz mar 17, 2011 11:02 pm

jak można to tolerować, tyle trąbią w tv i nic :(
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez Danka » Pt mar 18, 2011 7:36 am

Ja odpisałam naszemu G ,podobny tekst do tekstu Romy

"Ja bym ich własnymi rekami przywiązała do tego słupka na zimę , raz w tygodniu rzuciła kawałek chleba " :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron