Czak i Kropka /porzucone 12.02.11r /MAJĄ DOM 14.04.11r

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Danka » So mar 12, 2011 8:47 am

To bardzo dobra wiadomośc że jest hotel niedaleko Ciebie Roma , i na 100% skorzystamy . Tylko na razie te psiaczki sa w Gorzowie WLKP i do hotelu jest "rzut beretem" , a transportu do Ciebie "zjadłby" 1,5 miesiace pobytu . Jak będzie psiak potrzebujacy w tamtych okolicach , zgadzam się .
Moze też być sytuacja "bez wyjścia " czyli pies jest daleko ale nie ma innych mozliwości :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » N mar 13, 2011 6:29 pm

Juz są zaszczepione ,odrobaczone etc, i mają paszporty, nawet rozłąka na chwile przy szczepieniu wywołuje u nich lęk separacyjny. Musza być razem inaczej jedno bez drugiego odejdzie za TM.
:cry: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 1 minutach:

nie są na razie przyjacielsko nastawione do innych psów , ale zmnieniają drugi raz w ciągu miesiąca miejsce , więc sądzę ze to taka forma stresu :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » N mar 13, 2011 7:17 pm

Super, że są bezpieczne.

Pani Danusiu, jest Pani wspaniała! :cheers:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Achajka » N mar 13, 2011 7:50 pm

Super, doskonałe wieści :) brak mi słów uznania dla Was Kobietki i dla Pana Piotra
jesteście wszyscy WIELCY!!!

PS.mam pytanie czy przy przelewie mam podać jakiś dopisek?
czy poczekać na numer konta fundacji?
Ostatnio edytowano N mar 13, 2011 11:31 pm przez Achajka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Danka » N mar 13, 2011 10:31 pm

Vilena napisał(a):Super, że są bezpieczne.

Pani Danusiu, jest Pani wspaniała! :cheers:


Wystarczy Danka bez Pani :wink:

Dodane po 59 sekundach:

http://www.youtube.com/watch?v=N_aaZcoB-b8
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » N mar 13, 2011 11:06 pm

Ok Danka :thumright:

Te psy na filmiku jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach!
Dwa cuda po prostu! :sunny:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » N mar 13, 2011 11:45 pm

tylko te kolczatki posciagajcie , bo inaczej Piotrowi je na szyje naloze :evil:

One sa cudowne , takie przytulasne i kochane .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pn mar 14, 2011 12:02 am

filmik i zdjęcia świetne. Widać wielką miłość między nimi :-)

Obroże i smycze mogę dla nich przesłać (kolczatki też mi nie pasują :twisted: ). Mam też koce na posłania jeśli trzeba.


PS.mam pytanie czy przy przelewie mam podać jakiś dopisek?
czy poczekać na numer konta fundacji?


Droga Achajko wielkie dzięki za pomoc dla parki. Z wpłatą wstrzymaj się proszę, ustalimy jaki sposób będzie najlepszy i jutro napiszę na forum.
Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Vilena, dzięki za ogłoszenia :flower:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Pn mar 14, 2011 12:11 am

Cieszy mnie to bardzo ze nie jestesmy same ,
dzieki dziewczyny , za to ze jestescie z nami :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn mar 14, 2011 7:32 am

sos2010/dalmibea napisał(a):tylko te kolczatki posciagajcie , bo inaczej Piotrowi je na szyje naloze :evil:

One sa cudowne , takie przytulasne i kochane .


On ich nie zakładał , przyjechały z Belgii i Dziewczyny z TOZ-u nie zmieniły im obrozy :wink:

Ja też chciałabym podziękować naszym dziewczynom za fantastyczną aktywność w niesieniu pomocy dalmatom :*
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt mar 15, 2011 2:38 pm

Do wszystkich zainteresowanych osób, które chciałyby wspomóc finansowo hotelowanie naszej parki.

Są dwie opcje: mogę na PW podać swoje konto i tam z dopiskiem Czak i Kropka mozna wpłacać datki (będę prowadziła wątek rozliczeniowy w pierwszym poście, żeby była jasnosć).

Druga opcja jest taka, że w przyszłym tygodniu powinni nam uruchomić konto SOS Dalmatyńczyków (hura, hura) i wtedy ewentualnie tam można będzie kierować wpłaty.

Decyzję pozostawiam chętnym darczyńcom i serdecznie dziękuję za wpłaty.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Achajka » Wt mar 15, 2011 7:27 pm

Magmal :) a jak będzie lepiej? Jeśli potrzeba wsparcia na tą chwile to chętnie pomogę, jeśli nie ma pospiechu to zaczekam aż fundacja otrzyma nr konta :P
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Danka » N mar 20, 2011 4:04 pm

oswoiły się z nowym (kolejnym miejscem) sa zadowolone i uśmiechnięte , ale szczęśliwe będa w domku stalym. :wink:
To śliczna para :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Cz mar 24, 2011 6:18 pm

Piotr mówi że są cudowne , :) ale potwierdza że jedno bez drugiego zapłacze się na ............ :) To bardziej Romeo i Julia :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron