Arpegio / Dalmat /znaleziony okolice Zielonki i Rembertowa

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Arpegio / Dalmat /znaleziony okolice Zielonki i Rembertowa

Postprzez Vilena » Wt mar 08, 2011 5:59 pm

paros napisał(a):W pierwszych dniach marca w okolicy ul. Mokry Łuk na granicy Zielonki i Rembertowa znaleziono dalmatyńczyka. Jest to młody pies w wieku około roku.
Piesek dostał robocze imię Arpegio i szuka domu.
Pilnie szukamy jego właściciela lub nowego domu. Kontakt w sprawie informacji i adopcji:
Tel.507 132 363
mail: fundacja.maja@op.pl

Obrazek

Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Wt mar 08, 2011 6:27 pm

Nastepna bidulka , przypomina mi troche Merlina , czy on moze miec cos z kregoslupem ?
Bo na zdjeciu przyjal taka postawe jakby cos go tam bolalo , uciskalo ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Wt mar 08, 2011 6:32 pm

No taki bidulek, napisałam już do osoby która dała to ogłoszenie czy psa widział wet i żeby coś więcej o nim napisała.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez magmal » Wt mar 08, 2011 11:03 pm

pogrzebałam trochę w internecie i wygląda na to że psiaka ogłasza
Fundacja Maja:
http://www.fundacjamaja.zielonka.pl/onas1.html

Jeśli do jutra nie odpowiedzą Vilenie, będziemy tam dzwonić.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Śr mar 09, 2011 9:03 pm

o Manitou ! to podwójny dramat :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » Cz mar 10, 2011 9:23 am

Niestety wciąż nie dostałam odpowiedzi :/
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez magmal » Pt mar 11, 2011 8:30 pm

Psiak przebywa w DT. Jest bezpieczny.

Fundacja Maja chce najpierw spróbować znaleźć właściciela psiaka, bo prawdopodobnie kawaler uciekł do suczki z cieczką.


Na ogłaszajmy psiaka pod hasłem - znaleziono dalmatyńczyka.

Jeśli nie znajdzie się właściciel, to wtedy zaczniemy szukać nowego domu.

Telefon kontaktowy podawajcie proszę jak w pierwszym poście - podstawowy. Nasze telefony i e-mail jako dodatkowy kontakt

Treść ogłoszenia do przeklejenia z pierwszego postu. :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » So mar 12, 2011 8:30 pm

Witaj,
ogłosiłam psiaka, bo może właściciel go szuka ale nikt nic nie wie. Psiak przebywa pod opieką p. Joanny z Fundacji w Obronie Zwierząt Maja i p. Joanna (jak mi powiedziała przez telefon) na razie ma dla niego tymczas a szuka jego właściciela albo nowego domu w okolicy W-wy. Stawianie warunku domu w okolicy W-wy utrudnia adopcję. Szkoda mi psiaka i jeżeli możecie to ogłoście go z takim zastrzeżeniem.

Dziękuję za chęć pomocy i odzew.
Pozdrowienia
Jola
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Danka » N mar 13, 2011 6:38 pm

Tak , rozmawiałam z szefową Fundacji Maja , piesek mieszka w DS , ( w domu) , szukaja własciciela ponieważ znaleziony został podobno w okolicy gdzie suczka miała cieczkę .
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Śr mar 16, 2011 10:53 am

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Pt mar 25, 2011 11:54 pm

sa jakies nowe wiesci co i jak z nim ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So mar 26, 2011 9:22 pm

NIe ma zgody na adopcję zagraniczną , trudno rozmawia się i kontaktuje z Fundacją . Przykro mi , jest bezpieczny na DT . TYle wiem :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N mar 27, 2011 12:01 am

Ok , to mam jednego mniej do oglaszania ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » So kwi 02, 2011 6:40 pm

czyli mam go nie ogłaszac ?

czy spróbować nawiązać kontakt z fundacją i zapytać czy chcą naszej pomocy ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » N kwi 03, 2011 12:25 am

mozesz oglaszac , tylko ja nie oglaszam , bo nie zgodzili sie na adopcje zagraniczna , dlatego napisalam ze ja mam jednego mniej do oglaszania .
Adopcja tylko na terenie Polski .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron