Arpegio / Dalmat /znaleziony okolice Zielonki i Rembertowa

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez roma_121 » Wt kwi 12, 2011 2:03 pm

napisałam do fundacji maila jak nikt nie odpisze będe dzwonić tam jutro... upewnić się czy napewno chcą naszej pomocy i czy przypadkiem pies już nie znalazł nowego domu.. niestety mam mało informacji o nim i tylko jedno zdjęcie wiec z aktualizacją ogłoszeń się jeszcze wstrzymam....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Wt kwi 12, 2011 6:46 pm

poczekaj jak ci odpisza , wczesniej nie masz co oglaszac .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz kwi 14, 2011 9:43 am

Psiak został adoptowany. Taką informację uzyskałam przez telefon.


Więc przesuwam go do zaadoptowanych.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz kwi 14, 2011 1:42 pm

Ciekawe do kogo trafił... :/
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Cz kwi 14, 2011 1:49 pm

cieżko się z tą pania rozmawiało.... :?

mam nadzieje ze nie trafił zle....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron