Suczka 3,5 miesiąca do oddania

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Suczka 3,5 miesiąca do oddania

Postprzez MAGIA » Wt mar 01, 2011 6:24 pm

http://www.morusek.pl/ogloszenia/polska ... tynczyk/0/

Nie mogłam się dodzwonic, może wam się uda.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez chili1304 » Wt mar 01, 2011 9:12 pm

dziewczyny na allegro jest to samo ogłoszenie tylko już za 200 złotych do sprzedania ta malutka sunia! http://allegro.pl/dalmatynczyk-suczka-3 ... 18274.html
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez MAGIA » Wt mar 01, 2011 9:26 pm

Dodzwoniłam się i rzeczywiście chce za suczkę 200zł i ewentualnie jak nie będzie chętnych to odda ale chce zwrot kosztów szczepień(100zł), więc uwazam że nie ma co sobie głowy zawracac.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez roma_121 » Wt mar 01, 2011 9:27 pm

boże :( jak ludziom się serce nie kraje jak wystawiają psa na sprzedaż...mnie by chyba serce pękło jak bym miała tak poprostu wystawić swoja sunie na sprzedaż....jakie ufne oczka ma ;(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez MAGIA » Wt mar 01, 2011 9:33 pm

Jest przepiękna i byłam gotowa wysłac męża po nią ale jak facet chce za nią kasę to ja nie mam zamiaru jakiemuś pseudo hodowcy nabijac kabzy.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez edytatbg » Wt mar 01, 2011 9:34 pm

Normalnie żal. Dla takich ludzi nie liczy się dobro psa, dobry dom, kochający ludzie tylko dawaj kase i bierz nieważne kim jesteś :evil:
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez roma_121 » Wt mar 01, 2011 9:45 pm

gdybym miała możliwość to bym ją nawet za te 200 zł kupiła ale to tylko dlatego żeby nie trafiła w złe ręce i nie musiała przeżywać koszmaru :(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez MAGIA » Wt mar 01, 2011 9:54 pm

Ale takich szczeniaków jest bardzo wiele, musiały byśmy wygrac w totka żeby je wszystkie wykupic. Ja osobiście jestem przeciwna wykupowaniem szczeniaków od pseudo hodowców (choc wiem że to jest temat kontrowersyjny i wiele osób może się ze mną nie zgodzic)
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez magmal » Wt mar 01, 2011 9:59 pm

napisałam do właściciela. Oto jego odpowiedź:

Witam!

Dziękuję za informację i za zainteresowanie się losem suni. Zależy mi na tym aby piesek znalazł odpowiedniego właściciela i aby trafił w odpowiednie ręce. Sam też sprawdzam warunki osób które chcą zakupić psiaka:). Także dam sobie radę. Jeżeli przez najbizsze 3 dni nie znajde odpowiedniego właściciela to sunia zostanie ze mna:).



Pozdrawiam
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez chili1304 » Wt mar 01, 2011 10:12 pm

a wiecie jaka jest moja opinia: poprostu dalmatynczyki od małego są szalone,małe psuje i gryzonie( no oczywiscie nie wszystkie) i jeśli to nie pseudohodowca to poprostu ma dosyć psiaka któremu trzeba poswięcić wiele uwagi czasu i cierpliwości w wychowaniu bo dalmaty to specyficzne charakterki:)żal zwierzaka bo jeszcze kase ktoś chce zbic na niej....szkoda słów,ja nie rozumiem ludzi czasem,łatwiej zrozumieć zwierzęta...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez MAGIA » Wt mar 01, 2011 10:24 pm

Bardzo dziwne bo jak ja z nim rozmawiałam to powiedział że wyjeżdża i szuka szybko domu dla niej. Każdemu mówi co innego :roll:
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez magmal » Wt mar 01, 2011 11:05 pm

przesuwam sunię do zaadoptowanych.

Właściciel podziękował za naszą pomoc.

SOS Dalmatyńczyki nie ponoszą odpowiedzialności za dalsze losy psa. Nie przeprowadzałyśmy adopcji.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt mar 01, 2011 11:26 pm

MAGIA napisał(a):Ale takich szczeniaków jest bardzo wiele, musiały byśmy wygrac w totka żeby je wszystkie wykupic. Ja osobiście jestem przeciwna wykupowaniem szczeniaków od pseudo hodowców (choc wiem że to jest temat kontrowersyjny i wiele osób może się ze mną nie zgodzic)


Masz racje , czasami jest trudno zadecydowac , wykupic czy nie wykupic ???
Wykupujac potwierdzamy pseudohodowcow tylko w tym ze zawsze znajdzie sie ktos kto za szczeniaka zaplaci , raz sie udalo sprzedac to bedzie nastepnym razem probowal sprzedac , nie wykupujac szczeniaka mozemy sie z tym liczyc ze moze psiak trafic w zle rece i byc wykorzystywanym do "produkowania " nastepnych szczeniakow , chociaz , jezeli ktos decyduje sie na szczeniaka i placi za niego 200 PZL to raczej jest to ktos kto pozadnie przemyslal kupno szczeniaka .
Ja osobiscie nie jestem za wykupywaniem szczeniakow i w ten sposob nabijanie kasy pseudohodowcom.
O ile sa szczeniaki w zlych warunkach trzymane zawsze istnieje mozliwosc odebrania je przez interwencje .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości