Nanci -4 miesieczna mix - szorstkowlosa

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Nanci

Postprzez angelika » Pn mar 07, 2011 7:14 am

Witam. Chcemy oddać Nanci ,gdyż oby dwoje nie mamy zbytnio codziennie czasu. Ja się jeszczę uczę ,a chłopak pracuje na 3 zmiany. Była już nawet decyzja że Nanci zostaje z nami ale niespodziewanie piec od c.o. nie wytrzymał mrozów i pękł razem z grzejnikami. Niestety dom nie jest nasz tylko wujka chłopaka więc chłopak go opuścił i wrócił do matki mieszkać na czas kiedy coś nie wynajmie albo kupi. Niestety w domu trzeba zrobić porządek i oddać wujkowi klucze. U matki chłopak nie może mieszkać bo mieszka u niej córka z dzieckiem które jest uczulone na sierść, a ja natomiast psa nie wezme do domu bo moja mama sie na to nie zgadza bo juz mamy w domu psa. Tak wiec postanowilismy ja oddac. A w ogóle decyzja o psie z naszej strony była nieprzemyślana tak więc nic nam innego nie pozostało jak tylko znależć jej nowy dobry dom. Czy jest jakieś zainteresowanie Nanci?
angelika
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn mar 07, 2011 7:03 am


Nanci

Postprzez angelika » Pn mar 07, 2011 7:57 pm

A czy już były jakieś odzewy że ktoś chce ją wziąść?
angelika
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn mar 07, 2011 7:03 am

Postprzez dalmibea » Pn mar 07, 2011 11:08 pm

Tak , ja mialam zapytanie o mala , ale narazie ucichlo .

Magia , czy ty moglabys mala przejac do siebie ?
To by bylo narazie najlepsze wyjscie , o ile bysmy do 20 tego marca nic nie znalazly ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez MAGIA » Pn mar 07, 2011 11:26 pm

mogła bym nawet w tej chwili. A mam pytanie czy ona swoje potrzeby załatwia w domu czy na dworzu, bo jak w domu to muszę zrobic lekkie przemeblowanie :wink:
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez Vilena » Pn mar 07, 2011 11:57 pm

MAGIA napisał(a):mogła bym nawet w tej chwili.

Jesteś kochana ;D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » Wt mar 08, 2011 12:14 am

MAGIA napisał(a):mogła bym nawet w tej chwili. A mam pytanie czy ona swoje potrzeby załatwia w domu czy na dworzu, bo jak w domu to muszę zrobic lekkie przemeblowanie :wink:


Vilena napisał(a):"Nanci jest otwarta do ludzi i kontaktowa. Nauczona jest chodzić na smyczy. Załatwia się na dworze ale niekiedy zdarza jej się zrobić siku w domu."


to by bylo super , to trzymamy narazie u Ciebie to miejsce dla Nancy , moze sie uda ze cos do tej pory znajdziemy , jak nie to chociaz mamy DT u MAGIA ; super ! to mala juz nie musi isc do schroniska , dzieki
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Nanci

Postprzez angelikastrzelcekraj » Wt mar 08, 2011 1:46 pm

Widze że jest Pani chętna wziąść Nanci więc może weżmie Pani ją już do siebie i dalej bedziecie szukać jej domu?
angelikastrzelcekraj
 

Nanci

Postprzez angelika » So mar 12, 2011 9:31 am

Witam! Nanci prawdopodobnie w przyszłym tygodniu trafi do schroniska. Jeśli ktoś jest zainteresowany przyjęciem ją do siebie to prosze o odzewy. Pozdrawiam
angelika
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn mar 07, 2011 7:03 am

Re: Nanci

Postprzez dalmibea » So mar 12, 2011 11:52 am

angelika napisał(a):Witam! Nanci prawdopodobnie w przyszłym tygodniu trafi do schroniska. Jeśli ktoś jest zainteresowany przyjęciem ją do siebie to prosze o odzewy. Pozdrawiam


Ten problem jest nam znany i poganianie niczego nie zmieni ,
DT jest w u Magia w Warszawie , jezeli to takie pilne to prosze ja tam zawiezs , albo poczeka pani cierpliwie az bedziemy mialy mozliwosc transportu , albo znajdziemy lepsze wyjscie ktore nie bedzie takie kosztowne , bo przypominam , narazie placimy prywatnie za wszystkie uslugi , (lekarskie , transportowe , hotelowania ) ,
jak do tej pory zadna z nas w totolotka nie wygrala , ani za milionera za maz nie wyszla :)
I prosze nas nie stawiac plecami pod murem , bo taki nacisk nic nie zmieni.
Dala nam pani termin to konca marca , potem do 20 marca , tak ze jestesmy poinformowane i mamy jeszcze tydzien czasu zanim ja pani z zimnym sercem odda do schroniska ., albo ???

Tak jak pisalam , zrobimy wszystko zeby Nanci do schroniska nie trafila

Dlatego ze Nanci jest kolo Gorzowa Wielkopolskiego , doszlysmy do wniosku ze bedzie lepiej jak umiescimy ja w hoteliku u Piotra w Deszcznie, i tam w spokoju przygotujemy mala do adopcji , chip itd .
Do Warszawy sa prawie 500 Km , tam i z powrotem prawie 1000 km !!!!
Do hoteliku sa zaledwie 35 km , prosze poczekac na szczegoly i adres pod ktory ja bedzie mogla pani zawiezc (czekamy na zielone swiatlo z hotelu )
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez chili1304 » So mar 12, 2011 1:09 pm

najłatwiej do schronu! echhhh schronisko powinno się utworzyc dla ludzi ograniczonych i płytkich emocjonalnie,żeby odczuli na własnej skórze jaki to "luksus".po co wogóle było decydować się na psa???!!! pies to nie zabawka szanowna pani...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Nanci

Postprzez Vilena » So mar 12, 2011 2:34 pm

angelika napisał(a):Witam! Nanci prawdopodobnie w przyszłym tygodniu trafi do schroniska. Jeśli ktoś jest zainteresowany przyjęciem ją do siebie to prosze o odzewy. Pozdrawiam

Przepraszam, ale muszę to skomentować!
Czy ten szczeniak aż tak bardzo Pani przeszkadza, że nie może zostać do końca marca? Przecież to mały piesek!!! Po co brała w ogóle Pani tego psa? Dziewczyny z sos chcą jej pomóc, załatwiają hotel, a Pani zamiast być wdzięczna za pomoc i starać się również pomóc, żeby Nanci nie trafiła do schroniska, chce ją Pani osobiście tam oddać?!
Wierzyć mi się nie chce!!!

Proszę wykazać trochę dobrego serca i zawieźć mała te 35km do hoteliku, kiedy Bea poda Pani szczegóły, to nie jest tak dużo wysiłku, a lepsze rozwiązanie niż schronisko! No chyba, że dla Pani to zupełnie obojętne gdzie sunia trafi!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Danka » N mar 13, 2011 6:36 pm

Nancy moze przyjechać do Gorzowa do hotelu , jest przygotowane miejsce , prosze o kontakt na Pw podam adres i telefon do hotelu. i proszę ją tam zawieść. To jest oferta pomocy dla psa , oczywiście przy oddaniu psa , w hotelu podpisane zostanie zrzeczenie psa na fundację

Dodane po 1 minutach:

Schroniska nie przyjmuja psów od osób prywatnych , natomiast jak pies zginie uznamy to za porzucenie i postąpimy zgodnie z wykładnią prawa.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Nanci

Postprzez angelika » Pn mar 14, 2011 5:07 pm

Pieskiem była zainteresowana jedna Pani ale się jeszcze zastanawia. Jak tylko wezmie Nanci to poinformuje Panią żebyście nie szukali dla suni domu.
angelika
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn mar 07, 2011 7:03 am

Re: Nanci

Postprzez Danka » Wt mar 15, 2011 7:10 am

angelika napisał(a):Pieskiem była zainteresowana jedna Pani ale się jeszcze zastanawia. Jak tylko wezmie Nanci to poinformuje Panią żebyście nie szukali dla suni domu.


Niestety to nie wystarczy , proszę o podanie adresu domu żeby zrobic wizytę przedadopcyjną lub poadopcyjna . Zgłosiła Pani Nancy do Fundacji i chcemy wiedzieć zgodnie z naszymi procedurami jaki los czeka psa
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron