5-cio letnia Sonia ze Słupska

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez MAGIA » Wt mar 08, 2011 7:24 pm

Jak zobacze na zdjęciu że sunia jest po zabiegu to wtedy uwierzę że ludzie są odpowiedzialni, a jak nie to wiadomo......
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez magmal » Wt mar 08, 2011 10:35 pm

Odezwał się do nas nowy Pan Soni.

Sonia ma ciążę urojoną i nadżerkę w uchu. Wetka u której był na dziś umówiony na sterylkę zaleciła wyleczenie ucha, przeczekanie ciąży i dopiero zabieg.

Na początku Sonia dokuczała trochę swojemu koledze. Teraz jest już ok. Psiaki brykają razem po podwórku i na spacerach. Sonia ma na razie słabiutką kondycję, ale nowa rodzina zadba, żeby zrzuciła kilogramy i była piękna na wiosnę ;)

Sonia była w salonie kosmetycznym, gdzie do porządku doprowadzono pazurki, podano preparaty na pchły i kleszcze.

Sonia dobrze trafiła. W czwartek mamy obiecane zdjęcia :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Martula » Wt mar 08, 2011 10:58 pm

Wiedziałam, że dobrze trafiła.
My nie mogliśmy dać jej takich warunków ani należytej opieki weterynaryjnej, chociażby ze względów finansowych :(
Martula
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 4:06 pm

Postprzez dalmibea » Śr mar 09, 2011 12:11 am

Pani Marto , prosze nie miec nam tego za zlego ze jestesmy tak przewrazliwione ,a czasami potrafimy byc nawet up....dliwe, ale niech nam pani uwierzy , zawiodlysmy sie juz nie raz na ludziach ktorzy nam niebo na ziemi dla psa obiecywali a pozniej zrobilo sie pieklo z tego . Dlatego jestesmy takie ostrozne i dmuchamy juz na zimne .
Ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo i nowa rodzina okaze sie wlasnia ta prawdziwa i odpowiedzialna , a wlasnie na to sie zapowiada .
Dziekuje pani za to ze szukala pani u nas dla Soni pomocy a nie oddala jej do schroniska , duzo ludzi nawet nie jest w stanie zrobic chociaz tyle dla psa co pani dla niej zrobila .
Najpierw przyjela ja pani pod swoj dach jak byla bezdomna , a teraz szukala pani najlepszego wyjscia dla Soni nie idac na latwizne i nie oddajac jej do schroniska .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez MAGIA » So mar 19, 2011 1:21 pm

Jestem ciekawa co słychać u Soni? I czy już jest po sterylce?
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Macco i Sonia

Postprzez Macco i Sonia » Cz mar 24, 2011 11:16 pm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 8 minutach:

U piesków wszystko OK. Sonia jest zadowolona -tak myślę. Jak będzie po zabiego to dam znać. W poniedziałek idziemy na kolejne szczepienia i może termin zabiegu. Po kąpieli w leczniczym szamponie gubi mniej sierści. Ucho zaleczone. Nie dopomina sie tak już o jedzenie i coraz chętniej przebywa dłuższy czas na podwórku oraz pilnuje razem z Macco swojego terenu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Sonia i Macco
Macco i Sonia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 24, 2011 10:35 pm

Postprzez magmal » Cz mar 24, 2011 11:30 pm

witamy na naszym forum :)

Psiaki wyglądają super. Fajne zdjęcia gdzie jedzą synchronicznie ;)

Widać, że Sonia szczęśliwa. Zapraszamy do nas częściej :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Pt mar 25, 2011 4:55 pm

Byłam z Państwem w kontakcie telefonicznym ,na poczatku miałam obawy , ale w ostatnej rozmowie zostały rozwiane . Myślę że Sonia miała szczęście :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt mar 25, 2011 5:04 pm

zapraszam do zalozenia Soni Galeri :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Martula » N mar 27, 2011 12:39 am

Kurczę mam temat niby śledzony a nie dostałam maila z nowymi postami i dawno nie wchodziłam :(
Zdjęcia SUPER!
Najbardziej nam się podoba jak razem jedzą i śpią :)
Martula
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 4:06 pm

Postprzez Danka » N mar 27, 2011 6:08 pm

Dostałam wiadomość prywatną w której Państwo zapewniają o sterylizacji Soni.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N mar 27, 2011 11:33 pm

Ciesze sie ze tak sie skonczylo , :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron