5-cio letnia Sonia ze Słupska

Moderatorzy: dalmibea, magmal

5-cio letnia Sonia ze Słupska

Postprzez MAGIA » Śr lut 23, 2011 4:00 pm

http://www.morusek.pl/ogloszenie/47189/ ... matynczyk/
to ogłoszenie ukazało się dwa dni temu, rozmawiałam z Panią tel. i zgodziła się na ogłaszanie i szukanie domu.Zaproponowałam, aby wlaścicielka sama zarejestrowała się tutaj i opisała Sunię, gdyż wie najlepiej jak sunia się zachowuje w domu i do innych domowników, ludzi i zwierząt. Prawdopodobnie piesek nie jest wysterylizowany.
Z mojej str. to tyle czekamy na jakieś wiadomości Smile
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez dalmibea » Śr lut 23, 2011 4:20 pm

Dzieki , no to poczekamy az sie ta pani tutaj zarejestruje i cos wiecej o sunie napisze .
Jak ma na imie
jaka jest do innych psow
czy potrafi sama w domu zostac
no i potrzebujemy zdjecia
itd.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Martula » Śr lut 23, 2011 7:30 pm

Witam. Jestem właścicielką tej suczki. Nazywa się Sonia a właściwie to tak ją nazwaliśmy po tym jak ją przygarnęliśmy i przyzwyczaiła się do tego imienia.
Błąkała się we wsi niedaleko nas, prawdopodobnie ktoś ją wyrzucił z auta. Wzięliśmy ją w sumie na przechowanie, dopóki nie znajdzie się właściciel, rozwiesiliśmy w pobliżu ogłoszenia. I tak została u nas rok.
Reaguje na komendy: siad, daj łapę, leżeć i daj głos. Dobrze "dogaduje się" z innymi zwierzętami. W domu też zostawała sama i nie zrobiła żadnej szkody. Jest idealna dla dzieci, potrafi się bawić. Nigdy nie usłyszałam od niej nawet warknięcia do moich dzieci a nie powiem bo młodsza córcia potrafiła się jej uprzykrzyć ;)
Prawdopodobnie miała już młode, bo miała i ma duże cycki.
Wydaje mi się, że pochodziła z miasta, reagowała na domofon, miała długie pazury i za bardzo nie lubi długo siedzieć na dworze, zrobi siusiu i zaraz leci do domu także jest czyściutka.
Warunki mieszkaniowe (jeden pokój z dwójką dzieci) nie pozwalają nam na jej zatrzymanie a dodatkowo okazało się, że młodsza córcia ma alergię na sierść :(
W razie pytań służę pomocą.

Oto jej zdjęcia: http://img821.imageshack.us/g/65115146.jpg/


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

(dodałam zdjęcia - magmal)
Martula
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 4:06 pm

Postprzez figa » Śr lut 23, 2011 9:58 pm

Patrze na to zdjecie i sie rozczulam :)

Obrazek

Obrazek

Piekne coreczki Martulo! :)
Bea, mysle ze te zdjecia najlepiej pomoga w szukaniu domu.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Martula » Śr lut 23, 2011 10:05 pm

figa napisał(a):Piekne coreczki Martulo!


Dzięki figa ale Sonia też przystojna, prawda? :)
Martula
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 4:06 pm

Postprzez MAGIA » Śr lut 23, 2011 10:14 pm

Szkoda że musicie Sonie oddac, na zdjęciach widac że jest taka szczęśliwa,bardzo szkoda. :)
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez Martula » Śr lut 23, 2011 10:26 pm

Też ubolewam, najgorzej, że dzieci się bardzo przywiązały :(
Martula
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 4:06 pm

Postprzez Achajka » Śr lut 23, 2011 10:31 pm

Czytam Twoją historię i nieco podobna do mojej, wprawdzie to działo się, dawno temu ale psa odkupiłam od niedobrych ludzi, okazało się że syn (wtedy miał prawie 5 lat) ma alergię na sierść i nie tylko, zaraz potem okazało się ze pies także, miałam w domu dwóch alergików. Łatwo nie było ale wyobraź sobie ze obaj wyrośli z choroby jak syn miał ok 12 lat, pies jakieś 7 latek. Mieszkaliśmy w jednym pokoju, alergolog kazał psa zlikwidować albo zrobić cokolwiek żeby się go pozbyć. Postawiłam na swoim. To była cudowna i kochana psinka, jak patrze na zdjęcia dziewczynek trzymających psa w objęciach widzę swojego syna, tarzającego się z psem po podłodze, albo psa śpiącego w jego nogach :D łobuz wiedział że mu nie wolno ale wykorzystywał sytuacje.
Ważne że znalazł Was, uratowaliście mu życie, masz śliczne córeczki no i śliczną sunie :)

Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dalmibea » Śr lut 23, 2011 11:45 pm

Sliczna kochana sunia , zdaje sobie sprawe ze zycie z psem dwojka dzieci w tak malym pomieszczeniu zwlaszcza jak dziecko ma alergie nie jest latwe .
Jezeli pani jest naprawde zdecydowana na adopcje to prosze dac nam troche czasu a bedziemy sie starac znalezc dla Soni bardzo dobry domek , mam jedno pytanie , czy zgadza sie pani na adopcje zagraniczna ?
Dla rozwiania watpliwosci prosze wejsc na strone pieskow zaadoptowanych , znajdzie tam pani tez psiaki ktore w Niemczech nowe rodziny znalazly i zapewniam pania ze sa to wspaniale domy przez nas kontrolowane i monitorowane do konca zycia psa .
Te dwie coreczki sa przeurocze , takie dwie male ksiezniczki :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Martula » Śr lut 23, 2011 11:51 pm

Jak już wspomniałam w rozmowie telefonicznej, zgadzam się na adopcję zagraniczną.
Martula
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 4:06 pm

Postprzez Vilena » Cz lut 24, 2011 9:17 am

Sunia jest śliczna, widać, że sympatyczna z niej kumpelka :D

Faktycznie ma duże cyce, może trzeba by ją wysterylizować?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez edytatbg » Cz lut 24, 2011 11:53 am

Sunia przepiękna :)
Znajdzie dobry domek, ja to wiem :)
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez dalmibea » Cz lut 24, 2011 2:14 pm

czy Sonia ma aktualne szczepienia przeciwko wscieklizny i wirusowki ? Jezeli tak to kiedy byla szczepiona ,prosze o date ?
Czy Sonia jest sterylizowana ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Martula » Cz lut 24, 2011 2:18 pm

Nie była szczepiona ani sterylizowana (przynajmniej u nas).
Martula
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr lut 23, 2011 4:06 pm

Postprzez dalmibea » Cz lut 24, 2011 2:26 pm

ok , dzieki za szybka odpowiedz , mam powazne zapytanie o nia . Przed adopcja musimy ja zaszczepic , zaczipowac i wysterylizowac .Najlepiej bedzie jak Danka albo Magda omowi szczegoly z pania przez telefon .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron