Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Śr kwi 11, 2012 12:31 am

Vilena napisał(a):Pisałam do dziewczyn od Grafita i odpisały mi właśnie to co Grażyna zacytowała.

A mozna wiedziec dlaczego go u siebie nie wstawilyscie na strone fundacji ?
Przeciez tak mialby podwojna szanse na znalezienie domu.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » So kwi 14, 2012 2:30 pm

Grafitek :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Pt maja 18, 2012 10:39 am

U Grafita wszystko ok :)
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Achajka » Pt maja 18, 2012 11:35 am

super wiadomość :D ja bym powiedziala, ze nawet fajnie wyglada chlopak
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Wt maja 29, 2012 7:38 am

Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Pt cze 29, 2012 9:53 am

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » So cze 30, 2012 6:30 pm

Vilena, czy mozesz sie konkretnie zapytac jaki on jest do dzieci ? Mam w poblizu znajoma ktora ma podworko, nie ogrodek ale normalne duze podworko, ma dom , Grafit mialby mozliwosc biegania po podworku i jak by niechcial spac w domu ma ona taka altanke gdzie by sobie mogl wchodzic i wychodzic kiedy chce. Ona ma trojke dzieci najmlodzsy ma 6 lat, maja starsza 9 cio letnia sunie , mieszanca Onka.

Jaki jest Grafit do dzieci ? Jak reaguje Grafit jak na przyklad podczas zabawy dziecko upadnie , czy on naskakuje na dzieci, czy on jest ciagle taki nakrecony czy tez umie troche w spokoju posiedziec ? To najmlodsze dziecko bylo kiedys ugryzione przez psa i troche boi sie psow ktore na dzieci skacza. Czy Grafit jest wykastrowany ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » N lip 01, 2012 2:01 pm

Z kim moge sie skontaktowac w sprawie Grafita, mam pare pytan. Dziewczyny, chloapk ma naprawde szanse na super dom z podworkiem, tylko tams sa dzieci , najmodsze ma 6 lat i sa trzy koty, ktore nie mieszkaja w domu ale chodza po podworku. Dardzo bym prosila zeby ktos sie ze mna skontaktowal, a najlepiej na telefon stacjonarny, oddzwonie ja, ale nie na komorke bo wtedy jaste rozmowa i dla was i dla mnie droga.
Prosze o szybki kontakt
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Achajka » Pn lip 02, 2012 9:57 am

skontaktuje sie z Vilena, spróbuje chociaz, warto pomoc chlopakowi :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Pn lip 02, 2012 2:08 pm

To jest jego druga szansa, moze sie nie zmarnuje tak jak ta pierwsza. Ok, to czekam na wiesci.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Pn lip 02, 2012 8:28 pm

Jestem na wezwanie Achajki.
Gdyby to ode mnie zależało to Grafit pojechałby już ostatnim razem, ale tu decyduje ktoś inny.
Grafit jak przyzwyczai się do kota to nie goni, jedynie obce koty. Na początku pewnie pogoni, ale krzywdy nie zrobi, na pewno się zaprzyjaźni.

Nie wiem jak z małymi dziećmi, to energiczny pies, pewnie skacze czasami, ale tylko z chęcią zabawy, na pewno szybko by zrozumiał, że tak nie wolno.
Do psów jest przyzwyczajony, w końcu wciąż zmienia DT, a w każdym są jakieś psy i nigdy nie było konfliktu.
On jest wykastrowany.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » Pn lip 02, 2012 11:05 pm

Tak bardzo bym chciała, żeby on w końcu znalazł dom na jaki zasługuje, jutro zadzwonię do osoby decyzyjnej :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Pn lip 02, 2012 11:33 pm

Problem polega na tym ze najmlodzsy dzieciak, ma 6 lat zostal nie tak dawno przewrocony przez duzego psa ktory nie chcial z niego zejsc,chcial sie bawic ale dziecko sie strasznie przestraszylo i od tej pory boi sie psow ktore na niego skacza albo mu cos z reki kradna. Dotego podworko jest ogrodzone plotem ktore ma 1 metr wysokosci, dlatego chcialabym wiedziec czy Grafit jest taki uciekinier czy raczej by sie podworka trzymal i nie skakal przez plot. Ten plot dopiero wczoraj sobie ogladnelam. Podworko jest strasznie duze i zmiana ogrodzenia nie chodzi w gre.
Do tego chcialabym wiedziec czy Grafit wie co to mieszkanie i jak sie zachowuje w domu, czy to tylko taki typowy podworkowy pies ktory spi w kojcu ???
Czy mozna go trzymac w domu. Potrzebuje jak najwiecej konktretnych wiadomosci o nim.Kazda drobnostka jest wazna.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez chili1304 » Wt lip 03, 2012 9:40 am

agrazka napisał(a):Tak bardzo bym chciała, żeby on w końcu znalazł dom na jaki zasługuje, jutro zadzwonię do osoby decyzyjnej :)

ja też trzymam mocno kciuki za chłopaka! musi sie udać z tym domkiem :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Wt lip 03, 2012 5:28 pm

Przed chwilą rozmawiałam w sprawie Grafita, Marchewa zgadza się na jego wyjazd do Niemiec. Od razu będzie dowiadywała się ile kosztuje paszport itd.
Grafit jest teraz w hotelu ok.50km od Bydgoszczy. Tam są koty i on ich nie goni, w ogóle go nie obchodzą. Jak zabierali go ze schroniska to jechał autem w którym było 7-mio letnie dziecko i od razu się polubili, później też miał kontakt z dziećmi i zawsze był on pozytywny.
To jest bardzo energiczny pies, w domu jest czysty i łagodny, ale zdecydowanie lepiej mu na podwórku.

A do jakiego miasta miałby jechać?
Dałoby się to połączyć z transportem jakiegoś innego psa?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron