Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » So lut 04, 2012 9:12 am

Kasia, opiekunka Grafita z DT pisze:
chyba nie bardzo chociaż z kotem jego kontakt ograniczał sie "zza płotu" ale wtedy juz nawet sie nakrecal i najlepiej by go pogonil Jak wyczuwa kota sąsiadów to biega i węszy przy ogrodzeniu i szczeka..
wiec obawiam sie ze moze byc z tym problem.


Jakby koty nie uciekały to może by ich nie gonił? Często psy gonią tylko te koty które uciekają, a jak stoją w miejscu i "olewka" to pies też olewka ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » So lut 04, 2012 4:23 pm

Kurcze , i co teraz ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » So lut 04, 2012 8:51 pm

spytaj czy koty są wychodzące z domu? U mnie też tak jest w domu olewka, w ogrodzie pogonią .
On nie zagryza kotów wiem to od Marchewy.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » So lut 04, 2012 11:43 pm

Koty sa trzy starsze spiochy i leniwce , nauczone psow i nie wychodza na dwor.
Jakby chwycilo , to chcialabym go dozucic do Transportu Tingi i Kleo za dwa tygodnie , ale narazie nie wiem jak rodzina sie ze wzgledu na te koty rozstrzygnie.
Za pare dnie bede cos wiecej wiedziec .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez chili1304 » N lut 05, 2012 12:05 am

To Tinga też ma domek???
Super:) Ciesze się ! :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » N lut 05, 2012 1:17 am

Co do Tingi to trzeba odczekac wizyte , narazie wyglada wszystko dobrze, ale mnie juz nic nie zdziwi i dlatego niezbt chetnie psize wczesniej ze sie ktos o jakiegos psa pyta bo wtedy zawsze cos nie wypali.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » N lut 05, 2012 9:58 am

Grafit szczeka na kota, ale kot jest za płotem.
Kasia prosi o parę dni czasu. Coś wymyśli, żeby sprawdzić jak to jest z tymi kotami.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Śr lut 08, 2012 2:23 pm

A wiec sprawa z Grafitem wyglada tak , w niedziele bedzie konrola u tej pani w domu ,tylko tak jak pisalam , tam sa trzy koty , spokojne koty ktore sa do psow nauczone. Jezeli bedzie kontrola w niedziele pozytywna , to Grafit bedzie mogl przyjezdzac , tak ze prosze w razie przypadku zobaczyc czy on ma aktualne szczepienia. Gdyby mial jechac to potrzebuje wtedy EU Paszport , aktualne szczepienia na wscieklizne , nie mlodsze jak 21 dni i szczepienia na wirusowke, ( conajmniej5 skladnikow)no i czipa, wszystko ma byc wklejone do paszportu a nie recznie pisane. Wtedy jechalby w sobote z samego rana , albo z piatku na sobote razem z Kelo z Warszawy i Tinga do domu . Prosze o ustalenie wszystkich szczegolow z Magda.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » So lut 11, 2012 12:38 am

Jesli chodzi o koty, uciekające ma chęć gonić, siedzące interesują go(wacha jest zainteresowany) i umie przejść obok nie chcąc gonić

Grafit od ponad tygodnia śpi w domu , nic nie jest zdewastowane ale kupa ładna pod samymi drzwiami czeka na mnie rano, być może ze sygnalizuje potrzebę wyjścia i np siedzi pod drzwiami.
Sikac juz nie sika wytrzymuje do rana .
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » So lut 11, 2012 12:42 am

No to ma chlopak tydzien czasu na poprawienie swoich manier robienia pod drzwiami :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » So lut 11, 2012 10:09 am

Dałam dziewczynom od Grafita mój numer. I Magdy oczywiście. Powiedziałam, że najlepiej jakby kontaktowały się z nią.
Nie wiem czy już dzwoniły? Chciałabym, że Grafcio pojechał :)

A tymczasem kilka zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » N lut 12, 2012 10:14 am

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Szafranmaria » N lut 12, 2012 10:28 am

Ja pierdziele,ale wesoło przy takiej ferajnie,fotki super.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » N lut 12, 2012 1:48 pm

Dwa psiaki mieszkają tam na stałe, a Grafit i April http://farm8.staticflickr.com/7043/6855 ... 370e_z.jpg są tam na DT.
Kasia ma tam wesoło, tym bardziej, że dodatkowo ma małe dziecko. To wspaniała osoba :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Cz lut 16, 2012 1:27 am

[quote="Vilena"]Dałam dziewczynom od Grafita mój numer. I Magdy oczywiście. Powiedziałam, że najlepiej jakby kontaktowały się z nią.
Nie wiem czy już dzwoniły? Chciałabym, że Grafcio pojechał :)/quote]

Nie, nikt nie dzwonil , nikt sie ani z Magda ani zemna nie kontaktowal ,Magda byla od niedzieli poinformowana o Graficie ,
ja musze teraz podjac jakas decyzje , bo musimy zorganizowac transport , a jak dlugo mam tu kobiete trzymac w niepewnosci ? jezeli nie Grafit , to na jego miejsce pojedzie inny , mysle ze jezeli by komus na tym zalezalo zeby jechal skontaktowalby sie juz dawno z Magda tak jak prosilam.
Sorry , ale nie moge dluzej czekac na decyzje z waszej strony czy moze jechac, kto mi go przygotuje do wyjazdu , kto go do W-wy podzuci itd ?
Nie chce calkiem stracic domu ktory najpierw chcial Grafita, dlatego na ostatnia chwile zaproponuje nasza Lady .
Przykro mi , ale bez waszej wspolpracy sama nic nie zrobie :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron