Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Wt kwi 03, 2012 9:09 pm

Ja nie ukaralam tego psa , i nie chodzi mi to ze nie moze byc tu i tam oglaszany, ale ja tak naprawde nie wiem do kogo nalezy ten pies , jak znalazlam dla niego dom to nikt nie czul sie odpowiedzialny za niego i nie byl w stanie mi go przygotowac do drogi .
Wiem jak jest , nie siedze w tym od dzis, pies nie ma szans na znalezienie domu w Polsce na stronie dalmatynczykow ,, ja nie wiem do kogo nalezy ten pies , do kogo mam sie bezposrednio w jego sprawie zzwrocic , do ciebie ? do Vileny ? potrzebuje tutaj na forum kogos kto sam bedzie o niego dbal.

A co do tego co napisalas ze jestes w wielu "druzynach" to nie zaprzeczam , ale przeciez w naszej druzynie nie jestes, ok , wspierasz nas, to DT czy innym pomocnym gestem , ale do druzyny nie chcialas wstapic mimo ze ci zaproponowalam.

Moge go z powrotem wstawic na strone pies szuka pana , nie mam z tym problemu, ale on tak i tak nie ma szans na znalezienie domu , rzykro mi, my na to nie mamy wplywu ale taka jest rzeczywistosc, kazdy kto wchodzi do nas na strone szuka dalmata.
Tylko mam jedna prosbe, Czy zobowiazesz sie byc osoba posrednicza miedzy osoba odpowiedzialna za niego a forum , to znaczy bedziesz aktualizowac jego watek dalej tak jak to prowadzila Vilena ??? Wiem jak jest , zadna z nas tego robic nie bedzie , nie ze zlosliwosci , tylko dlatego ze brak nam czasu na wydzwanianie za naszymi dalmatami a co dopiero za psami ktore nie sa nasze i nie dalmaty :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez roma_121 » Wt kwi 03, 2012 9:18 pm

przypuszczam ,że pies należy do Fundacki Pieskie życie : http://www.facebook.com/pieskiezycie?sk=wall
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Wt kwi 03, 2012 9:31 pm

roma_121 napisał(a):przypuszczam ,że pies należy do Fundacki Pieskie życie : http://www.facebook.com/pieskiezycie?sk=wall


No to fajnie, juz jakies przypuszczenie jest , a moze poprosisz ich zeby w zamian wstawili naszego Billiego u siebie na strone ze szuka domu ??? Mialby wtedy tez podwojne szanse na znalezienie domu, tym bardziej ze moze sie na DT tylko do konca kwietnia zostac :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez roma_121 » Wt kwi 03, 2012 9:35 pm

akurat dziewczynie z Pieskie Życie pomagałam w sprawach prawnych więc myślę, że pomogą ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Wt kwi 03, 2012 10:40 pm

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za Grafita znajduje się w pierwszym poście, jest e-mail i numer telefonu.

dalmibea napisał(a):Tylko mam jedna prosbe, Czy zobowiazesz sie byc osoba posrednicza miedzy osoba odpowiedzialna za niego a forum , to znaczy bedziesz aktualizowac jego watek dalej tak jak to prowadzila Vilena ???

Ja nie mam zamiaru przestać aktualizować jego wątku, czemu nagle pytasz Agrazki czy będzie to robić? Ja nie mogę? To niezgodne z Twoim regulaminem czy jak?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Śr kwi 04, 2012 1:44 am

Przestan prosze byc zlosliwa , jakby wam tak na nim zalezalo to by juz byl tez i u was na stronie, albo dawno w nowym domu ktory znalazlam ale na to jakos nikt z tego podanego kontaktu na pierwszej stronie nie zareagowal i na telefon nei reagowal :(
Nie zabraniam nikomu robienia jego aktualizacji, napisalam ze nikt z druzyny nie bedzie za nim wydzwanial, regulamin wstawiania psow jest inny, ten kto wstawil ten dba o watek psa.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Śr kwi 04, 2012 1:46 am

roma_121 napisał(a):akurat dziewczynie z Pieskie Życie pomagałam w sprawach prawnych więc myślę, że pomogą ;)


No to sprobujmy chociaz raz naszego szczescia, cos za cos :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » Śr kwi 04, 2012 10:55 pm

ręce opadają - nawet nie chce mi się tego komentować :(
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Śr kwi 04, 2012 11:53 pm

agrazka napisał(a):ręce opadają - nawet nie chce mi się tego komentować :(

rece nam tez opadaj, nie widze w tym nic zlego poprosi fundacje pod ktora opieka jest Grafit zeby nam pomogli w szukaniu DS dla nszego Billiego ktory na CITO szuka nowego domu. zostaly nam 2 tygodnie na znalezienie domu.
Masz racje , nie musisz tego komentowac.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez roma_121 » Cz kwi 05, 2012 12:39 pm

chyba nie ma nic złego w tym, że chcemy nawiązać wspólprace z Pieskim Życiem. Od tego są fundacje, żeby sobie pomagać. Jeżeli się będą chciały z nami wspólpracować zrozumiemy to a Grafit na pewno nie zostanie usunięty od nas ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » Cz kwi 05, 2012 9:18 pm

dziękuję za przywrócenie go do szukających.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Cz kwi 05, 2012 10:11 pm

To Grafit jest pod opieką jakiejś fundacji? Nawet nie wiedziałam.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez roma_121 » Cz kwi 05, 2012 10:13 pm

napisałam, że przypuszam.. jest na ich stronie... wiem, że dziewczyna która zbiera na niego kase jest własnie w tej fundacji ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » Wt kwi 10, 2012 12:18 am

Cytat
"Grafit nie jest pod opieką fundacji,jedynie Dalmatyńczyki pomagają nam w szukaniu domku dla niego z tego co się orientuję."
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Wt kwi 10, 2012 3:24 pm

Pisałam do dziewczyn od Grafita i odpisały mi właśnie to co Grażyna zacytowała.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron