Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez moniulek » Cz lut 16, 2012 1:36 pm

Cytuje z dogomanii:

"Dzwoniłam do Magdy kilka razy,ale jest w pracy i nie może odebrać, zadzwonię po 18-tej.

Przepraszam,że wcześniej nie zadzwoniłam,ale naprawdę od soboty mam straszny nawał pracy,a do tego jestem chora i mam ograniczony dostęp do internetu.

Rozmawiała też z Kasią,która tez jakoś wcześniej nie dzwoniła,bo cały czas miała obawy o te koty.
Postaram się dziś wszystko ustalić z Magdą. "
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Cz lut 16, 2012 4:43 pm

Dzieki Monika , ale ja nie zagladam na dogomanie , nie jestem w stanie szukac po wszystkich portalach odpowiedzi na to czy Grafit bedzie jechal czy nie ;)
dlatego jedzie teraz Lady , nie chcialam ryzykowac czekajac na ostania chwile i na koniec by zaden z nich nie pojechal. Ja tutaj tez musze transport organizowac i wczesniej cala logistyke z Magda planowac.Dzisiaj rano dopielysmy wszystko na ostatni guzik.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Cz lut 16, 2012 5:45 pm

Ja rozmawiałam dzisiaj rano z Kasią u której jest Grafit, ale zdecydować miała Marchewa co go ze schronu wyciągała, tylko problemy ma i nie miała czasu się tym zająć, a ja nie wiedziałam bo nikt mi nie powiedział :(

Z drugiej strony fajnie, że Lady pojedzie.
A ten dom na Grafita będzie czekał?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez chili1304 » Cz lut 16, 2012 5:56 pm

dalmibea napisał(a):Nie chce calkiem stracic domu ktory najpierw chcial Grafita, dlatego na ostatnia chwile zaproponuje nasza Lady .

Ja załapałam,że to Lady jedzie do domku który miał być dla Grafita
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Pn lut 27, 2012 5:34 pm

Obrazek
Obrazek

A ku-ku :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez roma_121 » Cz mar 08, 2012 1:22 pm

Grafit szuka nowego DT lub DS - czas do kwietnia
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Cz mar 29, 2012 12:31 pm

Grafit ma już nowy DT. Właściwie to hotelik. Może i nie ma luksusu, ale jest bezpieczny i ma dobrą opiekę :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kojec Grafcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W domu mieszka całe stadko kotów i Grafit dogaduje się z nimi :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Cz mar 29, 2012 12:34 pm

Ile razy ta bidula musi sie jeszcze przeprowadzac , strasznie jest mi go szkoda :(
Ale masie dobrze , ma podworko do biegania , ma jesc no i mysle ze nie byl wyciagniety z tego kojca tylko do zdjec :roll:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Cz mar 29, 2012 12:38 pm

Grafit biega sobie luzem dużo, także bez obaw. Ostatnio znowu zrobił się straszny chudzielec i były robione wstępne badania, zobaczymy co wyjdzie.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez roma_121 » Cz mar 29, 2012 9:05 pm

mam nadzieje i że do niego los sie uśmiechnie bo kurcze szkoda chłopaka... swoje najpiękniejsze chwile życia spędza na przeprowadzkach ;( ale tak jak mówisz Vilena najważniejsze, że bezpieczny i nie w schronisku ;) Grafit do Ciebie też uśmiechnie się los ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » Cz mar 29, 2012 10:35 pm

no niestety, nie ma szczęścia :( Ja cały czas wierzę, że znajdzie dom :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Cz mar 29, 2012 11:51 pm

A mogl jechac
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Pt mar 30, 2012 2:50 pm

Ja żałuję, że nie pojechał. Jak widać tutaj nikt go nie chce, ale mam nadzieję, że zdarzy się cud i znajdziemy w końcu DS!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Wt kwi 03, 2012 1:04 am

Vilena w zwiazku z tym ze masz teraz swoja fundacje, a Agrazka Ty jestes w druzynie Fundacji Dalmatynczykom w potrzebie , a jakby nie bylo to wy sie Grafitem do tej pory zajmowalyscie i jest tak i tak pod wasza opieka, jakby wasz pies , tak ze przeniescie go prosze do siebie. On u nas tak i tak nie ma szans na znalezienie domu , moze mu sie u was poszczesci.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » Wt kwi 03, 2012 7:54 pm

Ja jestem w wielu "drużynach" - Czy uważasz, że u was już nie jestem? Przykro mi, że ukarałaś tego psa. Uważam, że każda szansa jest nadzieją dla tego psa, który bardzo długo szuka domu, a cuda się zdarzają. Czy dwie fundacje nie mogą ogłaszać psa? To jakieś przestępstwo, ja nadal ogłaszam psy z fundacji sos dalmatyńczyki i nie zamierzałam poprzestać.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron