Batman 10 m-czny ze wsi pod Kraśnikiem

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Vilena » Pn lut 21, 2011 11:56 pm

Magda, odezwał się do Ciebie ten Pan z Tarnobrzegu w sprawie adopcji Batmana?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez magmal » Wt lut 22, 2011 2:24 pm

niestety cisza, nie pisał nie dzwonił. Nic :(
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez edytatbg » Wt lut 22, 2011 4:51 pm

Oo to ode mnie. Jak się odezwie to mogę na wizytę przed
adopcyjną skoczyć :)
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez dalmibea » Wt lut 22, 2011 5:06 pm

edytatbg napisał(a):Oo to ode mnie. Jak się odezwie to mogę na wizytę przed
adopcyjną skoczyć :)


to by bylo super , dzieki !
o ile sie facet odezwie , wtedy przesle ci Magda ankiete wizyty przedadopcyjnej ktora musisz razem z przyszlym opiekunem wypelnic i podpisac :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Wt lut 22, 2011 5:11 pm

A taki był 'poważnie zainteresowany' tym, że Batman jest do oddania za darmo! Napisałam mu, że warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i wyjaśniłam, że ktoś z SOS przyjedzie na kontrolę przed adopcyjną itp... od tego czasu cisza. Może chciał adoptować Batmana, bo widział, że jest taki śliczny i może chciał go jako 'reproduktora'. Nie wiem, takie myśli przychodzą mi do głowy kiedy ktoś nagle milknie bo się dowiedział, że SOS będzie sprawdzać czy Batman jest w dobrych warunkach.


Nie martw się Batmanku, jesteś piękny i na pewno znajdziesz domek!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez edytatbg » Wt lut 22, 2011 6:51 pm

Niestety w naszych realiach ludzie często myślą, że nie dość że za darmo to jeszcze będzie na czym zarobić. :evil:
Trudno, poczekamy na odpowiedzialny dom.
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Postprzez dalmibea » Pn mar 14, 2011 6:54 pm

Dom sie znalazl , kontrola przedadopcyjna super pozytywna !!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Pn mar 14, 2011 8:29 pm

Wspaniałe wieści! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez łatka » N mar 20, 2011 1:59 pm

Witam,
Oto najnowsze wiadomości o Batmanie.
Piesek doskonale zasymilował się w naszej rodzinie. W domu jest słodziutki, towarzyszy nam wszędzie niczym cień. Jest obecny przy mnie, kiedy pracuję, gotuję, biorę prysznic. Wsadza swój ciekawski nos w każde miejsce.
Nie udało mi się przekonać go do kąpieli. To zdecydowanie nie jest jego ulubiona czynność a niestety pani weterynarz zaleciła nam cotygodniową kąpiel w leczniczym szamponie, aby pozbył się plamek na grzbiecie. Poza tym jego szaleńcze gonitwy po lesie i zabawy z kumplami powodują, że przychodzi ze spacerów niczym górnik po zmianie. Nauczył się na szczęście, że do domu wchodzimy po wytarciu łap.
Jedyny problem, jaki stwarza, to bardzo silny instynkt podążania za śladem, co powoduje, że potrafi w pogoni za zapachem zupełnie ogłuchnąć na moje wołania. Jest jednak na tyle mądry, że potrafi wrócić do minie. Najwyraźniej nie jestem dla niego bezwarunkowym autorytetem.
Nowe zdjęcia nie są najbardziej udane, robiłam je zupełnie niefachowym sprzętem, ale mam nadzieję, że oddaję osobowość Batmanka.
łatka
 
Posty: 36
Dołączył(a): So gru 25, 2010 3:26 pm

Postprzez łatka » N mar 20, 2011 2:04 pm

Wklejanie zdjęć to raczej nie jest moja mocna strona. Ale mam nadzieję, że jak ktoś się uprze to zobaczy co na nich jest.
łatka
 
Posty: 36
Dołączył(a): So gru 25, 2010 3:26 pm

Postprzez Vilena » N mar 20, 2011 3:35 pm

To on już jest zaadoptowany czy jak to z nim jest? Bo już się pogubiłam :oops:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez dalmibea » N mar 20, 2011 3:42 pm

mamy zapytanie o niego , moglby przyjechac , ale niestety nie mamy transportu , nie wiemy co mamy robic bo nie stac jest nas na transport go granicy i nie mamy mozliwosci kastracji w DT w ktorym przebywa .
Narazie nie wiemy co dalej
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » N mar 20, 2011 4:00 pm

Mam transport od Grzegorza do Frankfurtu , 25 będzie w Warszawie i może go zabrać
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » N mar 20, 2011 8:57 pm

Właśnie chciałam zapytać skąd dokąd trzeba go zawieść.
Tzn, że domek dla Batmana jest w Niemczech tak?

Ten pies jest piękny, tak sobie myślałam, że ktoś może chcieć go adoptować, żeby potem wykorzystać go do reprodukcji, a on jest kastrowany?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Danka » N mar 20, 2011 9:24 pm

Na pewno nie , a on zostanie wykastrowany, to jest wymóg adopcyjny

:)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron