Batman 10 m-czny ze wsi pod Kraśnikiem

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Batman 10 m-czny ze wsi pod Kraśnikiem

Postprzez Danka » Wt lut 01, 2011 7:33 am

Pojechalismy zeby zabrać sunię Jolę i Filipa/ Batmana. Niestety Jola odwszła za TM w ostatnią noc która miała spędzić na wsi , Jola była siostrą Batmana została oddana do sąsiadow dwa tygodnie temu widziano ja w bardzo złym stanie ale nikt jej nie pomógł .

Filip/Batman przyjechał chociaz cena za niego wzrosła .
Filip /Batman jest przerażony , nie jest zagłodzony ale był smierdzacy i nrudny ma jednak książeczkę i szczepienia, pozostaje tylko odrobaczenie . Jest przerażony , grzeczny .
Znalazł schronienie tymczasowe w Warszawie u Pani Ani która kiedyś dała schronienie Lolkowi. Poznałam go wczoraj osobiście jest przytulaśny tylko bardzo się boi. jest widoczne po umaszczeniu łebka że jest mieszańcem
W sobotę będą zdjęcia .
Ostatnio edytowano N lut 06, 2011 6:00 pm przez Danka, łącznie edytowano 1 raz
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » N lut 06, 2011 1:45 pm

Na razie wklejam tylko zdjęcia. Pies jest boossski. :roll:

Ma 10 miesięcy.

Informacje z DT poda pewnie Danka.

Uważam że imię Batman (tak go ochrzcił chyba Grzegorz) lepiej do niego pasuje ;)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez edytatbg » N lut 06, 2011 1:53 pm

kolejne nieszczęście. Boski jest:)
Czekamy na info:
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Batman

Postprzez łatka » N lut 06, 2011 2:37 pm

Witam wszystkich zainteresowanych losem Batmana ( tak nazwali go poprzedni właściciele).
Piesek po pierwszym wieczorze, kiedy był prawdziwie przestraszony i nawet w pierwszej chwili bał się wejść do nowego domu, całkowicie się u nas zadomowił.
Czuje się bardzo swobodnie, nawet wchodzi bez obaw do łazienki, którą omijał szerokim łukiem po tym jak został w niej wyszorowany.
Na spacerach jest już puszczany luzem i przybiega na wezwanie. Widać, że chyba nigdy nie miał do czynienia ze smyczą, bo przypięty do niej okrutnie ciągnie. W kontakcie z innymi pieskami zachowuje się przyjaźnie, chociaż próbuje je zdominować.
Batman jest u nas od 5 dni i pozostawał już sam na parę godzin. Nie miał dostępu do całego domu (na szczęście nie otwiera sam drzwi), ale wydaje się, że przetrwał czas oczekiwania na nasz powrót zupełnie dobrze. W domu nie niszczy rzeczy, które go otaczają. Nie kradnie jedzenia, nie wchodzi z łapami na szafki kuchenne i stół, ale pakuje się nieustannie do łóżka i na kanapę. Nie pomagają żadne perswazje. Ma też inne mocno kłopotliwe upodobanie do gwałcenia i podszczypywania. Szczególnie aktywny jest w tym po spacerach, kiedy wydawałoby się, że powinien raczej być spokojniejszy. Jedyną metodą jest wówczas wyprowadzenie go na jego posłanie i zamknięcie drzwi do pomieszczenia. Po chwili się uspokaja i jest znowu dobrze.
Wydaje się dość pojętnym pieskiem. Bardzo szybko zrozumiał, o co chodzi z komendą ‘siad’, przybiega też na wezwanie. Myślę, że chyba nie trudno byłoby go wyszkolić.
Trochę problemów mamy z dietą Batmana, nie wiem jak było u poprzednich właścicieli, ale u nas miał rozwolnienie. Karmimy go teraz specjalną karmą dla delikatnych piesków i mam nadzieję, że wszystko się unormuje. Zastanawiają mnie też nieliczne zmiany na jego skórze, ma na niej czerwone plamki. Myślę, że jeśli to mu nie minie w ciągu kilku dni, skonsultujemy się z weterynarzem. Może to od brudu? Batman przeraźliwie cuchnął, kiedy do nas trafił.
Poza tym jest bardzo fajnym i urodziwym pieskim. Mam nadzieję, że znajdzie dla siebie dobrego ‘ludzia’.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
łatka
 
Posty: 36
Dołączył(a): So gru 25, 2010 3:26 pm

Postprzez Danka » N lut 06, 2011 5:58 pm

DZiekujemy ŁAtka za cudne zdjęcia , usmiałam się z Batmana i jego wyczynów. Piękny psiak . Dziekujemy tez za Dt dla niego , bardzo dziękujemy :*
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » N lut 06, 2011 9:44 pm

Jest PIĘKNY!!!!!!!!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez figa » N lut 06, 2011 10:29 pm

On mi pointerem zalatuje :) Moze oglosze go na ich stronach?

Pointery maja takie charakterystyczne pyszczki
Obrazek
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Pn lut 07, 2011 12:38 am

moim zdaniem to 100 % dalmat , tylko te dwie czarne plamy na pyszczku sprawiaja takie wrazenie pointera.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn lut 07, 2011 7:26 am

Na tej wsi gdzie on był raczej nie ma Pontiera. Batman jest w typie dalmatyńczyka
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Diana » Pn lut 07, 2011 9:42 pm

To nie Pointer, a "dalmatynczyk"..... jest cudownie piekny!! :D
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez roma_121 » Pn lut 07, 2011 10:05 pm

co do tej wzmożonej seksualności... może być tak że pies ma to w psychice albo piesek produkuje za duzo hormonów... myśle że jak by się go wykastrowało problem by zniknął... niestety wiem co przechodzisz bo moja też taka była i mam nadzieje że to było wynikiem cystów na jajnikach... a jak nie to poprostu leży to w psychice psa... :)


pies śliczny... mam nadzieje że znajdzie dom :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez łatka » Wt lut 08, 2011 3:55 pm

Batman jet genialny! Łapie wszystko w lot!
Dziaj niespodziewanie zainteresował się piłeczką i natychmiast nauczył się aporować. Biegał po ogrodzie, łapał piłeczkę i grzecznie ją oddawał.
Co więcej wcale nie wykazuje zainteresowania do podlewania krzaczków!
łatka
 
Posty: 36
Dołączył(a): So gru 25, 2010 3:26 pm

Re: Batman

Postprzez dalmibea » Wt lut 08, 2011 5:25 pm

[quote="łatka"]
, ale pakuje się nieustannie do łóżka i na kanapę. Nie pomagają żadne perswazje.


to prawdziwy dalmat !

Co z jego rozwolnieniem , ze zmianami skornymi , jest juz lepiej.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez łatka » Wt lut 08, 2011 8:21 pm

Tak, łózko to jego pasja. Dzisiaj rano w ferworze radości wsoczył mi na głowę. Tak się ucieszył, że mnie po nocy zobaczył! W końcu to była bardzo długa rozłąka.
Rozwolnienie jakby ustapiło. Chociaż na każdym spacerze mamy kupki, czasem nawet dwie, ale już nie tak rzadkie. Zmiany skórne jak były tak są. Trzeba będzie udać się do weterynarza. Niestety jestem teraz sama chora i powinnam siedzieć w ciepełku i się kurować. Spacerów nie możemy odłożyć na później ale weterynarz musi poczekać.
łatka
 
Posty: 36
Dołączył(a): So gru 25, 2010 3:26 pm

-

Postprzez kate » Śr lut 09, 2011 11:19 am

aż mnie zatkało, pies jest przepiękny....
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron