LAKI/9 miesięcy/WRACA Z ADOPCJI/PILNIE SZUKA DOMU

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Danka » Śr mar 16, 2011 10:07 pm

Rozmawialm dzisiaj z nowym domkiem , Laki jest super . zdjęcia zrobione ,będą wysłąne na maila SOS dalmatyńczyki :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » Cz mar 17, 2011 10:42 am

Super, to czekamy na szczęśliwego Lakiego :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez magmal » Cz mar 17, 2011 11:24 am

Oto fotki z nowego domu :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 11:33 am

o jejku tyle dzieci go otacza ;) świetnie ;) widać że dobrze trafił :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Achajka » Cz mar 17, 2011 12:22 pm

cudowne zdjęcia :) tylko takie wiadomości chcialabym wyczytywać. Jednak nie mozna watpic w dobrych ludzi, oni istnieja !!

Pozdrowienia dla Rodzinki, która zaopiekowala sie pieskiem, trzymam za was kciuki, slicznie wygladacie :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dalmibea » Cz mar 17, 2011 12:32 pm

super zdjecia , ciesze sie ze Laki trafil do domu z dziecmi ,
tylko niech mu ta kolczatke sciagna !
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 12:34 pm

na tym trzecim zdjęciu od końca wyglada tak jak by mówił : daj mi chwile odpocząć :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Vilena » Cz mar 17, 2011 12:36 pm

Jaaacie super zdjęcia :D To on jest taki przyjazny do dzieci? Wspaniale, aż serce się raduje :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Danka » Cz mar 17, 2011 6:31 pm

Zdjęcia super , tylko przychylam się do prośby Dalmibey, ZDEJMIJCIE MU KOLCZATKĘ
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez chili1304 » Cz mar 17, 2011 6:48 pm

ależ on przystojny:) swietnie się dogaduje z dzieciakami;) super,że ma taki domek:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez Danka » N mar 27, 2011 4:10 pm

Laki zostal zareklamowany , wraca już z adopcji ,
Nie bedę przytać argumentów ,bo sa żenujące. :evil:

Powiem tylko ze ma wszystkie wady szczeniaka , a ponieważ Państwo uważali że on jest zaprogramowany dlatego bez szemrania wykonuje polecenia Państwa jak psi-robot anie zywy psi szczeniak ( psie dziecko) więc go oddają.
Zrujnował im życie towarzyskie ponieważ skacze na dzieci i zabiera zabawki . Luuuuuuuuuuudzie ,przecież to młody pies -szczeniak, moje mają 6 i 4 lata i bawią się zabawkami .
Ponadto oni wydali sporo pieniędzy na kaganiec kolczatkę itp. co miało go nauczyć posłuszeństwa .natomiast w ankiecie mieli miec czas dla niego i cierpliwość oraz zdrowe podejście ,wiecie na ile czasu tego starczyło ? na 14 dni , w tym juz był telefon do Grzegorza .Komentarz swój wykropkuję..................................................................................... :wall:
Ostatnio edytowano N mar 27, 2011 4:19 pm przez Danka, łącznie edytowano 1 raz
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn mar 28, 2011 11:18 am

Dziewczyny , przenioslam rozmowe do rubryki Hyde Park , zeby nie zasmiecac tutaj watku Lakiego ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pn mar 28, 2011 11:39 am

jakiś dalmaci anioł chyba czuwa nad Lakim i nad nami......

Jest szansa dla Lakiego, więcej szczegółów wieczorem...........
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez chili1304 » Pn mar 28, 2011 11:40 am

oby tak było;) szczęścia chłopaku szczęścia już tym razem:*
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez Danka » Pn mar 28, 2011 6:22 pm

Laki jutro przyjeżdża do Warszawy , wiecej szczegółow na temat domu zna Madzia :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron