EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez Vilena » So paź 22, 2011 6:52 pm

Edi, tylko tym razem bądź już grzeczny, proszę :) Powodzenia piesku! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez agrazka » So paź 22, 2011 9:44 pm

jaki ładny z niego dalmat :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez roma_121 » Pn paź 24, 2011 3:06 pm

super że mu się udało ;) i mam nadzieje że to jest już jego stały przystanek w życiu ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez magmal » Śr paź 26, 2011 7:42 pm

Pani Ewa zmieniła Ediemu imię na Alf :)

Witam, byłam dzisiaj z Alfem w Szkole dla Psów Leszka Kalisza. Razem z żoną trenowali ze swoimi psami agility. Ja byłam Alfem na oddzielonym terenie gdzie p. Leszek mógł poobserwować Alfa. P. Leszek wpuścił swoje pieski, poznały się z Alfem, potem ćwiczyliśmy - odwoływałam go gdy chciał przeskakiwać przez ogrodzenie dzielące teren szkoły na dwie części(osobny teren dla agility i osobny dla szkolena podstawowego) i przywoływałam, żeby pochwalić i pogłaskać. Nie zawsze posłuchał od razu, ale jest nieźle. P. Leszek stwierdził, że Alf ma bardzo dobry charakter, lecz wymaga jeszcze sporo pracy. Będę z nim chodzić na szkolenie od 12 listopada. Ponadto stwierdził, że Alf ma twardszy charakter od Ajaksa.
Cały teren szkoły jest otoczony 3 metrową siatką. Jest to duży teren, Alf mógł się wybiegać.
Pozdrawiam
Ewa S.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez Vilena » Śr paź 26, 2011 10:55 pm

Więc rozumiem, że Edi to teraz Alf? He he, do szkoły chłopaku - ucz się pilnie :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez roma_121 » Cz paź 27, 2011 8:46 am

super że Edi trafił do odpowiedzialnego domu ;) mam nadzieje że szkolenie przejdzie szybciutko i będzie pilnym uczniem ;) trzymam za niego mocno kciuki ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez magmal » Cz paź 27, 2011 3:57 pm

Witam,

Dzisiaj wieczorem było super. Biegałam z Alfem. Był na kantarze, bardzo ładnie biegł kłusem, trochę przede mną, ale nie ciągnął prawie wcale (!!!!) piszę prawie, bo ze trzy razy spróbował, ale lekko. Co prawda, wieczorem na ulicy jest spokojnie, nie było blisko żadnego psa, tylko jakiś psiak szczekał w oddali, ale jednak jest duża różnica w jego zachowaniu, aż się boję cieszyć :wink:. Proszę trzymać kciuki!

W domu w przedpokoju ładnie czekał aż się rozbiorę po spacerze. Potem zawołałam go do łazienki i umyłam mu łapki. Zresztą łapy myję mu od pierwszego spaceru. Śmieszne, bo boi się miednicy stojącej na podłodze. Myję mu łapy gąbką, którą płuczę w misce postawionej w wannie, tak żeby jej nie widział.

Wiem, że przede mną jest sporo pracy, ale naprawdę można mieć wiele satysfakcji, gdy widzi się zmiany na lepsze, a on jest bardzo pojętny. Gdy dzisiaj biegł obok miałam wrażenie, że to zajęcie było dla niego ciekawsze niż szczekanie tego psa w oddali, bo zwrócił na chwilę głowę w tamtym kierunku i chciał się zatrzymać, a gdy zwolniłam i powiedziałam "Alf, do mnie" , on zwrócił do mnie głowę i wystarczyło lekko dać impuls smyczą by pobiec razem dalej.


Odpoczynek po spacerze:
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez chili1304 » Cz paź 27, 2011 5:28 pm

ale super wieści! będzie dobrze,chłopak się szybko uczy i do tego jaki słodki widok;jak pięknie leży widać,że mu dobrze,że czuje się bezpieczny :wink:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez agrazka » Cz paź 27, 2011 8:22 pm

trzymam kciuki, ale już widać, że trafił na właściwą pańcię :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez kate » Cz paź 27, 2011 8:28 pm

był taki przerażony jak odjeżdżał z Legionowa, cieszę się że czuje się lepiej ;)
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez magmal » Śr lis 20, 2013 9:45 pm

Witam,
21 października 2013 r. minęły dwa lata odkąd Alf (poprzednio Edi) jest u mnie. Jest zdrowy, energiczny, ma dosyć silny instynkt łowiecki, muszę więc uważać. Trochę typ słodkiego drania, pieszczoch...ale Yorki, koty i inne małe stworzenia mogą być w niebezpieczeństwie.
Ciąg dalszy nastąpi...:-)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron