EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez magmal » Cz paź 20, 2011 12:46 pm

dzięki za ofertę pomocy. Odpisałam już na maila :) Edek musi być na wylotówce na Wrocław o 12. Ale zapisałam sobie namiar na Ciebie i być jeszcze poprosimy Ciebie o pomoc. Załóż w Galerii (lub za TM) wątek swojego Pongo.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Cz paź 20, 2011 1:53 pm

rr20 napisał(a):Witam, ja chętnie mogę Ediego przewieźć z Legionowa do Janek, ale samochód będe mieć dopiero od 15-16 jutro. Wtedy bardzo chętnie. Napisałem już maila w tej sprawie na dalmatynczyki@wp.pl :)

Super , dzieki za szczere checi :) ale Edi musi byc naprawde juz od 12 w Jankach , bo z tamtad musi do Wroclawia , a kierowca musi potem jeszcze do domu jechac , bo sam nie jest z Wroclawia :( , dlatego 15 -16 to za pozno :(
Ale dobrze wiedziec ze sa jeszcze chetni ludzie z sercem dla dalmatow , super , nastepnym razem napewno Magda sie u ciebie odezwie i poprosi o pomoc . Bo tej pomocy to potrzebujemy codziennie i bardzo, bardzo duzo :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez kate » Cz paź 20, 2011 9:31 pm

Jutro wiozę psisko do Janek, dam znać co i jak z nim jak wrócę do domku, trzymajcie kciuki ;)
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Cz paź 20, 2011 10:02 pm

Dzieki Kati za pomoc :) , wez aparat ze soba , to zrobisz mu bynajmniej pare zdjec na pozegnanie . Nareszcie Edi sie doczekal , hura !!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez kate » Cz paź 20, 2011 10:06 pm

Czasem mam ogromne wyrzuty sumienia że już tak nie działam jak 2-3 lata temu ale jestem uziemiona przez mojego malucha. Zawsze jednak kiedy będę mogła to z chęcią pomogę. Bateria od aparatu się ładuje.....
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Cz paź 20, 2011 10:09 pm

Kati , ja wiem jak przed latami razem dla spiakow domy szukalysmy , to byly moje poczatki , Ty , potem Danka .
Twoja przerwa ci sie nalezala , w koncu w tym czasie urodzilas zdrowego dzieciaczka :) swiezo upieczona mama musi sily na dzidziusia konzentrowac , to normalne , ale super ze znowusz jestes :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez edytatbg » Pt paź 21, 2011 8:22 am

Cudownie, że Edziulek już będzie miał swój domek, trzymamy kciuki, żeby wszystko było jak należy:)
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez kate » Pt paź 21, 2011 2:03 pm

W drodze do domku ;)

Na początku psiaczek był zestresowany, troszkę jęczał, troszkę szczekał ale można się z nim spokojnie "dogadać.


Obrazek
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez Vilena » Pt paź 21, 2011 3:01 pm

O super, jaki on elegancki na tym zdjęciu, dzięki Kate :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Pt paź 21, 2011 3:39 pm

oh!!! A ja widze mojego brata do polowy :) , nie widzielismy sie na zywo juz od ponad dwoch lach :(
Ale w przyszlym roku napewno sie spotkamy :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez kate » Pt paź 21, 2011 5:32 pm

trzeba było powiedzieć, zrobiła bym Ci zdjęcie braciszka w całości ;)
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Pt paź 21, 2011 6:28 pm

Edi dojechal do domu do Wroclawia , byl po 18 stej na miejscu . Wszystko ok , bez zadnych problemow, w aucie byl grzeczny i nie piszczal :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez chili1304 » Pt paź 21, 2011 7:50 pm

super:))
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez magmal » So paź 22, 2011 10:10 am

Na gorąco kilka fotek Ediego już w domu u Pani Ewy. Edi obwąchał cały dom. Skotłował koc na tapczanie. Był podekscytowany nowym miejscem. Wczoraj zapoznał się też ze swoim przyszłym Panem Doktorem. Zaprosiłam Panią Ewę do nas na forum, żeby założyła wątek swojego poprzedniego psiaka Ajaksa i żeby pisała nam o Edku.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: EDI/5 lat/DT/ 21.10.2011 DS Wroclaw

Postprzez chili1304 » So paź 22, 2011 10:43 am

super,że ma swój domek! swoją droga kawał cudnego psiska z niego:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron