Velvet (Paula) -1,5 roczna sunia na lancuchu!!!Zarezerwowana

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Palinka » Śr gru 29, 2010 1:10 am

sos2010/dalmibea, ja doskonale wiem, że to ja będę ją znacznie dłużej opłakiwać. Ta sunia to łakomczuch jakich mało, uwielbia każdego kto ma jedzenie i na pewno szybko się zaaklimatyzuje. Na szczęście była u mnie tylko tydzień i praktycznie od razu rozpocznie nowe, lepsze życie. W swoim domu... Ale nic nie poradzę na to, że bardzo ją pokochałam i mimo wszystko się o nią martwię. Ona prawie otarła się o śmierć, ciągle pamiętam ją całą rozdygotaną z zimna i jęczącą ze strachu na mój widok :( Na pewno nigdy o niej nie zapomnę i będę ciekawa jak się miewa...
Palinka
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 7:02 pm

Postprzez dalmibea » Śr gru 29, 2010 9:52 am

Rozmawialam dzisiaj z rana z Irina ,
ona ma Kessy dalmatynke 2,5 lat i naszego Wezyra/Wiganda ,
nie bylo i nie ma zadnych problemow z psami , Kessy i Paula zaczely sie ze soba od razu bawic , Wigand tylko sie patrzal jak baby szaleja .
Paula w nocy spala jak susel na kanapie ,a rano zrobila wszystkim o 5 pobutke , zrobila grzecznie w ogrodku siku dostala jesc pobawila sie z Kessy i poszla spac , o 8 rano telefonowalam to Irina mowila ze jeszcze spi.
Paula jest kochanym psem , wcale nie jest taka strachliwa i jak do tej pory zgadza sie ze wszystkimi psami .
Nie warczy na zadnego psa oprocz tego ktorego widzi w lustrze albo w szybie , czyli warczy na sama siebie :)
Jest bardzo zywym psiakiem , ciekawa wszystkiego i wcale nie jest strachliwa , jedyne co to po schodach na gore wejdzie ale na dol troche sie zastanawia :) ale jej to przejdzie . Wyglada z zachowania na mloda sunie , na nie wiecej jak 1,5 roku.
Zdjecia beda dopiero na sobote/niedziele,
troche cierpliwosci
Palinka , wiem ze ci ciezko , ale pamietaj o jednym ze jest jej tutaj naprawde dobrze i niczego nie bedzie jej juz nigdy brakowalo.
jak wstawie zdjecia to sama zobaczysz
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Palinka » Śr gru 29, 2010 12:22 pm

Super wieści!!! Jestem przeszczęśliwa :) :) :)
Paula/ Velvet była wylękniona jak ją zabrałam z budy, ale czemu tu się dziwić? Nie znała ludzi, domu, innych psów... Po tygodniu zmieniła się nie do poznania, z resztą pisałam o tym. Podbiegała do każdego z merdającym ogonkiem, pełna nadziei, że dostanie coś pysznego:) Moris z kolei był pierwszym obcym psem jakiego w życiu zobaczyła - dwa razy większym, szczekającym i usilnie próbującym na nią wejść, stąd może ich początkowe starcia. Po kilku dniach chodziła za nim krok w krok, więc bardzo się cieszę, że będzie miała tak liczne towarzystwo. Ona po prostu potrzebuje socjalizacji, po kilku miesiącach będzie normalnie funkcjonującym psiakiem.
Co do jej wieku, to na pewno nie ma półtora roku, góra rok i dwa/ trzy miesiące. Gdy tylko się dowiem podam dokładna datę. Chociaż to i tak nie ma znaczenia, bo sunia dopiero teraz zaczyna żyć :) Teraz też płaczę, ale tym razem ze szczęścia :D :D :D
Palinka
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 7:02 pm

Postprzez magmal » Pt gru 31, 2010 3:26 pm

Szczęśliwa Paula (Velvet) przesyła pozdrowienia z nowego domu :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Pt gru 31, 2010 4:25 pm

ale ktoś ma szczęście aż 3 tak kochane psiaki :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Pt gru 31, 2010 6:02 pm

ten tapczan zostal extra kupiony dla psow , to jest tapczan do psiej dyspozycji :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Pt gru 31, 2010 7:15 pm

zazdroszcze :) jak patrze na te psinki :) ja też chce tyle łatek :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Pt gru 31, 2010 7:17 pm

Roma , nie ma problemu :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » So sty 01, 2011 12:40 pm

gdybym mieszkała w domu to napewno miałabym więcej niż jednego psiaka... niestety warunki blokowe nie są zbyt dobre dla takiego jednego psa a co dopiero dwóch czy trzech....


ale jestem jeszcze młoda i mam nadzieje ze moja marzenia o duzym domu i gromadce psów się spełnia :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » So sty 01, 2011 1:03 pm

Napisałam to z "przymrużeniem oka" :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » So sty 01, 2011 1:16 pm

Wiem :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Palinka » So sty 01, 2011 2:03 pm

Zdjęcia super!!! Tak bardzo się cieszę :D :D :D

Gdyby nie rodzice i ich nastawienie, to w życiu bym nie oddała Velvet/Pauli! Ale cieszę się, że mogłam się przekonać jak to jest mieć dwa psy w domu. Najgorszy był początek, gdy małą trzeba było często wypuszczać na dwór na siku i gdy budziła się o 5 rano głodna jak wilk :) No i na spacery bałam się chodzić z nimi sama, więc brałam każdego osobno :) Ale myślę, że to wszystko to kwestia wprawy :) A widok szalejących i śpiących, przytulonych do siebie psiaków rekompensuje wszystko :)

Naprawdę podziwiam nowych właścicieli Pauli, że ogarniają taką gromadkę :) Jak będę już mieszkać sama, zacznie się praca i nie będzie mnie dłużej w domu, to na pewno zapewnię Morisowi towarzystwo. Kto wie, czy nie kropka :)

Jeszcze raz dziękuję za pomoc :) Bez Was nie byłoby jej tam...
Palinka
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 7:02 pm

Postprzez agrazka » So sty 01, 2011 11:56 pm

Cudne kropki, 3 sztuki to piękny widok, no i kanapa cała dla nich :)
ja też planuję powiększyć rodzinę :)
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez dalmibea » N sty 02, 2011 2:44 am

Myslisz o drugim psie ? ;
A jakiego psiaka masz teraz ?
Moze pochwalisz sie nim w Galeri ?
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Pn mar 28, 2011 9:31 pm

Paula miala sterylke 8 lutego , juz dawno zapomniala ze byla sterylizowana i cieszy sie zyciem w nowym domu .
Paula jest nie do poznania , ma sliczna figurke , jak modelka , smukla , wysoka , jest bardzo inteligentna sunia i nie sprawia zadnych problemow . Obrazek Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron