Velvet (Paula) -1,5 roczna sunia na lancuchu!!!Zarezerwowana

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Velvet (Paula) -1,5 roczna sunia na lancuchu!!!Zarezerwowana

Postprzez figa » N gru 19, 2010 5:28 pm

Palinka napisał(a):Witajcie!

Pierwszy raz jestem na tym forum, bo mam kropka w potrzebie. Mój sąsiad trzyma roczną suczkę dalmatyńczyka w budzie. Były dwa psy, ale jeden (brat) odszedł kilka dni temu :( Nie wiem czy z głodu, czy z zimna (były wtedy duże mrozy), czy może na coś chorował? Jak się o tym dowiedziałam, od razu zainteresowałam się drugim psiakiem. Zaglądam do niej kilka razy dziennie, daję jedzenie i wodę.

Sunia jest bardzo wylękniona, z początku na mój widok jęczała i chowała się w budzie. Nie zna niczego - obcych ludzi, zwierząt, zabawek... Myśli tylko o jedzeniu. Ale po tygodniu odwiedzin, ogromnie się cieszy gdy przychodzę :) Tym psami nikt się nie zajmował, sąsiad ciągle jest za granicą, a sąsiadka boi się psów. Ale rozmawiałam już z sąsiadką i oboje zgodzili się ją oddać (nie rozmawiałam jeszcze osobiście z sąsiadem, wtedy będę miała 100% pewność).

Tu nawet nie chodzi o to, że ona jest źle traktowana. Ja się najzwyczajniej w świecie boje, że ona nie przetrwa zimy!!! Bo wiem, że nie jest do tego kompletnie przystosowana, cała się trzęsie z zimna :( Najchętniej wzięłabym ją do siebie do czasu znalezienia domku, ale... Po pierwsze rodzice jeszcze się nie zgodzili (ale może się uda),a po drugie sunia nie dogaduje się z moim prawie labradorem. Mój Moris to narwaniec z ADHD, nie radzi sobie z emocjami na widok innych psów, potwornie ujada, do tego jest zazdrosny???, a ona się go potwornie boi, cały czas jęczy i warczy. Przy bliższym spotkaniu było już jedno starcie. Będę nadal próbować, mam nadzieję, że sunia jest dzielna i przetrwa te zimne dni...

Nie znam się też na tej rasie, wiem, że jest biała w czarne łatki :) To jest pies z jakiejś pseudohodowli, na początku myślałam, że to jakaś miniaturka, ale może dlatego, że mój Moris jest wyrośniętym, 40 - kg labradorem i stąd to złudzenie.

Pewnie ciężko będzie znaleźć od razu jakiś DT, ale czy mogę liczyć na Waszą pomoc przy szukaniu dla małej domu stałego? Jest cudowna, już ją uwielbiam, ale niestety nie mogę jej przygarnąć :( Studiuję, jeszcze nie pracuję, mam już jednego dużego psa, nie wyrobię czasowo i finansowo...

Nie umiem wstawić zdjęć :oops:


Jak dostane zdjecia to wstawie.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » N gru 19, 2010 6:44 pm

Figa na już potrzebuje kontakt , proszę
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » N gru 19, 2010 7:25 pm

Staram sie, ale jestem uzalezniona od osoby ktora to ogloszenie zamiescila. Napisalam do niej pw, innej mozliwosci kontaktu nie ma.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez figa » N gru 19, 2010 10:21 pm

Nr tel przekazalam Danusi. Trzymam kciuki...
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Pn gru 20, 2010 8:18 pm

Sunia dzisiaj ma być zabrana , w bezpieczne miejse , ale już ma domek , dalmibea podziałała :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Pn gru 20, 2010 9:36 pm

O prosze, pieknie :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Wt gru 21, 2010 7:00 am

Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt gru 21, 2010 7:07 am

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt gru 21, 2010 7:10 am

Bardzo dziękuje Paulinie za uratowanie życia tej suni , chciałabym prosić żebyśmy nazwały ja Paula jako symbol osoby która ja uratowała.
Dalmi kochana popros dziewczyny o jaknajszybszy transport dla niej , ona jest psychicznie wykończona , trzeba ją jak najszybciej umieścic w domku .
To nie psiaki nas wykańczaja tylko ich własciciele. :cry:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt gru 21, 2010 7:13 am

To wieści od Pauliny ,jak ta sunia musi być przerażona:
"Przesyłam te zdjęcia, które miałam. Nowych niestety nie zrobiłam, bo skupiłam się na tym, żeby towarzystwo się ze sobą dogadało... Jak już pisałam sunia jest bezpieczna. Ale bezpieczna wg nas, bo sama była przerażona :( Widać wyraźnie, że najbezpieczniej czuje się na dworze"
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Wt gru 21, 2010 8:03 am

Paulina uratowala Pauli zycie , jeszcze pare dni i sunia zamarzlaby na dworze na zimnie .
Dzieki Paulina .
sunia jest juz bezpieczna .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Wt gru 21, 2010 8:21 am

Tak sie patrze na te zdjecia i patrze i naprawde wlasnym oczom nie wierze , jak mozna trzymac dalmata przy tylu stopniach minus na dworze !!!
Jak mozna wogole jakiegokolwiek psa trzymac na dworze przy lancuchu !!!!
Przeciez ona byla skazana na pewna smierc!!!!
Oby bylo wiecej takich ludzi jak Paulina , wrazliwych ,odwaznych i czulych na cierpienie zwierzat .
Paulina stokrotne dzieki za to ze nie odwrocilas glowy i nie przyknelas oczu na psia tragedie tak jak to niektorzy robia .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Wt gru 21, 2010 1:31 pm

Teraz bedzie juz tylko lepiej psinko...
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Wt gru 21, 2010 5:00 pm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt gru 21, 2010 5:01 pm

Paula i MOris piękne psy :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron