Sara 4 lata Przykre dla niej

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Sara 4 lata Przykre dla niej

Postprzez Ati » Śr gru 15, 2010 2:33 pm

Przykre, a na zdjeciach juz nowy szczeniak lata
http://allegro.pl/dalmatynczyk-w-dobre- ... 51606.html
Ati
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pt sie 20, 2010 6:39 am

Postprzez dalmibea » Śr gru 15, 2010 5:54 pm

Muszę oddać w dobre ręce suczkę Sarę (4letnią) Jest bardzo spokojna, wychowana z dziećmi, lubi się przytulać i pieścić. Może znajdzie się ktoś kto ją przygarnie!
Mój tel. 510117676

naprawde przykre , ciekawe po jakim czasie sie ten szczeniak znudzi .
To cos okropnego jak mozna zmieniac psy , zywe istoty jak zabawki ktore sie znudzily !!!!!!
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr gru 15, 2010 5:58 pm

Sara 4 letnia szuka pilnie nowego domu
Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Śr gru 15, 2010 6:27 pm

Ladna sunia... ciekawe czemu ja oddaja?

Obrazek
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Śr gru 15, 2010 7:28 pm

czemu ?????
To oczywiste , alergia na pewnp nie !!!
Bo sie znudzila i nowy szczeniaczek do domu trafil , skoro nie moge psa trzymac to nie biore szczeniaka do domu
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmatynka » Cz gru 16, 2010 1:39 pm

MOZE SZCZENIAK PRZYPADKIEM ZNALAZŁ SIE NA FOTO?

CHYBA BY NIE BYLI TAK GLUPI ALBO TAK BEZCZELNI ZEBY DAWAC FOTE SUNI DO ODDANIA OBOK NOWEGO SZCZENIACZKA?

A JESLI TAK -TO NIECH ICH KACZKA KOPNIE!!!!!!ZA KILKA LAT SZCZENIAK TEZ SIE ZNUDZI :(
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez dalmibea » Cz gru 16, 2010 2:19 pm

Ja juz sama nie wiem co mam o tym myslec ,
nam juz wszystkim nerwy i sily opadaja
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz gru 16, 2010 8:08 pm

Mój Czester znowu ma ataki , bardzo silne . Dzisiaj 2 , leje po wszystkim jak z cebra a kupę nawalił nawet na niską półkę z telewizorem ,
A ja wlewam w dupsko leki , wycieram pysk sprzątam siki i kupy, przytulam i mam w doopie te jego wyczyny , poprostu boję się o niego .
A tu zdrowa , piękna sunia , pewnie jest zazdrosna , a już nie taka zabawna jak na razie ta mała maskotka :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz gru 16, 2010 10:54 pm

Tylko ze ten szczeniaczek zawsze takimalutki nie bedzie
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez MAGIA » Pt gru 17, 2010 8:58 am

Ale przy szczeniaku jest więc roboty niż już przy dorosłym psie oni chyba tego nie wiedzą. Szczeniak wszędzie sika robi kupe gryzie wszystko co popadnie, i szczeniak im sie znudzi
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez roma_121 » Pt gru 17, 2010 12:36 pm

od kilku miesięcy powtarzam w kółko że przydałoby się stworzyć osobną ustawe dotyczącą adopcji i utrzymania psów.... albo chociaż rozporządzenie... psy i koty powinny być adoptowane i każdy właściciel psa powinien mieć obowiązek rejestracji takiej psiny czy kota w urzędzie a nawet meldowanie go ... psy powinny posiadać jakieś karty z czipami żeby w razie zgubienia porzucenia łatwo znaleźć kto jest właścicielem.... oprócz tego nowy właściciel psa powinien się zobowiązywać do tego że psa bedzię posiadał aż do jego śmierci < można tutaj dać wyjątki ale to tylko takie które maja istotny wpływ na zmianę decyzji> każdy kto się nie wywiąże z danego zobowiązania powinien ponosić odpowiedzialność pieniężną a w określonych przypadkach jakąś dolegliwszą kare... każdy z nas powinien takie umowy podpisywać i zobowiązac sie do ludzkiego traktowania psa i dania mu życia w godnych warunkach a dlaczego ? bo narazie to samowolka ludzie kupują psy a potem je porzucaja bo żadna kara ich nie spotka.... ludzie to są istoty którym jak się czegoś nie zabroni albo nie wisi nad nimi jakaś kara to nie umią się zdyscyplinować może gdyby taki system adopcyjny psa został wprowadzony w Polsce to psy i koty posiadali by ludzie którzy naprawde tego chcą... bo żaden system kar by ich do tego nie zraził... Państwo tyle wydaje na schroniska.. jednostki podziału terytorialnego obciążone są utrzymaniem tych wszystkich schronisk... ile na to kasy idzie! a naprawde idzie to w prosty sposób zmienić i inaczej zagospodarować te pieniądze ....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Gość » Pt gru 17, 2010 3:07 pm

chyba państwu naszemu wygodnie wydac cudze pieniądze(bo to z podatków) na schroniska niż ślęczec nad przepisami lub ustawami dla nich to za duzo roboty.Mamy taki ch........wy system i jestem pesymistką że to się zmieni. :(
Gość
 

Postprzez roma_121 » Pt gru 17, 2010 6:59 pm

sejm nie siedzi wogóle nad tymi projektami... oni tylko glosuja... wszystko się dzieje w komisjach... zreszta jest takie coś jak inicjatywa obywatelska... my też mamy prawo wnieść projekt ustawy :) wystarczy zebrać ludzi którym się bedzie chciało stworzyć taką ustawe i 100 000 podpisów ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez figa » N gru 19, 2010 3:55 pm

Pisalam maile do wlasicieli. Nie odpowiadaja....
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » N gru 19, 2010 4:20 pm

Magda bedzie dzwonic
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron