Aristo- w toruńskim schronisku-juz ZAREZERWOWANY

Moderatorzy: dalmibea, magmal

justyna

Postprzez Gość » N lis 28, 2010 6:19 pm

tylko teraz boję się, żeby czasem sobie właściciel nie przypomniał o nim przed upływem kwarantanny. ponoć, to że nie oddają psów, które były trzymane na łańcuchu to wierutna bzdura..
Gość
 

Postprzez figa » N lis 28, 2010 6:24 pm

Miejmy nadzieje ze nadal nie zauwazyl ze psa przy budzie nie ma :evil:
Ostatnio edytowano N lis 28, 2010 6:27 pm przez figa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » N lis 28, 2010 6:24 pm

figa napisał(a):Miejmy nadzieje ze nadal nie zauwazyl ze psa przy budzie nie ma :angry:


ha,ha , dobre to :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: justyna

Postprzez Danka » N lis 28, 2010 7:19 pm

Anonymous napisał(a):tylko teraz boję się, żeby czasem sobie właściciel nie przypomniał o nim przed upływem kwarantanny. ponoć, to że nie oddają psów, które były trzymane na łańcuchu to wierutna bzdura..


A mozna go zabrać wcześniej ? albo wiedzieć kto go zabrał?
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez justyna » N lis 28, 2010 8:58 pm

nie mam pojęcia. Ale skoro, teoretycznie, powiedzieli, że i tak go nie oddadzą właścicielowi skoro był trzymany na łańcuchu to nie wiem w takim razie po co ta kwarantanna i czekanie. Mogę jutro zadzwonić, albo przejechać się do schroniska i się dowiedzieć.
justyna
 

Postprzez justyna » N lis 28, 2010 9:00 pm

bo jeśli przyjdzie i zabierze go właściciel to nie wydaje mi się, żeby można było coś zrobić w tej sprawie niestety. Nawet jak spiszą jego dane to osobom z zewnątrz ich nie podadzą. A pies z powrotem wróci na łańcuch.
justyna
 

Postprzez Danka » Pn lis 29, 2010 8:27 am

Wczoraj zadzwonił facet z Wronek chciał dalmata na podwórko do pilnowania, powiedział że sasiad ma i sie sprawdza . Poprosiłam goscia żeby w bieliznie w mróz sam biegał i szczekał .
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez justyna » Pn lis 29, 2010 10:41 am

chce to i tak sobie weźmie jakiegoś:( na takich idiotów nic się nie poradzi:(
justyna
 

Postprzez justyna » Pn lis 29, 2010 10:58 am

w schronisku powiedzieli, że psa absolutnie wcześniej nie oddadzą (dziwne to, bo przecież i tak zobowiązali się, że nie oddadzą go właścicielowi jak się zgłosi). Tak więc musi minąć 2 tyg., czyli do 5 grudnia. Ale Aristo jest już na kogoś zarezerwowany!! Na p. Wierzchowską. Czy to może ktoś od was? czy po prostu Aristo już nam przepadł??:(
justyna
 

Postprzez dalmibea » Pn lis 29, 2010 11:13 am

Danka napisał(a):Wczoraj zadzwonił facet z Wronek chciał dalmata na podwórko do pilnowania, powiedział że sasiad ma i sie sprawdza . Poprosiłam goscia żeby w bieliznie w mróz sam biegał i szczekał .


lepszej odpowiedzi nie moglabym mu dac , dobre to :) :) :)
a jeszcze go na lancuch przypiac
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Pn lis 29, 2010 7:08 pm

Sie kurcze trzeba dowiedziec gdzie to i ciemna noca tego psa "stróżującego" na kanape z powrotem wyslac :evil: Najlepiej w nowym domu :twisted:
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmatynka » Pn lis 29, 2010 9:59 pm

MATKO JAKI ON JEST PIEKNYYYY :D
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez figa » Wt lis 30, 2010 12:17 am

Taak, a kropeczki to ona ma jak dog arlekin! Takie poszarpane :D Albo to tylko wrazenie ;)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Wt lis 30, 2010 8:43 pm

Justynko, moze chcesz takie cudeńko? :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez justyna » Wt lis 30, 2010 9:53 pm

no jasne, że bym chciała tylko gdzie ja go upchnę:( gdybym miała możliwość to od razu z tej ulicy bym go wzięła a nie dzwoniła po pomoc do schroniska :(
justyna
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron