Karma -szczeniak z polskiej wsi

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Karma -szczeniak z polskiej wsi

Postprzez Danka » N lis 14, 2010 10:21 pm

Z okna samochodu zauważyłam biegnace wystające przez skórę żebra , Żebra wystawały, ogon podkulony , łapy biegły ,nos węszył przy ziemi ,a tym wszystkim kierował pusty żołądek.
Nie wiedzialam czy to młody pies czy stary , czy to suczka czy pies, wiedziałam tylko ze nie ma domu i potrzebuje pomocy.

Zatrzymałam się i wróciłam po nią , zawsze jak ruszam za Warszawę mam ze sobą jedzenie dla psiaków . Wyjełam puszkę , zanim otworzyłam miałam problem z wyrzuceniem zawartości na trawę . Sunia potrzebowała na zjedzenie 450 g kilka sekund, zjadła nawet trawę spod wyrzuconej karmy.
Zawołałam ja żeby szła ze mną , zabrałam . Miałam wizytę ważną dla mnie musiałam ją zostawić przed domem na 3,5 godziny . Więc dałam jej wodę i jeszcze 450 g jedzenia i powiedziałam przytulając .
Zostań tu , zabiorę Cię z tego piekła , tylko musisz na mnie poczekać , nie oddalaj się bo jestes "kobietą " i jak cię nie zabiorę to nie przeżyjesz na wsi.
Czekała grzecznie pod drzwiami . Nie oddaliła sie nawet na chwile .
W powrotnej drodze siedziała na moich kolanach z pysiorem wtulonym w moja szyję. To było okazanie wdzięczności za to ze nie czuje głodu i ze nie marznie .

Oczywiście zadzwoniłam do Magdy żeby skontaktowała się z naszymi nowymi przyjaciólkami Anitą i Asią i zapytała czy DT u nich jest możliwe , bez wahania powiedziały tak.
Więc pojawiła sie w naszym kropkowym życiu sunia która potrzebowała pomocy , znajdziemy jej dom, super dom .
Ja przywiozłam ze wsi ,Magda zabrała ode mnie i zawiozła do Anity i Asi a one opiekuja się malutka
Wystarczy nic ludzi dobrej woli i mozna uratować psie życie. Jeden nie wiele może , ale kilka osób to juz zaczyna byc siła.

A to zdjęcia naszej Karmy , jak ją nazwały Anita i Asia: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:)
Ostatnio edytowano N lis 14, 2010 10:36 pm przez Danka, łącznie edytowano 1 raz
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » N lis 14, 2010 10:32 pm

Malenka jest cudowna! Jak znajde czas na oglaszanie psow w typie to i tej pieknosci porobie ogloszenia. Na chwile obecna jestem niestety bezradna, wybaczcie.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez magmal » Pn lis 15, 2010 12:03 am

Karma jest super :)

Anita i Asia bardzo dobrze się nią zajmują.
To świetne dziewczyny.

Wstępnie we wtorek jesteśmy umówione na wizytę do weta.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Pn lis 15, 2010 12:15 am

A co ja mam ci wybaczac ? Ja swoj dom mam , mi nie musisz robic ogloszen :)
To psy szukaja domu , a one wybacza wszystko , maja jakies inne wyjscie? Przeciez sa uzaleznione od nas wszystkich i tez w jakims stopniu od ciebie ,takie juz sa te psie bidulki :(
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn lis 15, 2010 12:19 am

magmal napisał(a):Karma jest super :)

Anita i Asia bardzo dobrze się nią zajmują.
To świetne dziewczyny.

Wstępnie we wtorek jesteśmy umówione na wizytę do weta.


Amen. Co prawda to prawda , może dziewczyny w ogłoszeniach pomogą ?
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Pn lis 15, 2010 1:25 am

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Pn lis 15, 2010 5:34 pm

:*
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Pn lis 15, 2010 7:21 pm

Madzia brawo :)
A moze uda sie ladniejsze fotki zrobic? Bo sunia jest piekna!
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez magmal » Pn lis 15, 2010 11:44 pm

było już pierwsze pytanie o Karmę, odpowiedziałam, zobaczymy.....
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Wt lis 16, 2010 12:09 am

Bez sterylki nie oddamy :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt lis 16, 2010 12:10 am

cytując klasyka: to oczywista oczywistość ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Wt lis 16, 2010 12:11 am

amen :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt lis 16, 2010 12:14 am

w klinice niedaleko mnie jest akcja darmowego czipownia, jak się domówię z dziewczynami to od razu tam byśmy pojechały na odrobaczenie, szczepienia, ogólne badanie i może od razu skorzystać z akcji. Tylko na kogo ją czipować?

Danka mam głupie pytanie - kiedy powinno się suczkę sterylizować. Mogłabym od razu zagadać o zabieg.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Wt lis 16, 2010 12:17 am

Po pierwszej cieczce :) :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Wt lis 16, 2010 12:19 am

mysle ze suni jest jeszcze za mloda , to co ja wiem to po pierwszej cieczce , ale moze sie cos juz w medycynie zmienilo .
Czipownie na Danke , tak mysle , Danka to sos.
Mozna oddac psa bez sterylki , po podpisaniu umowy i pobraniu kaucji za sterylke . Jak wysterylizuja sunie , tu dac okreslony termin , to dostana kaucje z powrotem . Tak robi Nicole . Mysle ze to by bylo dobre wyjscie , a po drugie zawsze powolac sie na umowe .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron