MATI/3 lata/mix/hotelik u Aleksandra

Moderatorzy: dalmibea, magmal

MATI/3 lata/mix/hotelik u Aleksandra

Postprzez dalmibea » N paź 24, 2010 10:45 pm

http://www.schronisko-wloclawek.pl/56/ogl.htm

średni kudłaty 7585/74/10 (pies)


Widnieje na liście do adopcji. To zwierzę czeka na Twoją pomoc. Można je adoptować.
Opis, cechy charakterystyczne

psiak średniej wielkości czarno-biały, przesympatyczny, niestety chodzi po siatkach, ok.1roku, w schronisku od 03.03.2010

Gdzie znaleziono

Budowlanych

Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt lis 05, 2010 6:34 pm

Piękny psiak i znowu taki smutek w oczkach :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn lis 08, 2010 8:16 pm

a to Matti:pies biało czarny- ma ok.1 roku,trafił 3.03.2010, też jest już dawno po kastracji, sympatyczny,też siedzi z innymi psami i sukami, chociaż nie siedzą razem. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Cz lis 11, 2010 12:34 am

Piekny jest ten okruszek , maluszek Matisek :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » N lis 14, 2010 6:43 pm

Figa zrób tym biedom małym ogłoszenia , Proszę , bardzo proszę :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Pn lis 15, 2010 1:24 am

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Wt lis 16, 2010 12:09 am

:D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt lis 16, 2010 9:25 pm

To taki piękny misiaczek i do tego młodziutki i do tego może iśc nawet do innych zwierząt. i kocha nawet dzieci :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Vilena » So kwi 02, 2011 2:55 pm

W jego sprawie też dzwoniłam, ale się nie dodzwoniłam, spróbuję jeszcze w poniedziałek.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Mati przesliczny mix/ Wloclawek

Postprzez Vilena » Wt maja 17, 2011 10:15 am

Mati tak sobie tu siedzi po cichutku i nikt się nim nie interesuje :(
A ja nie mogę dodzwonić się do schroniska :x
Na stronie schroniska widnieje wciąż na liście psów do adopcji, więc przydałoby się zabrać za ogłaszanie tego bidulka, bo nigdy stamtąd nie wyjdzie :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Mati przesliczny mix/ Wloclawek

Postprzez dalmibea » Wt maja 17, 2011 10:17 am

on to tak samo jak biedna Lady , chyba juz nigdy z tego schronu nie wyjda , az sie wstyd przyznac , ze te psy tak dlugo tam siedza , a nam sie nie udalo ich wyciagnac :(

Maja teraz tam w schronie taka sliczna biala sunie w czarne laty ,
http://www.schronisko-wloclawek.pl/388/ogl.htm
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mati przesliczny mix/ Wloclawek

Postprzez roma_121 » Wt maja 17, 2011 2:36 pm

ja uważam że narazie musimy zamrozić pomoc psom od osób prywatnych i innych fundacji.... dzwonić ale jeżeli nie jest to pilne to nie brać tego na siebie... wybaczcie ale są psy nasze i w schronisku które są naszym proritetem one nigdy nie zaznały szczęscia, miłości i kochającego domu... psy od osób prywatnych są dla naszych psów konkurencją i taka jest prawda zajmujemy się nowymi psami od osób prywatnych a zapominamy o tych najbardziej potrzebujących tak nie może być... osobom które oglądają nasze psiaki lepiej jest wziasc takiego od innej osoby bo uważają że jest wychowany i nie będzie z nim problemu a z naszymi to nigdy nie wiadomo taka jest prawda....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mati przesliczny mix/ Wloclawek

Postprzez dalmibea » Wt maja 17, 2011 2:41 pm

Roma , ten twoj wpis jest w dziale psy ze schroniska i nie ma z Matim nic nwspolnego !
Pozwol nam szczegolnie Dance i Magdzie decydowac ktorym psom bedziemy pomagac a ktorym nie .
Bielan jest wlasnie psem od osoby prywatnej , tak jak Latek , Bandji i wielu innych ,nie mozna zamrozic pomocy dla prywatnych psow.
A Mati jest psem w schronisku ! Tak samo jak Lady ktora jest w typie dalmata .

A jezeli chodzi o pomoc psom od innych fundacji , to forum sluzy tylko jako platforma ogolszeniowe , temat juz byl omowiony.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mati przesliczny mix/ Wloclawek

Postprzez roma_121 » Wt maja 17, 2011 2:44 pm

Bea ja wiem że Mati jest psem w schronisku i dlatego własnie napisałam to tutaj bo własnie takie psy jak on idą w zapomnienie a zajmujemy się np. psami od osób prywatnych.

Ja wyraziłam tylko swoje zdanie więcej już nie bede się wypowiadać.

I nie chodzi mi tutaj o psy wyciągane z interwencji albo innych okoliczność które zagrażały im że mogły np. trafić do schroniska chodzi mi tutaj o takie psy jak np, Rejn.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mati przesliczny mix/ Wloclawek

Postprzez dalmibea » Wt maja 17, 2011 8:07 pm

W tym zgadzam sie z Toba w 100% , ale istnieje ryzyko ze jak nie pomozesz prywatnej osobie ktora chce oddac dalmata ktory jeszcze przebywa w domu w znalezieniu dla niego domu , to mozesz go pozniej odebrac w schronie albo zgarnac z ulicy .
Jak nie zrobisz jest zle , naprawde ciezki orzech do zgrazienia , ale przerabialysmy juz ten temat , i tak jak piszesz , na pierwszym miejscu psy z interwencji , bezdomne= znalezione i schroniskowe , a potem cala reszta .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron