VIKTORIA/GŁUCHA/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez roma_121 » Pt gru 24, 2010 7:45 am

chociaż tyle że znalazła dom i nic poważnego nie jest....

pomimo że jej nie widziałam zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i bardzo załuje że nie mogłam jej wziąść .... ale mam nadzieje ze trafiła na dobrych ludzi :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Pt gru 24, 2010 7:59 am

roma_121 napisał(a):chociaż tyle że znalazła dom i nic poważnego nie jest....

pomimo że jej nie widziałam zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i bardzo załuje że nie mogłam jej wziąść .... ale mam nadzieje ze trafiła na dobrych ludzi :)


Mozesz byc pewna ze Viktoria tak jak i wszystkie inne Dalmatynczyki trafila do bardzo dobrego domu.
Mamy bardzo wysokie kryteria w wybieraniu domow , wszystkie rodziny sa przez nas osobiscie kontrolowane zarowno przed i po adopcji.
Zaden dalmatynczyk nie trafia do rodziny ktora nie spelnia w calosci naszych wymagan.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez akrim » Pn gru 27, 2010 4:04 pm

sos2010/dalmibea napisał(a):czekam na opinie lekarza , po swietach bede mogla wiecej napisac .
Viktoria jest bezpieczna i wraca powoli do sil .
Jest kochana i pierwsze wyniki badan nie wykryly zadnych chorob oprocz glodzenia organizmu.


Chyba przesadzacie :roll: widziałam Viki w połowie listopada ( i nie tylko Viki- i Merlina i Heliosa ) Bawiła się z naszą podhalanką aż miło było popatrzeć- stąd może te zadrapania? :wink:
Łupieżu psy moga dostać w sytuacji silnego stresu (dermatozy psychogenne) a podróż w nieznane jej miejsce była chyba silnym stresem co?
akrim
 

Postprzez roma_121 » Pn gru 27, 2010 6:38 pm

akrim chyba sobie zartujesz tym co mówisz...


patrząc na zdjecia pies jest strasznie zaniedbany....


jak przyszły prawnik uważam że tych państwa powinno się pociągnąć do odpowiedzialności pieniężnej....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Pn gru 27, 2010 9:35 pm

akrim napisał(a):
sos2010/dalmibea napisał(a):czekam na opinie lekarza , po swietach bede mogla wiecej napisac .
Viktoria jest bezpieczna i wraca powoli do sil .
Jest kochana i pierwsze wyniki badan nie wykryly zadnych chorob oprocz glodzenia organizmu.


Chyba przesadzacie :roll: widziałam Viki w połowie listopada ( i nie tylko Viki- i Merlina i Heliosa ) Bawiła się z naszą podhalanką aż miło było popatrzeć- stąd może te zadrapania? :wink:
Łupieżu psy moga dostać w sytuacji silnego stresu (dermatozy psychogenne) a podróż w nieznane jej miejsce była chyba silnym stresem co?



Tak , i napewno podczas jazdy samochodem az tak do kosci zchudla ,
akrim , przyjzales sie jej zdjeciu dokladnie ?
Podroz samochodem jest niczym w porownaniu do pobytu w schronisku i do glodowki jaka miala na DT :
arkim , jezeli twoim zdaniem sunia w polowie listopada dobrze wygladala , to znaczy ze od tego czasu nie dostawala wogole karmy , bo inaczej nie moge sobie wyobrazic jak pies w taki krotkim czasie tyle na wadze moze stracic !
Albo jest to twoim zdaniem normalny wyglad zdrowego psa ?
A Helios ???
Prosze przyjzyj sie jego zdjeciu jak teraz wyglada ,on mial nadwage , porownaj sobie jego zdjecia ze schronu , tam duzo lepiej wygladal jak po wyciagnieciu go z DT ; i to po krotkim okresie czasu !!! a po drugie musial od razu jechac do kliniki.
Tu nie chodzi o te pare zadrapan , tu chodzi o to ze psy byly glodzone , bo na takie wygladaja co tez potwierdzaja nasze obdukcje lekarskie .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez akrim » Wt gru 28, 2010 2:44 pm

sos2010/dalmibea napisał(a):A Helios ???
Prosze przyjzyj sie jego zdjeciu jak teraz wyglada ,on mial nadwage , porownaj sobie jego zdjecia ze schronu , tam duzo lepiej wygladal jak po wyciagnieciu go z DT ;


właśnie Helios 8) nie muszę przyglądać się jego zdjęciom ze schronu bo go widziałam na żywo i mam kilka jego zdjęć w swoim aparacie, ale.....moglibyście wstawić zdjęcie całego psa po odebraniu go z DT? a nie takiego z uciętą głową?
akrim
 

Postprzez Danka » Wt gru 28, 2010 8:15 pm

szkoda słów , teraz trzeba czynów :twisted:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Gość » Wt gru 28, 2010 8:25 pm

Danka napisał(a):szkoda słów , teraz trzeba czynów :twisted:


nie rozumiem :roll:

prosiłam o zdjęcia Heliosa , czy to dużo? słów rzeczywiście padło ...za dużo....w necie, który nie jest anonimowy 8) rzucając oskarżenia w eter proszę o odrobinę uczciwości....proszę o zdjęcie zagłodzonego psa ( może być wstawione w jego temacie :wink: )
Gość
 

Postprzez roma_121 » Wt gru 28, 2010 8:54 pm

wiesz watpie żeby to zdjęcie było fałszywe... zreszta jeżeli Helios przebywał w tym samym domu co Wiktoria i patrząc na nią widać ze nie była dobrze traktowana to watpie żeby Helios był... uważam że nikt by nikogo nie oskarżał bezpodstawnie i nie rób zamieszania bo chyba tylko i wyłącznie o to ci chodzi....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Śr gru 29, 2010 12:24 am

Anonymous napisał(a):
Danka napisał(a):szkoda słów , teraz trzeba czynów :twisted:


nie rozumiem :roll:

prosiłam o zdjęcia Heliosa , czy to dużo? słów rzeczywiście padło ...za dużo....w necie, który nie jest anonimowy 8) rzucając oskarżenia w eter proszę o odrobinę uczciwości....proszę o zdjęcie zagłodzonego psa ( może być wstawione w jego temacie :wink: )


nie jestesmy zobowiazani spelniac kazdej prosby wszystkich Gosci na forum .
Po drugie , zdjecia byly zrobione w klinice wraz z obdukcja lekarza .
To zostanie przedstawione prokuraturze i zobaczymy jak dalej sprawa sie potoczy . Nie obwiniamy nikogo , chcemy tylko wyjasnic sytuacje , a ze nie jestesmy w stanie tego same zrobic , zostala oddana sprawa w odpowiednie rece .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Cz gru 30, 2010 3:23 pm

prosze , jedno z wielu zdjec Viktori na drugi dzien po opuszczeniu DT ;
czy waszym zdaniem wyglada Viktoria na szczesliwego psa ?
Co zrobilibyscie na naszym miejscu gdyby to wasz pies w takim stanie opuscil DT ????
Dziekowalibyscie sie za wspaniala opieke???

Gdyby ktos sie wstawial za DT kto nie jest prozwierzecy moglabym to zrozumiec , ale ze ludzie ktorzy sami dzialaja w fundacji prozwierzecej walcza o dobro psa pisza tutaj cos takiego i nie wstawia sie za zaglodzonym psem tylko bronia DT to po prostu mnie zszokowalo.
sorry , ale takie odnioslam wrazenie .

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz gru 30, 2010 8:09 pm

Helios w transporcie jechał z brzydko mówiąć paskudną zielona "sraczką" , był w opłakanym stanie , Selene wiozłam sama , ale ona była krócej w " domu szczęśliwości psiej" , jednak jedno co mnie uderzyło to to ze otwarta rana po zle zrobionej sterylce( to nie wina DT u Pana A) , byla nawet nie zabezpieczona lekiem w sprayu , a to dziwne bo przeciez podobno była na wizytach u weta. :shock: Obrazek

To zdjęcie zrobiłam po odebraniu Seleny z transportu we Włocławku, ona jechala w droge , była u weta (podobno) a nie zostala na podróz 1000 km zabezpieczona rana, Czy to nie jet dziwne? Dla mnie TAK
Ostatnio edytowano Cz gru 30, 2010 9:38 pm przez Danka, łącznie edytowano 1 raz
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Gość » Cz gru 30, 2010 8:18 pm

Moim skromnym zdaniem DT powinny byc tak samo sprawdzane i kontrolowane jak DS. I tak jak DS powinna byc spisana umowa. Ale wiem że to tylko czysta teoria. brakuje ludzi środków itp. :(
Gość
 

Postprzez mc_mother » So sty 01, 2011 4:20 pm

Anonymous napisał(a):Moim skromnym zdaniem DT powinny byc tak samo sprawdzane i kontrolowane jak DS. I tak jak DS powinna byc spisana umowa. Ale wiem że to tylko czysta teoria. brakuje ludzi środków itp. :(

To to już jakiś koszmar!
Naprawdę nie spisujecie umów i nie sprawdzacie DT? :shock:
Jakie środki do tego są potrzebne? Umowę można spisać nawet korespondencyjnie!
A ludzie? Na dogo aż roi się od wolontariuszy z całej Polski- wystarczy poprosić. Nie wyobrażam sobie byśmy oddali psa nie sprawdzając warunków i nie podpisując umowy :roll:

Na zdjęciu sunia nie wygląda na szczęśliwego psa- wygląda na przerażoną. I to się najbardziej rzuca w oczy.
mc_mother
 

Postprzez dalmibea » So sty 01, 2011 4:52 pm

mc_mother napisał(a):
Anonymous napisał(a):Moim skromnym zdaniem DT powinny byc tak samo sprawdzane i kontrolowane jak DS. I tak jak DS powinna byc spisana umowa. Ale wiem że to tylko czysta teoria. brakuje ludzi środków itp. :(

To to już jakiś koszmar!
Naprawdę nie spisujecie umów i nie sprawdzacie DT? :shock:
Jakie środki do tego są potrzebne? Umowę można spisać nawet korespondencyjnie!
A ludzie? Na dogo aż roi się od wolontariuszy z całej Polski- wystarczy poprosić. Nie wyobrażam sobie byśmy oddali psa nie sprawdzając warunków i nie podpisując umowy :roll:

Na zdjęciu sunia nie wygląda na szczęśliwego psa- wygląda na przerażoną. I to się najbardziej rzuca w oczy.


co do umow , nie wiem czy zauwazylas , ten cytat byl wstawiony przez anonimusa, jakis gosc ktory wstawil swoje zdanie na temat zawieranych umow .
Nasze domy sa sprawdzane i sa podpisywane umowy , jak wygladaja umowy mozesz przeczytac na naszym forum sa dostepne dla kazdego .
Jezeli jakos osoba napisalaby takie stwierdzenie na waszym forum
http://www.podhalan.fora.pl/ , ze :
"Moim skromnym zdaniem DT powinny byc tak samo sprawdzane i kontrolowane jak DS. I tak jak DS powinna byc spisana umowa. Ale wiem że to tylko czysta teoria. brakuje ludzi środków itp. "

To znaczyloby tez od razu ze nie przeprowadzacie zadnych kontroli i nie podpisujecie umow ???

Prosze zachowaj swoja uszczypliwa ironie dla siebie .

A co do Viktori , piszesz ze nie wyglada na szczesliwa ,
a jak ma twoim zdaniem wygladac pies tak zaglodzony ?
Smutne to bardzo ze zwlaszcza Tobie , osobie z fundacji prozwierzecej nie zucaja sie w oczy jej wystajace zebra ,
napewna zdjecie zostalo zmanipulowane jak wszystkie inne , tak jak to pisza dzicy-z-borow
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron