Felek - -3 latek, Czestochowa

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez figa » Pn lis 22, 2010 1:39 pm

Witamy serdecznie cudowna felkowa mame i... coz pozostaje nam zyczyc wielu cudownych chwil spedzonych z tym cudownym psiakiem :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Pt lis 26, 2010 10:47 pm

No , ja też witam , ale do witania trzeba jeszcze jakąś fotkę wkleić jako załącznik. :wink: Jak tam Feluś ?
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Pt lis 26, 2010 11:23 pm

Danusia, luknij do Galerii :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » N gru 05, 2010 10:50 pm

:oops:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt sty 25, 2011 11:46 pm

oto wieści z domu Felka:

Witam serdecznie

Feluś ma się dobrze. Nasz wet orzekł, że jego głuchota jest następstwem niewłaściwego leczenia w przeszłości. Ma gronkowca w lewym uchu- tak więc kwestia chorych uszu będzie powracać, ale staramy się robić wszystko, aby zminimalizować ryzyko przeziębienia mu ucha w taka pogodę (m. in. skróciliśmy spacery do niezbędnego minimum ale za to cześciej). Dostał leki i wyszedł z tego trzepania i drapania – przynajmniej czasowo.
Proszę mi powiedzieć, czy to normalne, że dalmatyńczyki tak bardzo linieją?? Z Felka dosłownie się sypie jak z choinki igliwie. Lekarz mówi, że on nie wygląda na psa któremu czegoś brakuje, ale mimo to to gubienie sierści jest dla mnie dziwne.

Pozdrawiam serdecznie
mama Felka ( aga)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Pt sty 28, 2011 10:26 pm

może mieć na coś alergie moja też się tak leniła.... albo poprostu nowy właściciel trafił na czas kiedy psiak zmienia sierść ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez magmal » Wt mar 29, 2011 11:27 pm

Felicjano ma się dobrze. Już bez problemu dogaduje się z Bacią. Uwielbia jazdę samochodem. Całkowicie się zadomowił u wesołej rodzinki :)

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt mar 29, 2011 11:37 pm

super !!!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Felek - -3 latek, Czestochowa

Postprzez felkowa » Wt maja 24, 2011 11:12 am

Dzień dobry
Przepraszam, ze tak długo nie dawaliśmy o sobie znaku życia bezpośrednio tu na forum ale to było spowodowane względami osobistymi ( pisałam Magmal o co chodzi). Nie uwierzycie w to co napiszę, ale... Feluś chodzi z nami na spacery do lasu, gdzie nie trzymamy go na lince. Nie wynika to z jakiejś naszej nieodpowiedzialności, czy głupoty-on się sam pilnuje, ciągle sprawdza czy nie zginęliśmy mu z zasięgu wzroku, mimo, że za oczy i uszy robi mu Bacia. Mamy ukochana polankę na której szaleją do bólu... a wczoraj spotkaliśmy tam dalmatynkę( !!!) z którą się zaprzyjaźnił. Feluś uwielbia wylegiwać się na ogródku w promieniach słonecznych no i kocha spać w łóżku tak jak nasze pozostałe zwierzaki. Jest niesamowicie zrównoważonym i dystyngowanym psem. Kocha ludzi- do każdego merda ogonem, nie ma w sobie żadnej agresji.

Fotek w tej chwili nie mam jak zamieścić, ale obiecuję w najbliższym czasie. Pozdrawiam.
mama Felka
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
— George Bernard Shaw
felkowa
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn lis 22, 2010 10:17 pm

Re: Felek - -3 latek, Czestochowa

Postprzez roma_121 » Wt maja 24, 2011 11:23 am

świetnie ciesze się bardzo ;) ja też puszczam moją ze smyczy jak żadnego psa nie ma ( u mnie jest problem z agresywnością wobec innych psów) i też jest głucha :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Felek - -3 latek, Czestochowa

Postprzez magmal » Pt maja 03, 2013 9:41 am

Felicjano pozdrawia

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Felek - -3 latek, Czestochowa

Postprzez magmal » N lis 24, 2013 5:56 pm

Felek niezmiennie ze swoją młodą Pańcią :)

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Felek - -3 latek, Czestochowa

Postprzez Emla21 » N lis 24, 2013 9:51 pm

takie zdjęcia napawają optymizmem :-):-)
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: Felek - -3 latek, Czestochowa

Postprzez magmal » N sty 11, 2015 8:45 am

Felek z młodą Pańcią ogląda bajki :)

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron