Felek - -3 latek, Czestochowa

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Danka » N lis 14, 2010 7:35 pm

Tak sa dwa koty , syjamczyk i jeszcze jakiś duuuży, jest sunia ratlerek i szczurek .
Ale ludzie super , wspaniali , Pani jest kuratorem ,
Bardzo dobrze że jest sunia , bo pies niesłyszący ma wtedy "uszy zastępcze",
Mieszkają w poblizu duzych terenów leśnych , a jeszcze co dwa tygodnie jeżdżą na swoja działkę w okolicach łomży, duży ogrodzony teren do biegania.
Bardzo się ucieszyli że Felek do nich przyjedzie , bardzo na niego czekają ,
Dzieci sa świetnie wychowane , nie miałyśmy żadnych uwag.
:)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N lis 14, 2010 11:57 pm

Super , bardz mnie tez cieszy i z przyjemnoscia przesune Felka za tydzien do zaadoptowanych .
Felek jest zarezerwowany.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Pn lis 15, 2010 7:41 pm

Wspaniala wiadomosc :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Oi!ka » Pn lis 15, 2010 11:19 pm

:)
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować że się nie grzeszyło.
Oi!ka
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz paź 14, 2010 7:56 pm

Postprzez olalolaa » Wt lis 16, 2010 5:31 pm

Noo.. ja szukam Felka a on juz zarezerwowany! :)
Super domek. Jakoś szybko dosyc poszło jak na głuchego psiurka. Ale ciesze się bardzo, niech juz na zawsze tam zostanie i pokocha z wzajemnościa oczywiście :) Dziękuję Wam wszystkim bardzo!
olalolaa
 

Postprzez dalmibea » Wt lis 16, 2010 8:33 pm

No jeszcze nie pojechal , mysle i wierze w to ze sie ta pani na krotko przed nierozmysli . Tak sie tego boje , bo nie pierwszy raz by sie to nam zdarzylo :(
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Oi!ka » Śr lis 17, 2010 11:52 pm

Kiedy Felek jedzie do domku?
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować że się nie grzeszyło.
Oi!ka
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz paź 14, 2010 7:56 pm

Postprzez Gość » Cz lis 18, 2010 12:02 am

w piątek lub sobotę

(magmal)
Gość
 

Postprzez magmal » Cz lis 18, 2010 9:59 pm

Felek w sobotę jedzie do nowego domu :)

cz. 1 operacji logistycznej rozpoczęta ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » So lis 20, 2010 9:05 pm

Felek dojechał do domu. Agnieszka i jej rodzina są nim zachwyceni. Felek się uśmiecha i merda do wszystkich ogonem.

Na koty nie zwraca uwagi. Jeden kot zaciekawiony obserwował Felka z bezpiecznego miejsca, a drugi się schował.

Myślę, że Felek trafił idealnie. Nie chcę zapeszać, ale to świetni ludzie z podejściem do zwierząt.

To tyle wieści "na gorąco".

W najbliższym czasie Aga powinna nam przesłać zdjęcia Felka i jego nowej rodziny.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » So lis 20, 2010 9:07 pm

Przynajmniej jedna dobra wiadomość :D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N lis 21, 2010 1:42 am

super , zapraszam do zalozenia Galeri i trzymam z calych sil kciuki za szczescie Felka
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez olalolaa » N lis 21, 2010 10:53 pm

super :D Felkowi i jego nowej rodzinie wszystkiego dobrego!
I dziękuje Wam wszystkim jeszcze raz gorąco za tak szybkie i wspaniałe uratowanie tego psa!! :)

Magmal, czy mozesz wysłać mi smsem dane nowej właścicielki (imie, nazwisko i adres) żebym mogła zmienić to w schronisku i powiedzieć że pies jest w stałym domku juz, bo jest zaznaczone że przebywa w DT i muszę tego dopilnować żeby zmienili. Mój numer 502-780-120.
olalolaa
 

Postprzez Gość » N lis 21, 2010 11:58 pm

puk puk :) To ja - nowa mama Felkowa ;) Myślę, że skoro już wygrzebałam to forum, to jakoś na nim zagoszczę na stałe ( mam taką nadzieję). Nie wiem skąd się biorą tak wspaniałe stworzenia jak Felek. Miał rację ten , kto powiedział, że głuche psy są wspanialsze nawet od tych pełnosprawnych. Felek to pieszczoch nie z tej galaktyki, uwielbia być głaskany, przytulany, całowany. jestem pełna podziwu dla jego stoickiego spokoju w stosunku do naszej Baci ( póki co chorobliwie zazdrosnej ratlerki). Dziś nas niesamowicie rozczulił - przyglądał się zabawie drewnianymi klockami dzieciaków i...najzwyczajniej w świecie zasnął na posterunku. Psina została dziś sama w domu na około 40 minut gdy poszliśmy głosować. Po powrocie zastaliśmy go śpiącego na jego posłanku. I chyba najważniejsza informacja dnia: MÓJ MĄŻ GO POKOCHAŁ a obawiałam się, że skończy się na zwykłej tolerancji (był przerażony tym, że w domu ma się pojawić niesłyszący pies)- przyłapałam go dziś na pieszczochaniu Felka:D. Obdzwonił też całą rodzinę z opowieściami jak wspaniałęgo nowego domownika mamy haha.
Jak znajdę chwilkę to przerzucę foty na komp i poślę je do wstawienia. Pozdrawiamy- Felek z dwunożną chołotą:)
Gość
 

Postprzez dalmibea » Pn lis 22, 2010 2:11 am

Badzo nam milo ze "mama Felka " nas odnalazla i napisala pare slow .
Bardzo sie cieszymi i jestesmy wam bardzo wdzieczni za okazane serce Felkowi, ze mieliscie panstwo na tyle odwagi zeby dac dom psu gluchemu .

Bardzo bedziemy sie cieszyc jak zalozycie mu panstwo watek w naszej Galeri ,
pod zaadoptowane , jest watek Galerie , tutaj moze kazdy wlasciciel zalozyc watek dla swojego pupilka , taki virtualny pamietnik , ktory sama pani prowadzi jak chce .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron